Aký bude VÁŠ rok 2019?
Stiahnite si ZDARMA eBook a vykročte tou správnou nohou 🙂

Pozdravujem všetkých mojich čitateľov a fanúšikov v novom roku 2019! Mnohí z vás si každoročne dávajú s jeho príchodom rôzne záväzky a predsavzatia, ktoré prevažne končia v zabudnutí. Prečo? Pretože to nie je o novom roku, ale o našej chuti a odvahe niečo zmeniť. A to môžeme urobiť v ktorýkoľvek moment svojho života. Pretože nič iné ako aktuálna prítomnosť, ktorú prežívame TU a TERAZ, neexistuje. Včerajšok je len v našich spomienkach a zajtrajšok je len v našich predstavách.

Ja vám nebudem želať všetko dobré 🙂 Ja vám želám, aby ste si to dobré vy sami VYTVÁRALI v každú sekundu vášho života. Či už je to zdravie, dobré vzťahy, vaša sebarealizácia, alebo dobrá nálada a radosť zo života! A ak neviete ako, rada budem vaším sprievodcom na tejto ceste. Či už prostredníctvom článkov, mojich eBookov, numerologických rozborov či konzultácií, alebo prostredníctvom klubu s názvom Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM, ktorý intenzívne pripravujem a čoskoro bude k dispozícii 🙂

Ak ste v nejakej oblasti svojho života nespokojní, ZMEŇTE TO! Bez ohľadu na dátum v kalendári. Dôležitá je radosť zo života a pokoj v duši. Odhoďte strach a obavy, našepkávanie rozumu alebo odhováranie ľudí z okolia. Je to váš život, tak si ho nepremárnite.

Mnohí z nás by sa radi pred nejakým rozhodnutím pozreli do „krištáľovej gule“, aby sme „vedeli“, aké to bude, keď niečo zmeníme, aby sme sa „vyhli“ sklamaniu, bolesti, neúspechu, chybám…

Takto to ale vo Vesmíre nefunguje. Našu realitu si tvoríme sami. Každou jednou myšlienkou, každým jedným slovom, každým jedným činom. Žiadne náhody neexistujú. Každý jeden sme TVORCA. Tvorca nielen svojho života, ale aj toho kolektívneho.

Vesmír nefunguje na princípe
ukáž a ja ti uverím,
ale najskôr uver a ja ti ukážem.

Aj do krbu musíte najskôr naložiť drevo, aby ste mali teplo. Aj do auta musíte natankovať palivo, aby vás odviezlo. Dôverujte Vesmíru a Vesmír bude dôverovať vám. Dôverujte ľuďom, ľudia budú dôverovať vám. Milujte ľudí, ľudia budú milovať vás. Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Čo si zasejeme, to si aj zožneme. Vesmír/Život nám vždy ako zrkadlo odrazí všetko, čo vysielame. Platí to aj pre myšlienky. Tak to je a inak to nebude.

Takže, UVERTE, že sa môžete uzdraviť, že môžete mať láskyplné vzťahy, že sa môžete živiť prácou, ktorú milujete, že sa môžete tešiť zo života. Verte sebe a verte životu. Keď v hĺbke duše uveríte, Vesmír si „doláme nohy“, aby vám to splnil 🙂

Vesmír nám rozumie a podporuje nás, ale záleží len na každom z nás, ako dokážeme vesmírne zákony prakticky realizovať v každodennom živote. Neustále nás skúša:

 • či rozumieme sami sebe
 • či sa snažíme porozumieť druhým
 • či my rozumieme Vesmíru a jeho zákonom
 • či tieto dokážeme prakticky realizovať v svojom každodennom živote
 • či dokážeme žiť s vďačnosťou za hojnosť, v ktorej žijeme
 • či máme rešpekt a hlbokú úctu k životu a k univerzálnemu a dokonalému systému Vesmíru a Prírody, kde je všetko dokonalé aj bez našich nezmyselných zásahov (ktoré v konečnom dôsledku pocítime na vlastnej koži…)
 • či s porozumením a súcitom pristupujeme k druhým ľuďom aj k sebe s vedomím, že všetci sme „deti“ na nekonečnej ceste nekonečného kolobehu života s rôznymi úlohami, s rôznymi stupňami poznania a vedomia, a že sme všetci dôležitou časťou veľkého celku
 • ako prispejeme k spoločnému dielu s názvom ŽIVOT – či v mene LÁSKY alebo v mene STRACHU – aby tento bol zdravší, šťastnejší, lepší

A aký bude teda rok 2019 všeobecne?

Rok 2019 bude pre všetkých pod vplyvom vibrácie čísla 3 (2+0+1+9=12=1+2=3). Číslo 3 prináša veľkú skúšku mužskej energie JANG – ROZUM, LOGIKA, SILA, TLAK až AGRESIVITA…bude treba dávať veľký pozor.

Máme však vždy na výber…
Buď sa tešiť z toho, čo prežívame,
minimálne to v pokoji prijímať, 
alebo sa strachovať a rozčuľovať, aké tragédie sa vôkol nás dejú.

Vy už ale viete, že nič nie je okolo nás, ale všetko je v nás! Že nemá zmysel sa zaoberať tým, čo je vonku, ale sám sebou. Tešte sa z toho, že môžete byť súčasťou premeny celej spoločnosti v niečo nové! Tešte sa, že tomu môžete pomáhať!

Pomáhať tak, že sa budete starať sami o seba, o svoj vnútorný duchovný rozvoj a tak nájdete LÁSKU, POKOJ a MIER vo svojom vnútri a toto potom prenesiete do svojej rodiny a potom do celého sveta.

Spoločne sa to učíme v mojich článkoch, prednáškach, seminároch, v mojich eBookoch či konzultáciách, hľadáte sa v numerologických rozboroch a ja som šťastná, že sme spolu. Pretože VEDOMIE samého seba je to najpodstatnejšie, čo sa treba naučiť. Potom život pozorujeme z nadhľadu a VIEME.

 VZŤAHY a rok 2019

Vo VZŤAHOCH sa budeme stretávať s komunikačnými problémami. Budeme si ťažšie rozumieť. Budeme mať pocit, že je treba vyťahovať veľa rozumových argumentov na presvedčenie druhého človeka. V komunikácii budeme používať mužskú energiu – to znamená silu, tlak a agresivitu a tak bude vznikať viac hádok a sporov.

ALE!!! VÝZVOU roku 2019 je donútiť sa rozumom zmĺknuť a počúvať druhých, otvoriť svoje duchovné srdce a snažiť sa do druhého vcítiť, namiesto toho, aby sme sa ho snažili rozumom pochopiť.

POZOR na zosmiešňovanie druhých, kritizovanie, výčitky a žiarlivosť. POZOR na zbytočné diskusie a presvedčovanie druhých o svojej pravde, POZOR na diktátorstvo. Tento rok bude dôležitý hlavne pre ženy…

Pri hľadaní NOVÝCH VZŤAHOV budeme mať všeobecne úspech, ale tieto vzťahy môžu byť niekedy povrchné, preto je lepšie zamerať sa na to, čo nám funguje, respektíve to, čo moc nefunguje, ale je tam láska, sa pokúsiť zharmonizovať. Skúste to podľa eBooku Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa Astrológie deviatich planét.

SEBAREALIZÁCIA v roku 2019

Ak budeme pozorní, tak nám bude chodiť veľa nových nápadov, spôsobov, ako to, čo robíme s láskou, rozvinúť. Vesmír nám pošle ľudí, ktorí prinesú nové pohľady a odporúčania. Našou VÝZVOU je preskúmať všetky príležitosti a hneď ich neodmietať, aj keď sa nám možno na prvý pohľad nebudú zdať.

VÝZVOU roku 2019 v oblasti SEBAREALIZÁCIE je naučiť sa vyhodnocovať smer, ktorým sa v svojej práci vydáme ďalej nielen tým, že o tom budeme premýšľať, ale predovšetkým podľa toho, kde nás bude ťahať srdce bez ohľadu na to, že rozum bude proti…

Hlavným dôvodom pre obohatenie toho, čo robíme s láskou a radosťou, by mala byť RADOSŤ z práce a nie OČAKÁVANIE výsledku. VÝZVOU je naučiť sa všetko v živote (aj dobré, aj to nedobré) brať ako PRÍLEŽITOSŤ k získaniu skúseností a pre svoj duchovný posun vpred.

ROZHODOVANIE v roku 2019

Je potrebné dať veľký pozor na POVRCHNOSŤ, byť dostatočne opatrný, ale nepreháňať to, pretože by mohlo dôjsť k stagnácii. Je veľmi dôležité učiť sa obracať do svojho vnútra a nespoliehať sa len na rozumové argumenty. Učiť sa spolupracovať s Vesmírom a realizovať to, čo je už dávno známe. Naučiť sa meditovať a spájať sa so svojím vnútrom. Skúste fantastickú terapiu Liečebné kódy.

Podľa Astrológie 9 planét nesie rok 2019 vibráciu 8 prvku ZEM a vibrácia číslo 8 prvku ZEM je najslobodomyselnejšia energia, a zároveň najnegatívnejšia energia. Preto budeme mať tendenciu lipnúť na svojom „správnom“ názore a budeme sa snažiť pretláčať svoju pravdu. Budeme chcieť, aby druhí fungovali podľa nás a súčasne sa budeme stretávať s tým, že nás bude všetko rozčuľovať a hnevať.

Ak sa chcete dozvedieť, aká energia ste podľa Astrológie deviatich planét Vy a akú energiu si nesiete v živote a aj vo vzťahoch k druhým ľuďom a zároveň NÁVOD na dobré vzťahy nájdete v eBooku Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa Astrológie deviatich planét.

NÁVOD na prírodné a prirodzené sebauzdravenie zasa nájdete v eBooku Ako UZDRAVIŤ svoje telo podľa Astrológie deviatich planét.

 Najväčšou výzvou roku 2019 je, naučiť sa smerovať svoju pozornosť tam, kam chcem!

 To teda prakticky znamená:

 • Pokiaľ sa Ti niečo nepáči, otoč hlavu a prestaň si to všímať!
 • Pokiaľ sa niekto správa tak, ako sa Tebe nepáči, prestaň sa tým zaoberať a s tým človekom sa nestretávaj!
 • Sústreď sa na to, čo je pozitívne a čo Tebe robí RADOSŤ!
 • Venuj sa činnostiam, ktoré Ti dávajú zmysel a vedome si vyberaj, čo chceš vo svojom živote žiť!
 • Odhoď rozum a logiku a ži RADOSŤ z prítomného okamžiku!

Rok 2019 nám prináša príležitosť, ako sa naučiť vyladiť harmóniu mysle a srdca, kedy máme myseľ používať ako nástroj na realizáciu plánov svojej duše, ktorá sa k nám prihovára v tichosti nášho duchovného srdca…

Každý rok, ktorý začína „20-tkou“ dáva do pozornosti medziľudské vzťahy. Medziľudské vzťahy vyššej úrovne. Hovorí aj o storočí posledného súdu a nového začiatku. Toto storočie je skutočne zamerané na obrodu medziľudských vzťahov. Čistých citov a medziľudskej, a dokonca aj medzidruhovej lásky na tejto planéte. Nezabudnite, že zvieratá sú tu s nami, nie pre nás…

Všetci sme na planéte ZEM dočasne doma… a zatiaľ ešte nikto nemá k dispozícii technológiu, aby sa z nej mohol odsťahovať. Jednoducho – sme odkázaní na spolužitie. Paradoxom je, že koniec každého – aj toho najmenšieho, znamená čiastočný koniec toho druhého, pretože sme všetci JEDNOTA…

Rok 2019 nás vyzýva k tolerancii, k diplomacii vo vzťahoch, k zbaveniu sa strachu a k otváraniu intuície, toho hlasu, ktorý sa ozýva v každom z nás. Niekto mu hovorí „svedomie“, iný ho zaháňa tabletkami… Sme to však my sami a pred sebou ujsť nemôžeme…

Číslo 19 a nové začiatky v roku 2019 – 19-ka nám predznamenáva nový začiatok. Vyzýva nás na niečo, na čo sme doteraz nemali odvahu. Teraz je ten pravý čas. Môžeme doslova lietať, plniť si tie najodvážnejšie nesebecké sny. Nič nám nebude stáť v ceste.

Zradiť sa môžeme zase iba my sami! Rôznymi formami špekulantstva a egoizmu. Tie, ako pieskové vrecká na balóne vzduchoplavca, nám nedovolia vzlietnuť. Začnime sa ich zbavovať a pomaly sa „odlepíme“ od zeme. Môže sa objaviť strach z nepoznaného… Naberme však odvahu a odhoďme všetkých bubákov z hlavy! Vyrazme „hore“, do priestoru určeného vtákom, anjelom a očistenému JA. Nikdy sa už nebudeme chcieť vrátiť tam, kde nás niečo ťaží a zväzuje. Už budeme chcieť iba stúpať a necítiť svoju tiaž a hriechy vychádzajúce z ilúzie STRACHU…

Tak toto máme šancu zažiť v roku 2019 podľa numerológie. Niektorí však budú mať predsa len väčšiu šancu. Tí, ktorí sa narodili 19. (v ktoromkoľvek mesiaci) a aj 1., 10. a 28. dňa. Ďalej tí, ktorých rok narodenia má súčet 19 (1963, 1972…) alebo sa rovná 10 a 28. Rovnako to platí aj pre nositeľov životného čísla 1. Títo ľudia budú doslova nútení sa individuálne prejaviť, byť asertívni, originálni a niečo pre seba urobiť. Spolupracovať s inými, nesnažiť sa ich ovládať. Ego tu nesmie hrať prím, pretože „odmenou“ bude samota.

Rok 2019 –  rok plný energie

Súčet všetkých číslic v roku 2019 je 3. Je to výzva konať po novom, iným, netradičným spôsobom. Pomocou kreativity, komunikácie, intuície a spoločensky. Opakuje sa výzva nemyslieť len na seba. Bude to rok plný energie. Vychádzajúc z numerologického rozboru, je práve v tomto roku potrebné vyvarovať sa zneužitia slov a mysle. Výsledkom by mohli byť pocity obete a reči typu: „Nikto mi nepraje a nemá ma rád.“ Ale aj toto sa dá využiť a analyzovať, že prečo. Prečo sa mi to stalo a v budúcnosti sa tomu vyvarovať.

Rok 2019 budú napĺňať extrémne situácie. Spôsobuje to rovina Saturnu. Privodí veľa skúšok, ale odmení tých, ktorí si to svojou prácou a úsilím zaslúžia. Budeme mať aj povestné šťastie, to bude mať na rováši rovina „Šťastia“. Sľubuje, že sa nebudeme životom potácať ako slepé štence, ale že konečne uvidíme. Teda, uvidí ten, kto otvorí svoje duchovné srdce…

Môže nám veľa docvaknúť. Konečne, veď už bolo skutočne načase. Všemožne bude pomáhať rovina Inteligencie. Ešte jedna správa na koniec, a určite dobrá: „Tento rok už nemusí ísť len o moc a peniaze“. Bude sa to dať aj bez ovládajúcich systémov moci. Jednoducho tu nebudú. Oni tu teda budú, ale nebudú také silné – ale zraniteľné, obávajúce sa pádu. Bude nám tak dobre, ako si to „zariadime“. Záleží na každom jednom z nás…

 TU si stiahnite eBook ZADARMO
a dozviete sa
aký bude ten VÁŠ rok 2019

Je vo VAŠOM živote NIEČO,
v čom by som VÁM mohla pomôcť?

 Stiahnite si  Darčeky ZDARMA pre VÁS 
Prečítajte si moje nové články
Sledujte denné inšpirácie na Facebooku Sám sebe liečiteľom
Možno sa Vám budú hodiť Moje služby pre VÁS

Ak vás zaujímajú hlbšie a konkrétne súvislosti vášho života, ak sa potrebujete od niečoho odraziť, spoznať svoju energiu, nájsť svoje výzvy, svoju sebarealizáciu, opraviť svoje vzťahy alebo zdravie, ponúkam vám:

 • Komplexný OSOBNÝ, PARTNERSKÝ alebo RODINNÝ ROZBOR podľa Astrológie deviatich planét a NUMEROLÓGIE, ktorý si môžete objednať TU.

Ak to chcete rozlúskať SAMI, pripravila som pre vás eBooky: 

 • Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí – ZADARMO si stiahnite TU
 • Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P – pozrite si TU
 • Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT – pozrite si TU
 • Vypínač STRESU a BOLESTI – pozrite si TU
 • Ako UZDRAVIŤ svoje telo podľa A9P – pozrite si TU

S láskou ♥ Jarka

Jarmila Rosinová
Na ceste za mojím uzdravením som spoznala fantastické sebauzdravovacie techniky a terapie, ktoré už 10 rokov úspešne overujem aj v profesionálnej praxi
s klientmi. S radosťou ich naučím aj Vás.

Som autorkou zaujímavého eBooku Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí, ktorý som pre Vás napísala ZDARMA, spolu s ďalšími darčekmi pre Vás

Moje služby pre VÁS
- napísala som pre Vás NÁVODY vo forme eBookov na tému prírodného a prirodzeného sebauzdravovanie tela, mysle a vzťahov
- ďalej pre Vás vypracovávam Komplexné osobné, partnerské alebo rodinné NUMEROLOGICKÉ rozbory pre spoznanie samých seba, pre pochopenie svojich vzťahov a pre nájdenie svojej správnej životnej cesty
- poskytujem osobné alebo telefonické poradenské a konzultačné služby v oblastiach celostného prístupu k zdraviu, vzťahom a životu vôbec
- vykonávam rôzne masáže a emočné sebauzdravovacie terapie
- odporúčam overené a účinné prírodné produkty pre vaše prirodzené sebauzdravenie.
A to všetko preto, aby ste sa zbavili chemických liekov a nemuseli podstupovať zbytočné operácie. Ukážem Vám cestu, ktorú som sama prešla.

Viac sa o mojej ceste k SEBAUZDRAVENIU dozviete TU

Teším sa na Vás, na Vaše životné príbehy a rada poradím, pomôžem :-)

S láskou ♥ Jarka
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • eBook pre Vás ZDARMA ♥

  Na ceste za mojím uzdravením som spoznala fantastické sebauzdravovacie techniky a terapie a s radosťou Vám odovzdám svoje poznanie v eBooku ZDARMA s názvom Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí.

 • Pozrite si aj ďalšie darčeky, ktoré sú pre Vás ZDARMA

 • Najnovšie články
 • Kategórie článkov: