NUMEROLÓGIA - číslo 6

Jedna 6
Ľudia s jednou šestkou v dátume narodenia majú veľkú potrebu harmónie, sú veľmi citliví a milujú svoj krásny domov. Šestka je emotívne číslo, preto ľudia so šestkou reagujú vždy najskôr emotívne. Milujú pocity, majú ale kvôli svojej vnútornej neistote strach príliš ich ukazovať, pretože sa boja, že by mohli byť zranení. Navonok síce môžu pôsobiť veľmi sebaisto, ale nedajte sa oklamať 🙂 Týmto hereckým výkonom sa často snažia iba prekonávať chýbajúcu sebadôveru. Darí sa im v živote dobre, pokiaľ môžu žiť v milom a chápavom prostredí. Pre ľudí s jednou šestkou je harmonické partnerstvo nanajvýš dôležité. Urobia veľmi veľa preto, aby si takéto partnerstvo udržali, pretože si nedokážu predstaviť, že by žili sami. Ale keď už musia, ukážu, že vedia byť  sebestační a že majú aj výdrž. Sú kreatívni so značnou duševnou, aj keď často veľmi nekonvenčnou činorodosťou.

Dve a viac 6
Keď majú ľudia s jednou šestkou problémy s vlastnou sebadôverou, o koľko je to ťažšie pre ľudí s dvomi alebo viacerými šestkami. Tito ľudia si neželajú nič túžobnejšie ako mať vlastnú rodinu, a predsa je pre nich neskutočne ťažké dosiahnuť toho. Možno od svojich partnerov očakávajú až priveľa. A tí, ktorí nemajú v svojom dátume narodenia žiadnu šestku, im zasa vôbec nerozumejú. Ľudia so šestkami skrátka od partnerstva očakávajú všetko. Pre týchto ľudí je najdôležitejšou výzvou, vybudovať si svoju vlastnú sebadôveru. Vôbec nevidia, čo dokážu, alebo, čo je ešte horšie, zdá sa im to stále málo. Aj keď si nevedia predstaviť život bez partnera, na počudovanie nájdu vždy vnútornú silu na prekonanie, keď sú s takýmto problémom konfrontovaní. Majú veľa duševnej energie, sú kreatívni a priamo kvitnú v milom harmonickom prostredí, či už je to rodina alebo pracovisko. Ľudia s viacerými šestkami sú nekonvenkční myslitelia, a preto taktiež obvykle vo svojom okolí narazia. Preto aj v tomto prípade má veľký význam vnútorná rovnováha a poznanie, či sa nedobrý kompromis, ktorý človek chce niekedy urobiť kvôli vytúženému pokoju a mieru, na dlhú dobu neobráti skôr vo vlastnú nevýhodu.

Keď chýba 6 
Tak chýba porozumenie pre harmóniu, čo je zasa pre ľudí so šestkou alebo šestkami v dátume narodenia samozrejmosťou. Ľudia bez šestky sú bližšie k tomu veci si vyhádať, než ich riešiť kompromisom. Výzvou je poznanie a prijatie, že problémy je možné riešiť aj inak, ako krikom či hádkou. Veď predsa ochota k dohode či kompromisom môže viesť pre všetkých k prijateľnému riešeniu. 

Spôsoby vyrovnania - pravidelné cvičenia na čerstvom vzduchu, plávanie, jóga, hudba. Pre vyrovnanie nahromadenej energie odporúčam úžasnú a účinnú terapiu LIEČEBNÉ KÓDY.

Komplexný osobný, partnerský alebo rodinný
NUMEROLOGICKÝ ROZBOR si môžete objednať TU.