Spoznaj svoju energiu

Na ceste za mojím sebaspoznávaním som sa naučila
úžasné techniky a terapie, a jednu z nich Vám s radosťou
a ZDARMA odovzdám v mini kurze

Spoznaj svoju energiu

Je to NÁVOD, ako vykročiť na cestu zdravia a životnej pohody.

Čo o mini kurze hovoria jeho čitatelia:

 

Som veľmi rád, že som mal možnosť zoznámiť sa s prácou pani Jarky, hlboko sa ponoriť do myšlienok, ktoré šíri okolo nás. Je priam obdivuhodné, ako dokázala zmeniť svoj v minulých rokoch neľahký život. Ako dokázala pomôcť nielen sebe, ale je úžasné, že sa snaží pomáhať aj iným. Jej práca je návod, ako správne žiť, ako zdravo žiť, ako byť dobrý a láskavý k ostatným ľuďom. Jej práca je malou a zároveň veľmi veľkou násobilkou života, násobilkou, ktorá by mala byť povinne v učebných osnovách v školách všetkých typov. Tak by sme my všetci pochopili, o čom život je, prečo na tomto svete sme, ako sa máme správať jeden k druhému, ako máme žiť v harmónii a s LÁSKOU. Jarka veľká vďaka za to.
Ing. Peter Rezníček, Dubnica nad Váhom
Mini kurz napísaný s nadhľadom a prehľadne, s primeranou dávkou humoru autorky ku sebe. Žiadne zbytočné "omáčky", iba odborné vedomosti a prežité fakty a skúsenosti. Je pravdivý, cítiť v ňom hlbokú a emotívnu snahu pomôcť iným v ich zdravotných alebo duchovných a emočných problémoch. Ďakujem autorke Jarke za to, že našla silu a odvahu pomôcť sama sebe inak, ako je "štandard", a že je ochotná sa so svojimi skúsenosťami podeliť s ostatnými, a tak ukázať cestu, ako sa to dá a pomôcť tým, ktorí o to stoja.
Mgr. Anna Hantáková, Púchovučiteľka (na dôchodku)
Pani Jarku poznám už niekoľko rokov a ako sama píše, v určitej etape života sa dostala do veľmi ťažkej životnej situácie v oblasti finančnej, vzťahovej a následne aj zdravotnej. Nevzdala sa však, hľadala cesty a našla. Metódy samouzdravovania, ktoré opisuje a odovzdáva ostatným ľuďom vo svojich veľmi zaujímavých prácach sú cenné hlavne v tom, že ich má odskúšané na sebe a pomocou nich sa dostala zo svojich zdravotných, emočných a následne aj finančných problémov. Že metódy fungujú, nie je len jej subjektívny pocit, pretože všetci, ktorí Jarku poznáme dlhší čas sme si nemohli všimnúť, ako sa pred našimi očami menila smerom k pozitívnemu. Je chvályhodné, že sa so svojimi vedomosťami a osobnými skúsenosťami chce podeliť s tými, ktorí tiež chcú pracovať na sebe a zlepšiť si či už svoje zdravie alebo vzťahy s partnermi, s deťmi, rodičmi, resp. vzťahy všeobecne. K tomu nám ponúka niekoľko metód a praktických skúseností a je len na každom z nás, pre ktoré sa rozhodneme. Život je zmena a máme ho vo svojich rukách. Mini kurz je jasne a zrozumiteľne napísaný, veľmi dobre sa číta a vrele ho odporúčam. Tak ako aj ostatné práce autorky.
Mgr. Imrich Marfiakprofesor fyziky a vedecký pracovník (na dôchodku)
Mini kurz je fantastický! Pre mňa úžasné "nakopnutie" a zobudenie! Ďakujem
Iva Hamanová, Trenčín
Mini kurz bol pre nás úžasným poštuchnutím k zmene života. Sme už na dôchodku a nadšenie a chuť pomôcť iným, ktoré pani Rosinová ponúka v oblasti sebapoznania v svojom mini kurze a v celej svojej praxi je pre nás jasným znamením, že nikdy nie je neskoro. Veď predsa záleží iba na tom, čo je TU a TERAZ. Rád od pani Jarky z mini kurzu ako aj z telefonických konzultácií sa držíme už pár mesiacov a "čuduj sa svete", obidvom sa nám zdravie začalo zlepšovať. Lieky postupne ubúdajú a vyzerá to tak, že manžel nepôjde na operáciu žlčníka, ktorú mu odporúčali. Je totižto energia DREVO a tak BOL v živote aj dosť "jedovatý a kritický". Slovo BOL sme zámerne zvýraznili, pretože keď sa o sebe v mini kurze dočítal a zistil, že žlčník ho bolieva preto, že sa často hneval, začali sme spoločne cvičiť emočné techniky, ktoré nám pani Rosinová odporučila v svojich ďalších eBookoch, zmenili sme stravu, dopĺňame stravu prírodnými výživovými doplnkami... a žlčník prestal bolievať! Sono vyšetrenie po 6 mesiacoch po tejto zmene ukázalo, že manželovi žiadnu operáciu NETREBA!!! A mne sa krásne polepšilo trávenie a žalúdok ako taký. A aj kŕčové žily sa začali zmenšovať, cholesterol je lepší a manželovi sa aj polepšili výsledky ohľadne cukrovky. Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme a aj naďalej sa budeme držať Vašich rád. Mini kurz ako aj ostatné služby pani Rosinovej odporúčame z celého srdca všetkým.
Hanka a Milan Krúpovci, Liptovský Mikuláš
Veľmi zaujímavé čítanie pani Jarka 😉 Potvrdilo sa mi to, čo už dlhšiu dobu tuším, že všetko v našich životoch si vytvárame sami. Ďakujem za jasné vysvetlenie a nakopnutie k hľadaniu inej cesty. A veľmi sa teším na telefonické konzultácie a numerologický rozbor. Viem, že toho máte veľa, tak trpezlivo čakám 😉.
Elena Kováčová, Ilava
Váš mini kurz by mali povinne prejsť všetci, ktorí chodia od doktora k doktorovi a čakajú na zázrak. Po prečítaní by možno pochopili, že ten zázrak je iba v ich rukách... Veľmi pekne ďakujem za inšpirujúci a sebapoznávajúci mini kurz a držím palce v šírení tejto fantastickej myšlienky.
Marta Kašiarová, Žilina
Ani neviem slovami vyjadriť, aký som spokojný, že som našiel stránky pani Rosinovej. Pani je hlboká studnica vedomostí a neskutočne ľudského prístupu. A duchovný rozmer pani Rosinovej je nekonečne hlboký. Ďakujem za všetko. Milan
MIlan Kasár, Trebišov