MÔJ PRÍBEH

Vediem ľudí k poznaniu, že neexistuje NIČ, čo by sme nedokázali zvládnuť,
pokiaľ o sebe nezačneme POCHYBOVAŤ!

Milí priatelia,

srdečne vás vítam na mojich stránkach. Volám sa Jarmila Rosinová a približne od roku 2008 pracujem ako masérka a terapeutka.

Pracujem vo svojom  ŠTÚDIU ZDRAVIA  v  Púchove, kde robím rôzne masáže, rôzne emočné a energetické terapie, učím klientov sebaliečebné postupy na harmonizáciu emócií a uzdravenie tela, poskytujem poradenské konzultácie na témy celostné zdravie, výživa, myseľ, emócie, duchovný rozvoj, vzťahy a deti, pretože všetko so všetkým súvisí a jedno od druhého nemožno oddeliť.

Taktiež vypracovávam Komplexné rozbory (osobné, partnerské, rodinné) pre sebapoznanie, sebadiagnostiku, sebarealizáciu, sebauzdravovanie tela aj vzťahov, pre nasmerovanie života podľa NUMEROLÓGIE, Astrológie deviatich planét a ďalších techník, s následnými odporúčaniami na zlepšenie života v rôznych oblastiach. Rozbory, poradenstvo, otázky a požiadavky klientov vybavujem osobne,  cez e-mail a telefonicky, prípadne cez skype, ak je klient mimo EÚ. 

Dlhé roky sa venujem a neustále študujem učenie o tradičnej čínskej medicíne (TČM), učenie o piatich elementoch, Astrológiu 9 planét (A9P), Numerológiu, psychosomatiku a ďalšie sebaspoznávajúce a sebauzdravujúe techniky a učenia, ako sú napríklad Liečebné kódy, Bachove esencie, EFT technika, reflexológia chodidiel aj rúk, práca s telovými sviečkami a mnohé ďalšie.

Ako bývalú „škôlkarskú“ pani učiteľku 🙂 , maminu piatich detí ♥♥♥♥♥ a babku Jarku zatiaľ štyroch vnúčatok ♥♥♥♥ ma ale aj tak najviac teší a zaujíma riešenie problémov s deťmi, pretože deti sú vzácny DAR, RADOSŤ, ŠŤASTIE a NÁDEJ pre lepší svet.

Veľmi sa teším, keď rodičia pochopia, že deti nie sú naším majetkom, ale že sú to samostatné bytosti, ktoré si nás vybrali na svoju cestu životom a ktoré sú minimálne o jeden stupeň duchovne vyššie od nás, rodičov. Preto si ich máme vážiť, rešpektovať v osobnej ceste a podporovať ich na nej.

Preto sa snažím, aby to rodičia pochopili a podľa toho sa k deťom správali. A taktiež aby pochopili, že problém ich dcérky či synčeka, nech už je zdravotný, vzťahový alebo emočný, je vlastne ich nevyriešený problém a dieťa im svojou chorobou, špecifickými emočnými prejavmi alebo "neposlúchaním" iba ukazuje, aby pochopili a prijali, že život je JEDNODUCHÝ, len my ľudia si ho kazíme...

Moju prácu milujem celým svojím srdiečkom ♥ a snažím sa v nej odovzdávať ľuďom to, čo som si sama prežila a vyskúšala, a aj to, čo som sa postupne naučila, pochopila, prijala, zaviedla a neustále zavádzam do života. Do života, v ktorom som šťastná a spokojná. 

Nebolo to však také radostné vždy...

V roku 2003 sme sa nesprávnym krokom v podnikaní dostali do krachu a následných obrovských finančných problémov. Krátko po krachu firmy nasledoval krach manželstva. A všetko ostalo na mne... Nedokončený dom, všetky dlhy a päť detí, z ktorých je jeden syn ťažko zdravotne postihnutý.

Začalo sa obdobie TEMNA. Stres, stres a zasa len stres. Bolo to strašné obdobie plné prebdených nocí. Robila som niekoľkým firmám účtovníctvo, skúšala sálový predaj rôznych produktov, poisťovala som. Drela som ako kôň a ledva som mesačne vychádzala.

Deti potrebovali nielen jesť, ale sa aj obliekať, potrebovali veci do školy, na krúžky a rôzne záujmy. A všetko krát 5. K tomu samozrejme pravidelné mesačné výdavky na domácnosť, na energie, na hypotéku... A na exekúcie, lebo som to akosi finančne nezvládala.

Samozrejme, že táto hrôza tých časov sa začala viac a viac prejavovať na mojom zdraví. Neustále kŕče v bruchu, neutíchajúce bolesti žalúdka, zo všetkého mi bolo na vracanie, chudla som, padali mi vlasy, odchádzali zuby. Celá som akosi "odchádzala"... Padala som do úzkostí, zúfalstva a depresií. Obrovské bolesti kolien, chrbtice a nekonečné obavy mi nedali spávať.

,,Preventívne“ mi vyoperovali zdravé slepé črevo...

Z dôvodu obrovských a neutíchajúcich kŕčov v bruchu som sa jedného dňa dostala až do nemocnice. Sono vyšetrenie nič zvláštne neukázalo, tak ma pre istotu otvorili a keď mi tam na moje šťastie nič nenašli, tak mi aspoň ,,preventívne" vyoperovali zdravé slepé črevo... 

Na moje zdravotné problémy som dostala lieky na spanie, lieky na úzkosť a depresie, lieky od bolesti, nejaké masti od bolesti a keď bolo najhoršie, tak injekcie od bolesti. A k tomu poznámku, že veď už mám "svoje roky" (nemala som vtedy ani 40...), vynosila a porodila som 5 detí, že telo je vyčerpané a mám sa s tým nejako vyrovnať. Z tých liekov mi bolo samozrejme ešte horšie, tak som ich všetky vrátila do lekárne. 

Vrcholom všetkého boli veľmi zlé výsledky cytosterov. Gynekológ mi navrhol vybrať maternicu, aby sa predišlo k zvrhnutiu na onkologické ochorenie. Toto ma naozaj zlomilo. Bolesti žalúdka, kolien či chrbtice som vždy nejako rozchodila. Ale tej možnej rakoviny som sa naozaj zľakla...

Naozaj sa chceš dať „vykuchať“?

Keď som vychádzala z ordinácie gynekológa, musela som asi vyzerať strašne, pretože kamarátka, ktorú som ,,náhodou“ stretla, sa úplne vydesila. Spýtala sa, čo sa mi stalo. V záplave vzlykov, zúfalstva a zároveň aj zúrivosti na OSUD, som na ňu vysypala všetky moje trampoty.

Bola som z celej vtedajšej situácie vyľakaná a zároveň nahnevaná. Obviňovala som celý svet, ukazovala som prstom na všetko a všetkých... Samozrejme, okrem seba...

Keď som sa vyžalovala a vynadávala na blbý život, všetko a všetkých, s neskutočným pokojom a láskavosťou v hlase sa ma spýtala: ,,Naozaj sa chceš dať vykuchať?“

Cez slzy v očiach som na ňu prekvapene a nechápavo pozrela, že nerozumiem. A nielen prekvapene, ale priznávam, že aj dosť nahnevane som sa na ňu osopila: „Ale veď doktor povedal, že je to tak lepšie...., a to nemusím ísť na tú operáciu... ale veď doktor povedal... a čo keď dostanem rakovinu.... čo potom... a čo môžem robiť...?“ A nekonečno ďalších otázok.

Mám si to "prepnúť" v hlave...

Kamarátka ma pozvala ku nej na čaj a trpezlivo vypočula všetky moje náreky. Keď som skončila, začala rozprávať ona. Všetko, čo hovorila, bolo pre mňa nové, veľa veciam som vtedy vôbec nerozumela, ale bola som veľmi prekvapená, ako to so mnou ladilo. Ale zároveň som cítila, že sa kdesi v mojom vnútri akokeby rozhorieval plamienok nádeje.

Veľmi jasne, stručne a dôrazne mi vysvetlila, že sa nemám dať „vykuchať“ a že ak sa chcem uzdraviť, musím zmeniť stravu, vyčistiť a vyživiť telo. A hlavne, že si to mám „prepnúť“ v hlave! Porozprávala mi o zdravej strave, o detoxikácii, o výživových doplnkoch. Odporučila zaujímavé knihy a odovzdala múdre rady. 

Toto stretnutie bolo pre mňa výhybkou na životnej ceste a zároveň poznaním, že sú aj iné možnosti, ako si sám sebe pomôcť. Aj bez zbytočných chemických liekov a bez zbytočných operácií. A tak som začala veľmi usilovne študovať knihy, ktoré mi kamarátka odporučila. 

Až o nejaký čas neskôr som postupne pochopila, prečo máme rôzne problémy v našich životoch. Pochopila som, že taký je boží postup, keď máte „tvrdú hlavu“, keď v živote VÝRAZNE uprednostňujete „zdravý rozum“  a keď ste hluchí a slepí k tichému volaniu svojej duše, ktorá sa jemne prejavuje cez intuíciu a naše svedomie... 

Doba „výživová“

A tak sa pre mňa vtedy začalo obdobie, ktoré som si nazvala - DOBA VÝŽIVOVÁ. Postupne som sa veľa naučila o ľudskom tele, o zdravej strave, spoznávala som výborné výživové doplnky a môj zdravotný stav sa pomaly zlepšoval. Bola som z toho tak nadšená, že som v tejto oblasti začala aktívne pracovať.

Zdravá strava a kvalitné prírodné doplnky výživy boli pre mňa základom zlepšenia môjho zdravia. Tak som žila a tak som to učila aj svojich klientov. A začalo sa mi lepšie dariť.

Ľudia mi verili, dali na moje odporúčania, menili stravovacie návyky, začali vyrábať a piť čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, kupovali a užívali výživové doplnky. A pretože sa cítili stále lepšie, odporúčali ma svojim známym.

Stále mi však niečo chýbalo

Telo sa síce nádherne uzdravovalo, ale čosi vo vnútri mi našepkávalo, že sa mám posunúť ďalej. Nevedela som však kam. Začala som sa dostávať do zvláštnych situácií. Čím ďalej viac som sa stretávala s pojmom duchovno. Bolo to pre mňa dosť neprijateľné slovo, pretože ja, vtedy zarytý ateista, som slovo duchovno spájala s náboženstvom. A to so mnou, veľmi jemne povedané, neladilo...

A tak som si v tých časoch myslela, že dobrá strava je základom dobrého zdravia. Lenže, aj napriek tomu, že som sa postupne uzdravovala na tele, cítila som akúsi vnútornú nespokojnosť. Zle som spávala, bola som plná strachu a úzkostí o deti, o budúcnosť. Stále som sa obávala, či budem mať dosť peňazí na domácnosť, na účty, na platby a podobne.

Hlboko vo svojom vnútri som cítila, že niečo nie je tak, ako má byť. Tak som hľadala ďalej. Stále som študovala nové a nové knihy o osobnom a duchovnom rozvoji.

Nastal neskutočný chaos v mojej hlave. Všade písali niečo, čo som dovtedy nepoznala. Niečo iné ako som dovtedy počula. Niečo iné ako som dovtedy žila a myslela. Niečo iné ako to, čo som ja dovtedy pokladala za NORMÁLNE, lebo ma to tak naučili rodičia, škola, spoločnosť, média.

Duša si však vždy nájde cestu...

... a tak ma doviedla k prvej knihe na tému duchovno. Potom postupne k mnohým ďalším. Na ich základe som postupne pochopila, že nič sa nedeje náhodou a že všetko so všetkým súvisí. Pochopila som, prečo som sa v živote dostala až na samé dno a ako sa z neho dostať von.

Všetko ma to neskutočne zaujímalo. Urobila som si masérsky kurz a začala masírovať. Začala som sa učiť rôzne liečebné a terapeutické samoliečebné techniky, ktoré som skúšala na sebe a aj s klientmi, ktorí si potrebovali vyriešiť svoje zdravotné, emočné či vzťahové problémy. A zistila som, že fungujú!!! A nestíham sa čudovať, aké je ľudské telo a celé naše bytie DOKONALÉ. Keď mu to dovolíme...

Liečebný kód

Zlomová pre mňa bola kniha LIEČEBNÝ KÓD od Dr. Alexa Loyda. Keď sa mi dostala do rúk, táto sa pre mňa stala takou pomyselnou „raketou do inej dimenzie“. Môj  pohľad na život sa začal radikálne meniť.

Metóda LIEČEBNÝ KÓD ma tak uchvátila, že som absolvovala aktívny a intenzívny tréning priamo u Dr. Alexa Loyda a získala od neho certifikát na učenie tejto metódy.

Moja dennodenná prax s touto fantastickou metódou dokazuje jej silu v samouzdravovaní tela, mysle aj vzťahov. Verte mi, že pri poctivom a pravidelnom cvičení robia zázraky!

Viac sa o tejto hlboko uzdravujúcej metóde dozviete v eBooku Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT, ktorý nájdete TU.

Vzdelávala som sa a vzdelávam však ďalej...

... a nevynechala som ani jednu príležitosť, kde by som mohla nasať nejaké nové vedomosti a poznatky na tému ŽIVOT. Čítala som knihy, jazdila na semináre, prednášky, kurzy. Poctivo som robila všetky odporúčania z kníh a kurzov a to, čo mi chýbalo sa začalo napĺňať. Táto oblasť ma úplne nadchla. 

Postupne som objavila, naučila sa a vyskúšala niekoľko jednoduchých metód a techník, ako uzdraviť sama seba. Jednu z nich, Astrológiu deviatich planét, ktorá je spolu s NUMEROLÓGIOU a LIEČEBNÝMI KÓDMI základným kameňom môjho života a už mnoho rokov aj profesionálnej praxe s klientmi, v základe predstavujem v eBooku Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí, ktorý si môžete ZDARMA stiahnuť a vykročiť tak na cestu samouzdravovania. Okrem nej používam mnohé ďalšie SEBADIAGNOSTICKÉ a SEBAUZDRAVOVACIE metódy a terapie.

Teraz to už VIEM!

Teraz už viem, ako mám žiť zdravý a šťastný život a veľmi túžim po tom, aby to objavil a pochopil každý z vás. Aby každý z vás pochopil, že nie sme OBEŤ, ale TVORCA. Že život nie je spleť dobrých či zlých ,,náhod“, v ktorých sa zmietame bez možnosti ovplyvniť to, ale že život je hra, v ktorej môžeme byť VEDOMÍ hráči a nie nevedomé OBETE.

Svoje skúsenosti a poznatky, ako si zlepšiť zdravie či vzťahy, odovzdávam klientom na osobných alebo telefonických konzultáciách. Želám si, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí, a preto som vytvorila tieto stránky, na ktorých vám predstavím jednoduché diagnostické a sebaliečebné metódy, ktoré používam vo svojej praxi. 

Kus cesty som prešla aj za vás a dám vám návod, aby ste nemuseli vy a ani vaše deti jesť hrste chemických liekov, aby ste nemuseli vy a ani vaše deti absolvovať nepotrebné operácie a aby váš život bol zdravý, krásny a šťastný.

Teším sa na spoločnú cestu!

Kliknutím na obrázok vpravo si stiahnite DARČEKY, 
ktoré som pre VÁS
s láskou ♥  pripravila 🙂

Jarmila Rosinová

terapeutka tela aj duše

Prečítajte si ZDARMA moju cestu
k sebauzdraveniu v eBooku:

Ako byť

SÁM SEBE LIEČITEĽOM

tela, mysle, vzťahov
aj svojich detí

...a naštartujte aj VY svoje SEBAUZDRAVOVANIE.

Bez chemických liekov a zbytočných operácií.

Kliknutím na obrázok nižšie si stiahnite DARČEKY, ktoré som pre VÁS s láskou ♥  pripravila 🙂

V mojom

si môžete objednať:

Odskúšané NÁVODY

(vo forme eBookov)

(pre viac info kliknite na obrázky nižšie) 

Komplexné ROZBORY

podľa

NUMEROLÓGIE 
Astrológie 9 planét

(osobné, partnerské, rodinné)

(pre viac info kliknite na obrázok nižšie)

Telefonické KONZULTÁCIE

pre riešenie Vašich problémov
v oblastiach - zdravie, výživa, chudnutie, myseľ, emócie, vzťahy a deti ♥

(pre viac info kliknite na obrázok nižšie)

Rôzne MASÁŽE 
pre Vás

(pre viac info kliknite na obrázok nižšie)

Prírodné

doplnky výživy

pre Vaše dobré

ZDRAVIE

(pre viac info kliknite na obrázok nižšie)

...a na všetky otázky o zmysle života mi odpovedali tieto vzácne knihy od Anastasie Novych:

Veľmi ODPORÚČAM prečítať. 
A určite niekoľkokrát...

Odporúčam ich čítať v poradí - Sensei zo Šambaly 1.-4., Ezoosmóza, Križovatka, Vtáci a kameň, AllatRA, Vedomie a osobnosť

V PDF formáte si ich môžete stiahnuť - TU

Ako AUDIO si ich môžete stiahnuť - TU

Alebo si ich môžete kúpiť v ktoromkoľvek kníhkupectve.