Internetová PORADŇA - ZDARMA

Jarmila Rosinová

terapeutka tela aj duše

Srdečne Vás vítam v mojej internetovej PORADNI. Môžete sem písať otázky na témy sebauzdravovanie, výživa, chudnutie, myseľ, emócie, vzťahy, deti, sebarealizácia, osobný a duchovný rozvoj. Rada Vám pomôžem nájsť správny smer :-)

Skôr, ako napíšete svoju otázku, prečítajte si, prosím:

Nájdete tam veľa odpovedí na rôzne vaše otázky z oblasti ZDRAVIA aj VZŤAHOV. Ak budete mať aj potom potrebu dozvedieť sa konkrétne a hlbšie informácie o vás a o vašich blízkych, prípadne niečo prediskutovať, napíšte svoju otázku do tejto PORADNE, alebo si môžete objednať Komplexný NUMEROLOGICKÝ rozbor (osobný, partnerský, rodinný) alebo OSOBNÚ/TELEFONICKÚ konzultáciu

Po kliknutí na tlačítko Nová OTÁZKA sa Vám otvorí stránka s dotazníkom. Tento pravdivo vyplňte a otázku formulujte stručne, jasne a konkrétne vrátane okolností spojených s problémom (meno, priezvisko, stav, počet detí, vek detí, partnera, telefón, doteraz absolvované terapie a pod.). Odpoveď Vám príde na Váš email a uverejním ju aj na tejto stránke bez osobných údajov a zmeneným krstným menom.

Odpovede na Vaše otázky v tejto PORADNI budú výrazne stručnejšie ako v Komplexných rozboroch alebo pri KONZULTÁCIÁCH, pretože tie sú časovo veľmi náročné. Napriek tomu sa budem snažiť naznačiť Vám cestu a verím, že moje odpovede budú pre Vás štartom na pozitívne zmeny vo vašom živote.

Odpoveď dostanete na vami zadaný email a nájdete ju aj na tejto stránke nižšie. Odpovede budú vychádzať hlavne zo starej múdrej náuky, Astrológie deviatich planét, ďalej Numerológie a taktiež z osobných aj pracovných skúseností z vyššie uvedených oblastí.

Nakoľko je práce a otázok veľa a času málo, prosím o trpezlivosť :-)

S láskou ♥ Jarka

 

Odpovede na vaše otázky sú uvedené nižšie.
Odpoveď sa vám zobrazí, keď kliknete na otázku.

07.10.2019 - Partner je na mňa veľmi dobrý, ale povedal, že ma nemiluje, som zúfalá...

Dobrý deň, dva roky žijem s mužom, ktorého naozaj veľmi hlboko milujem. Zhruba po roku nášho vzťahu sa medzi nami niečo pokazilo, asi to bol následok mojej žiarlivosti, keď som zistila, že si dosť dôverne píše so svojou kolegyňou. Priateľ ma utvrdzoval v tom, že sa nič nedeje, že medzi nimi nič nie, ale vo mne to akosi zostalo a neviem ako z toho von.

Keď som sa ho pred nedávnom spýtala, či sa medzi nami dvoma niečo zmenilo, pretože cítim z jeho strany veľké ochladnutie voči mne, tak mi na rovinu povedal, že už ma nemiluje, ale že si ma váži, pretože som žena , ktorá vie čo chce a preto by chcel byť so mnou do konca života...

Priateľ má problémy s alkoholom a teraz nastúpil na liečenie na 3 mesiace a ja čakám... vždy, keď sa vidíme, tak je to fajn, je ku mne veľmi dobrý, milý, ale chová sa ku mne ako k najlepšej kamarátke. Občas máme sex, aby sa nepovedalo, ale ja už nevládzem... neviem ako ďalej. Nie som schopná sa vysporiadať s pocitom, že budem mať vedľa seba niekoho, kto je so mnou len ako s kamarátkou.

Keby nebol ku mne tak moc dobrý, tak by to bolo jednoduchšie. Navonok sa tvárim vyrovnane, ale vo vnútri som úplne na dne. Aj vlasy mi strašne vypadávajú, beriem nejaké vitamíny, ale vôbec to neprestáva. Prosím, povedzte mi, čo mám robiť. Veľmi pekne ďakujem. Petra

Milá Petra,

keď si po sebe prečítate, čo ste mi napísala, myslím, že sama uvidíte odpoveď. Niekedy je treba vyjsť „na kopec“, aby sme určité situácie videli z iného uhlu pohľadu. Pýtate sa mňa, čo máte robiť. Ja vám na to odpoviem toto – pýtajte sa sama seba, či chcete takto žiť do konca svojho života? Či vám stačí niekoho milovať, dávať a nedostávať nič späť? Keby vám to tak stačilo, bola by ste šťastná a nepísala by ste mi.

Vy ste však nešťastná, nezvládate túto nerovnováhu, aj keď, ako píšete, partner je na vás veľmi dobrý. A to, že ste nešťastná, môžete zmeniť iba vy. Nikto to za vás nemôže urobiť. Je to váš život a len na vás záleží, čo s ním urobíte.

Súvisí to s vašou ne-sebeláskou a ne-sebavedomím. Pokiaľ by ste sa mala rada, pokiaľ by ste si sama seba cenila, bola seba-vedomá, tak by ste sa neuspokojila s tým, že váš partner chce s vami byť nie preto, že vás miluje, ale preto, že máte niečo, čo mu vyhovuje. Je to z jeho strany obchodný vzťah. A je len na vás, čo s tým urobíte.

Keby ste mala rada sama seba, vedela by ste, že si zaslúžite viac, nie iba almužnu. Môj názor je taký, že jediný dôvod, prečo majú byť muž a žena spolu je LÁSKA. Všetko ostatné je OBCHOD Pokiaľ obidvom stranám „obchodný“ partnerský vzťah vyhovuje, tak je to v poriadku. Pokiaľ však niekomu nevyhovuje, je len a len na ňom, čo s tým spraví. Ak v ňom zotrvá, nesmie sa trápiť a sťažovať...

Každý z nás si zaslúži byť milovaní. Aj vy a aj váš partner. A taktiež si zaslúžime lásku cítiť. Aj váš partner. To, že je v liečebni podľa mňa naznačuje, že ani on nie je šťastný, len to nedokáže riešiť a tak sa pred tým riešením schoval za alkohol.

Samozrejme, že to nie je vaša vina (vina vlastne ani neexistuje). On je dospelý muž a on si zvolil takúto cestu. A možno chápe, že takýto vzťah nie je ani pre jedného z vás dobrý. Len nevie, čo s tým... Muži sú v tomto „vzťahovom smere“ dosť pohodlní a možno niekedy až zbabelí. Keď zo vzťahu odchádzajú, tak skôr kvôli inej žene, ako z nespokojnosti vo vzťahu.

Petra, ste energia KOV a to ste presne vy. Nielen, že sa nemáte rada a podceňujete sa, ale ste aj veľmi uzavretou energiou, pravdepodobne držíte v sebe všetky krivdy a ublíženia, navonok ich nepustíte, nehovoríte o svojich pocitoch a tvárite sa že „ja nič, ja muzikant“.

Vašou výzvou ako energie KOV je učiť sa odpúšťať (aj sama sebe), neobviňovať sa aj za to, že nevyšlo počasie :-) a naučiť sa vyjadrovať svoje pocity. A v tom ja vidím váš „tréning“ od partnera. Preto je na vás taký dobrý, aby ste ten „tréning“ mala ťažší :-). On vám to tak "prisľúbil"...

Ja vám samozrejme nemôžem hovoriť, čo máte urobiť, vy sa musíte rozhodnúť. Ale ak dokážete svojmu partnerovi otvorene a s láskou povedať, že si jeden aj druhý zaslúžite žiť s láskou v srdci, určite sa vám uľaví obidvom. Škoda, že ste nenapísala jeho dátum narodenia. Videla by som toho viac.

Pokiaľ vás váš partner nemiluje, odpustite mu a bežte životom ďalej. Dáte tak každému z vás šancu byť šťastným. A nebojte sa samoty, nikdy nie sme sami... A učte sa mať rada sama seba.

Veľmi vám odporúčam preštudovať si eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P. Veľa tam pochopíte. Nájdete ho TU.

A na upratanie seba samej sa pustite do úžasnej terapie Liečebné kódy. Nájdete ju v eBooku Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT TU. Som presvedčená, že vám táto hlboká terapia veľmi pomôže.

Vaša dlhodobá nespokojnosť vo vzťahu spôsobuje prekyslenie vášho tela, zanášate si lymfu a tak preťažujete pečeň a preto ste rozladená, zúfalá a neviete čo robiť. A tak vám vďaka tejto preťaženosti pečene zatiaľ „iba“ vypadávajú vlasy. To je prvá kontrolka, tak to zastavte a nechcite dôjsť do stavu, že vaše telo vás upozorní dôraznejšie.

Odporúčam vám:

Liquid Chlorophyl – výťažok z mladých lístkov lucerny siatej, pomôže vášmu telu s odkyslením, zneutralizuje, zdetoxikuje – 3 lyžičky do 1,5 l vody, popíjať počas dňa.

Rhodiolin - prírodný adaptogen, vyťažok rastliny rozchodnica ružová, krásne a hlavne prírodne harmonizuje telo aj psychiku, výrazne znižuje hladinu stresu, pomáha k pochopeniu situácií v živote tak, že nás upokojí a potom vidíme situácie a problémy z iného uhla pohľadu a z nadhľadu. Dávkovanie 1-1-1

Beauty Formula - fantastický komplex prírodných vitamínov, minerálov a byliniek k riešeniu problémov s vlasmi (a nielen s nimi). Neviem, aké vitamíny beriete. Ak sú z lekárne, sú chemické a tie vám nepomôžu, vaše telo ich nedokáže prijať alebo len v nepatrnom množstve. Potrebujete prírodné vitamíny a minerály v chelátovej väzbe, aby ich telo dobre prijalo a zabudovalo do svojich štruktúr. Dávkovanie 1-1-1

Držím vám palce a verím, že sa rozhodnete tak, aby ste bola šťastná. Na tento svet sme prišli preto, aby sme pochopili, že máme byť šťastní.

S láskou ♥ Jarka

25.09.2019 - Dobrý deň, v posledných dňoch sa cítim moc šťastná, silná a pripravená na život podľa vlastných predstáv, po ktorom už veľmi dlho túžim... Viem, že som pripravená, len treba začať... ale ako to už býva, ozývajú sa dozvuky starých strachov a rozum mi sem tam našepkáva: Naozaj? Si si istá? Zvládneš to...? A ja mu odpovedám, že ÁNO! A nechcem, aby sa mi už do toho motal! Chcem sa nechať viesť srdcom, Bohom, anjelmi... len neviem presne, ako začať? Ako začať novú cestu...

Zo srdiečka ďakujem Lucka

Dobrý deň Lucka,

ďakujem za krásnu otázku a teším sa, že ste si latku nastavila tak vysoko. A podľa vašich čísiel máte energiu na to, aby ste to zvládla. Len sa musíte trošku "vyladiť":-)

V numerologickej mriežke máte iba tri čísla a všetky tri máte izolované a to znamená, že máte veľký problém spájať. Máte veľký potenciál energie, ale neviete ho reálne využiť. Svoju veľkú, ale uzavretú citlivosť nedokážete vyjadriť, neviete vyjadriť, čo cítite a tak ste taký „papiňák“ pocitov. Občas sa prejaví prudkosť, vnútorný hnev a nespokojnosť.

Ide hlavne o to, že máte blokovanú schopnosť svoje pocity prirodzene ventilovať, jednoducho vyjadrovať, ako sa cítite, hovoriť o svojich pocitoch. Dlho ich v sebe hromadíte. No a vaše izolované deviatky sú práve o tom premýšľaní v hlave a teoretickom lietaní „tam hore“, namiesto reálneho činu a preto neviete, ako začať.

Ja nemám krištáľovú guľu :-), ja čítam v číslach. Najviac by sme to videli v Komplexnom rozbore, ktorý si môžete objednať ho TU.

Ak môžem odporučiť, naštudujte si môj eBook Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebnách kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT . Nájdete ho TU. Je to hlboká duchovná terapia, na ktorej vás povediem 12 týždňov. Verím, že vám veľmi pomôže. Vyladí vás a ukáže cestu. Tak ako mne.

S láskou ♥ Jarka

19.09.2019 - Dobrý deň pani Rosinová, včera som našla váš článok o Astrológii deviatich a veľmi ma zaujal. Hneď som sa pustila do študovania vašej stránky a som z nej nadšená. Váš eBook ZDARMA Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM som prečítala jedným dychom a už som si kúpila aj váš eBook o vzťahoch aj ten o tých Liečebných kódoch. Len vás chcem ešte poprosiť poradiť, ktoré produkty z vašej ponuky sú pre mňa vhodné.

Trošku popíšem moju situáciu. Asi pred 2 mesiacmi som z ničoho nič zostala ležať v posteli, bola som nešťastná a stále som plakala. Nemalo to žiadny vonkajší dôvod, neviem, čo sa mi stalo. Som v živote celkom spokojná, mám v podstate všetko, čo potrebujem.

Iba som bola už strašne unavená z mojej novej práce, pretože aj tam, aj doma a vlastne všade som chcela byť dokonalá. Teraz už viem, že je to nezmysel!

Navštívila som kineziológiu, konštelácie a veľmi sa mi po nich uľavilo. Už toľko neplačem ale mám pocit, že sa do toho vraciam...

Neberiem žiadne lieky, a ani nechcem. Viem že iba oblbujú! Mám aj fyzické problémy, hlava sa mi zviera bolesťou na temene (na povrchu), cítim taký čudný kŕč v ušiach a niekedy mám zovreté hrdlo, že mám pocit, že sa nenadýchnem. Veľmi sa mi tieto stavy horšia, keď som v práci alebo keď som v strese.

Ďakujem za odpoveď a aj za vašu prácu pre nás

Alena Vavrová

Milá Alenka,

veľmi pekne ďakujem a teším sa, že sa vám to, čo sa snažím odovzdávať ľuďom páči.

Vaše problémy, ktoré opisujete sú dôsledkom prekyslenia vášho tela. Ste energia ZEM a k prekysleniu máte sklony a následne k nedostatku minerálov. Potrebujete odkysliť telo, dodať mu živiny a harmonizovať psychiku a potom zasa všetko pôjde ako hodinky.

Bohužiaľ, žijeme v dobe, kedy máme s prekyslením tela problémy všetci. Je to z dôvodu prechemizovanej stravy, v ktorej nie je v podstate žiadna výživa, no a samozrejme kvôli nášmu šialenému stresu a zhonu.

Telo sa veľmi snaží vyrovnávať rovnováhu, neutralizovať aspoň pH krvi, čo je samozrejme zásadné, a tak k jej neutralizácii berie minerály, predovšetkým vápnik a horčík zo zásob určených pre nervový a svalový systém. A tak prichádzajú problémy s psychikou. Prekyslenie nebolí a je celé roky skryté. Telo síce stále vysiela varovné signály, ale my im nerozumieme, alebo ich prehliadame.

Pre vás je veľmi dôležitá sebarealizácia. Ste prvok ZEM, planéta 5, a tá má vždycky pravdu, nerada sa prispôsobuje a je ťažké ju presvedčiť. Je to rodený vodca, navyše máte vodcovskú krvnú skupinu a silnú mužskú rovinu odhodlania, to znamená, že sa pravdepodobne nerada podriaďujete, do čoho sa zahryznete, do toho idete naplno a tvrdohlavo.

Potrebujete svoju aktívnu mužskú energiu vybiť fyzicky (športom, na záhradke a pod.) a sebarealizáciou. Robiť niečo, čo vás teší, baví, napĺňa. S vašou energiou pomáhajte ľuďom a pokiaľ takú prácu nemáte, tak nájdite inú aktivitu, koníček a pod. Vy budete ako zamestnanec vždy nespokojná, potrebujete robiť pre seba, podľa seba, sama organizovať, viesť iných. Stereotyp vás ubíja, potrebujete zmenu, nové myšlienky, nápady. Pokiaľ to tak nemáte, ste nespokojná a tým sa vaše telo prekysľuje.

Pokiaľ by vás zaujímali vaše podrobnejšie životné výzvy, môžete si objednať Komplexný rozbor.

Pre telo teda odporúčam:

Liquid Chlorophyll – výťažok z mladých lístkov lucerny, pomôže vám odkysliť telo, zneutralizovať, detoxikovať, dávkovanie 5 lyžičiek do 1,5 l vody popíjať počas dňa.

Rhodiolin – bylinka rozchodnica ružová- adaptogén, zrovná vám psychiku, uvedie telo do rovnováhy, harmonizuje, uvoľňuje napätie, upokojuje, dávkovanie 1-1-1

Strong Bones – vápnik + horčík, prírodné minerály v chelátovej podobe s vysokou vstrebateľnosťou, pomôže s neutralizáciou, odstraňuje kŕče, upokojuje, dávkovanie 2-0-2 (nezamieňajte chemickým z lekárne, tie sa usádzajú v kĺboch a obličkách)

New life – kvalitný multivitamín s vysokým obsahom vitamínov a kyseliny listovej, k doplneniu živín 1-1-1

Telo je treba dosýtiť, takže užívajte minimálne 3 mesiace a potom naďalej dodávať telu udržiavacie dávky. Ozvite sa mi potom. Ste mladá, vaše telo má fungovať ešte veľmi dlho a bez dobrých stavebných kameňov to nepôjde :-)

A študujte eBooky a hlavne Liečebné kódy cvičte podľa pokynov. Držím palce a dajte vedieť ako sa vám darí.

S láskou ♥ Jarka

02.09.2019 - Dobrý deň pani Jarka, veľmi ma zaujali vaše stránky a aj vaše odpovede v tejto Poradni, tak som nabrala odvahu a píšem svoj problém :-)

Od svojich 20 rokov trpím depresiami, viem, že lieky sú pomocné prostriedky, keď je naozaj najhoršie a človek sa potrebuje na chvíľu upokojiť a „odpočinút si“.

Sedem rokov celkom intenzívne pracujem pomocou alternatívnych prostriedkov (kurzy, meditácie) na zmene postoja k životu. Veľký kus práce som urobila, ale občas ma to hodí späť ( rozhodne nie už tak ďaleko ako na začiatku), ale je to veľmi nepríjemné a strácam dôveru v seba... A ešte ma trápi vysoký tlak a bežné problémy v prechode.

V oblasti rodiny som spokojná, v práci je to horšie, stále uvažujem o zmene, ale keď pracujete cez 30 rokov v jednom podniku, tak ste tak nejako previazaní a navyše „vrytý“ program z mladosti, že kto často mení prácu je „podozrivý“ a samozrejme si neverím v tomto veku…

Ďakujem za odpoveď Hanka

Dobrý deň pani Hanka, ďakujem a teším sa, že sa vám moje stránky a aj ich obsah páčia. Je to samozrejme iba začiatok :-)

Ale poďme k vášmu problému. Ste energia Zem Planéta 8 a to znamená, že ste najslobodnejšia energia, potrebuje k životu najviac slobody a pokiaľ ju nedostávate, cítite sa ako zatvorená v ohrade. Ste silná energia, nespútaná, lipnete na svojom názore, nerada si nechávate radiť, na všetko chcete prísť sama.

A ešte navyše máte silnú mužskú rovinu - Rovinu odhodlania a tá je o tvrdohlavosti, chcete veci podľa seba. Pokiaľ to tak nie je, ste nespokojná. Je to o tlaku na seba, ale aj na druhých. Vysoký krvný tlak je snaha všetko kontrolovať, mať všetko pod dohľadom a organizovať. Pre vás je veľmi dôležité mať prácu, ktorá vás bude tešiť, baviť, napĺňať, kde sa budete sebarealizovať. Pokiaľ takú prácu nemáte, tak potrebujete aspoň nejaký koníček, kde si túto svoju bytostnú potrebu môžete realizovať.

Svoju silnú energiu potrebujete vybiť v športe, vo fyzickej práci a v sebarealizácii, pretože inak sa obracia voči vám a prejavuje sa to nespokojnosťou, pocitom, že ste pod tlakom a unavená.

Rodina je pre vás v živote veľmi dôležitá, je tam sklon až k lipnutiu na druhom a občas potreby druhých dávate pred tie svoje, ale ako píšete, asi na tom pracujete :-)

Pokiaľ by vás zajímal podrobnejší rozbor, môžete si ho objednať TU.

A určite pozrite aj na môj eBook Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT. Som presvedčená, že by vám táto hlboká terapia veľmi pomohla. Nájdete ho TU.

Ešte ma napadlo, že píšete o rôznych duchovných technikách, ktoré sú super, ale keďže žijeme „v hmote“ na Zemi, nesmieme zabúdať na to, že sme trojjediné bytosti – telo, myseľ, duša – a preto nesmieme zabúdať aj na podporu tela, ktoré je vlastne nástrojom duše (spolu s našimi vzťahmi). Všetko musí byť v harmónii a rovnováhe. Uvidíte, že keď pomôžete telu čisto prírodnými produktmi, vaša psychika sa stabilizuje a všetko pôjde ľahšie. Myslím, že vám chýba iba kúštik do skladačky :-)

Odporúčam na podporu tela a psychiky:

Liquid Chlorophlyll – výťažok z mladých lístkov lucerny siatej, fantasticky detoxikuje, pomáha telu s odkyslením, dávkovanie 5 lyžičiek do 1,5l vody, popíjať počas dňa.

Rhodiolin– prírodní adaptogén z byliny rozchodnica ružová, starí číňania používali rozchodnicu ako liek prvej voľby. Najskôr sa musí telo uviesť do rovnováhy a potom môžu byť zahájené samoliečebné procesy, takže harmonizuje, upravuje krvný tlak, ktorý je zvýšený v dôsledku stresu, uvoľňuje napätie, dávkovanie 1-1-1

Strong Bones– minerály v prírodnej podobe, pomôžu telu s neutralizáciou, doplnia živiny, dávkovanie 2-0-2

New life– kvalitné multivitamíny, pokiaľ je telo správne dosýtené minerálmi a vitamínmi, prechod so sebou neprináša žiadne problémy alebo len minimálne. Nejde však o využívanie jednej krabičky, ide o pravidelnom dlhodobom doplňovaní preventívnych dávok, dávkovanie 1-1-1

Na zrovnanie hormonálneho systému (prechodu) by som vám odporučila Evening Primode Oil (to vám odporúčam aj vzhľadom k vysokému krvnému tlaku- obsahuje esenciálne mastné kyseliny), dávkovanie 1-1-1

V Calivite môžete nakupovať s 25% zľavou. Keď vojdete do eShopu na mojej stránke, zľava vám bude ponúknutá. Ak si nebudete dať vedieť rady, kontaktujte ma, vysvetlím.

S láskou ♥ Jarka

10.08.2019 - Pleseň na nechtoch

Dobrý deň, pani Rosinová, zaujali ma Vaše stránky a rozhodla som sa Vám napísať. Dlhodobo ma trápi pleseň na nechtoch na nohách

a nemôžem sa jej zbaviť. Chvíľu je to lepšie, chvíľu zasa horšie, mastičky ani lieky nezaberajú. Teraz sa mi to zase zhoršilo, čo pravdepodobne súvisí s tým, že prežívam dosť náročné obdobie.

Som na materskej dovolenke a aj keď mám krásne a zdravé dieťa, pripadám si bez nálady a často unavená, nič ma nebaví. Pripadám si často osamotená. Začínam si pripadať ako v začarovanom kruhu, z ktorého nedokážem vykročiť. Ďakujem Vám za odpoveď. Hela Samsonová

Milá Helenka,

Vaše problémy sú dôsledkom silného prekyslenia. Súvisí to i s nedostatkom priaznivých baktérií v čreve. V prekyslenom tele sa dobre darí vírusom, baktériám aj plesniam. Zbaviť sa plesní je naozaj dosť ťažké a dlhodobé. Chémia na ne nezaberá, pretože problém rieši len lokálne a v jeho dôsledku. Nerieši jeho príčinu a preto sa po čase vracia.

Potrebujete to riešiť zvnútra a to chce trochu trpezlivosti. Ale inú možnosť nepoznám. Plesne putujú krvou po celom našom tele a to sa prejavuje ako únava, bolesti hlavy, nespavosť, depresie, úzkosti či nechuť do života. Odporúčam ísť na to „od podlahy“ a dlhodobo:

V prvom rade Green Care – bylinka Lucerna siata – pomôže telu s detoxikáciou a odkyslením, dávkovanie 2-2-2 na lačno.

Ďalej Liquid Chlorophyll – neutralizuje, detoxikuje, pomôže odvodu splodín, dávkovanie 5 čajových lyžičiek do 1,5 litra vody, popíjať počas dňa (zároveň ním môžete niekoľkokrát denne natierať nechty a pomáhať tak zvonku).

Ďalej AC Zymes – kvalitné probiotiká, osídlia črevo a sliznice (2-2-2 na lačno).

A ešte treba užívať multivitamíny, neviem či kojíte, ak áno, odporúčam NewLife alebo aj iné multivitamíny. Len nie lacné z lekárne, nenaviažu sa vám.

Toto užívať 3 mesiace a potom by sme Green Care vymenili za  Paraprotex.

Zo stravy vyradiť cukor, bielu múku, jesť veľa zeleniny a ovocia a čerstvé šťavy z nich, obilniny (proso, pohanka, ryža...). Dôležitý je pitný režim, ideálna by bola voda z Aquarionu, ktorá je už zásaditá a tým by ste mala problém prekyslenia vyriešený dlhodobo a pre celú rodinu.

Chce to naozaj trpezlivosť a vytrvať. Každému ide boj s plesňami inak, pretože plesne sú u rôznych ľudí rôzne odolné. Ale je lepšie to riešiť teraz, pokiaľ máte problémy „iba“ na nechtoch, ako neskôr, kedy by mohli prísť väčšie problémy.

Z duchovného pohľadu to súvisí s nespokojnosťou, s potlačenou zlosťou a „plesnivými“ myšlienkami a postojmi. Súvisí to s vašou uzavretou energiou Kovu, ktorý často nemá rád sám seba, má prísne pravidlá a tak dusí často druhých aj seba, tlačí a chce druhých vychovávať.

Pravdepodobne nedokážete vyjadriť svoje pocity, krivdy a zranenia, tieto v sebe držíte, konzervujete. Potom ste z toho nespokojná, prekysľujete telo a strácate minerály, ktoré sú nepostrádateľné pre správnu funkciu nervového systému. Máte problém s odpustením, naviac vaše 3 osmičky vás sťahujú k negativite. Je to naozaj veľmi silná energia, vyzýva vás k rovnováhe a pozitívnemu pohľadu na svet.

Pokiaľ by vás zajímalo podrobnejšie, ako to spolu súvisí, musela by som vám urobiť Komplexný rozbor. Moje služby, eBooky aj produkty nájdete TU.

Ak sa rozhodnete pre produkty, ozvite sa, vysvetlím 25%-nú zľavu.

A skúste pozrieť aj na môj eBook Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT. Som presvedčená, že by vám táto hlboká terapia veľmi pomohla s neschopnosťou odpúšťať, a nielen s tým. Nájdete ho TU.

S láskou ♥ Jarka

30.07.2019 - Nič ma nebaví, som nešťastná, nemilovaná a mám pocit strašnej prázdnoty a ani vlastne neviem, čo chcem...

Dobrý deň pani Jarka, kamarátka mi poslala link na váš web, ktorý ma veľmi zaujal. Váš eBook Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM som prečítala 2x. Ďakujem zaň. Chcem vás poprosiť o info alebo nejakú radu, ako sa vyznať v mojom živote. V súčasnej dobe sa nachádzam v situácii, keď sa neviem pohnúť... Nič ma nebaví, som nešťastná, nemilovaná a mám pocit strašnej prázdnoty a ani vlastne neviem, čo chcem...

Myslím, že sa to všetko odvíja od vzťahov s mužmi, ktoré si v živote dookola priťahujem a tieto moje pocity vo mne prehlbujú. Dokonca to došlo do štádia, že som prestala jesť. Nedá sa mi, mám obrovskú nechuť jesť, až odpor k jedlu. Na hrudi ma zviera obrovská úzkosť, veľký smútok a len by som plakala... Tieto stavy sa mi opakujú už takmer denne a ja neviem, čo s tým? Čo mám urobiť, aby som bola šťastná a spokojná sama so sebou?

V živote som mala 4 zásadné citové vzťahy. Prvý prebiehal normálne. Druhý muž v mojom živote bol zadaný, tretí bol citovo nevyzretý a sám nevedel, či ma chce alebo nechce. No a ten posledný, celé zle... Žil s priateľkou a deťmi ale tvrdil, že jedno dieťa vraj nie je jeho a že vlastne s priateľkou spolu nežijú.. a bla bla bla. Samozrejme som po krátkom čase zistila, že spolu žijú, tak som to ukončila.

Nechápem, prečo sa mi v živote objavujú takýto muži, ktorí majú záväzky voči deťom a rodine? Prečo mi nevstúpi do života normálny muž na rovnakej úrovni ako som ja. Čo sa mám naučiť, aby som bola konečne šťastná a milovaná? Ja sa vždy maximálne zamilujem, odovzdám sa a dotyčný len vysaje energiu...

Čo robím zle, čo mám zmeniť? Prosím o radu. Ďakujem za odpoveď a za váš čas. Andrea

Dobrý deň pani Andrejka,

Vaša numerologická mriežka je veľká výzva. Ste naozaj výnimočne silná osobnosť, aj keď o svojej sile ešte neviete a nepripadá vám to tak. Podľa vašich čísiel ste vyspelá duchovná bytosť, ktorá si dala do tohto života veľké výzvy, lebo ste si tak verila.

Jednou z vašich výziev je pochopiť vzťahy a uvedomiť si, že druhí ľudia sú naši „tréneri“ a pomáhajú nám pochopiť samých seba. Vďaka nim sa môžeme posúvať vo svojom vývoji ďalej.

Ste extrémne uzatvorená energia, ktorá nerada ukazuje svoje vnútro, o svojich pocitoch v podstate nehovorí, tvári sa akoby nič, všetko drží v sebe. A tak vás druhí svojim prístupom učia otvárať sa, vyjadrovať svoje pocity, čo sa vám páči alebo nepáči, čo vás trápi alebo teší. Ich "ubližovaním" vás učia nedusiť v sebe to, čo vás trápi. Učia vás, aby ste to nepreberala iba sama so sebou v mysli stále dookola. Učia vás, aby ste sa prestala trápiť krivdami a ublíženiami, ale naučila sa to otvorene a s láskou vyjadrovať tým druhým, čo cítite. Dokázať sa postaviť za seba a hovoriť otvorene o tom, čo vás trápi. To, že sa vám situácie opakujú, len sa menia ľudia, znamená, že vás vaša dušička tlačí, aby ste to pochopila a zmenila prístup.

V tejto poradni nie je priestor to prebrať dopodrobna. Ak chcete vedieť hlbšie súvislosti, je k tomu potrebný Komplexný rozbor . Objednať si ho môžete TU.

Na tému ženy a muži pripravujem eBooky Tréning LÁSKY pre ženyTréning SKUTOČNÉHO muža. Keď budú hotové, dám vedieť :-)

Zatiaľ si naštudujte môj eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P . Nájdete ho TU. Verím, že vám veľmi pomôže.

Ak môžem odporučiť, naštudujte si aj môj eBook Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT . Nájdete ho TU. Je to hlboká duchovná terapia, na ktorej vás povediem 12 týždňov. Verím, že vám veľmi pomôže. Vyladí vás a ukáže cestu. Tak ako mne. Telesne aj duševne.

A samozrejme, je veľmi dôležité, keď ste v takom zúfalom stave, pomôcť rýchlo telu, aby sa totálne nezrútilo a vy ste neskončila na antidepresívach. Verte mi, je to kolotoč, z ktorého sa ťažko vystupuje.

Pre vaše telo aj psychiku odporúčam:

Rhodiolin – obsahuje bylinku rozchodnicu ružovú, ktorá stabilizuje psychiku, dokáže nahradiť antidepresíva, zvyšuje hladinu serotonínu a melatonínu, pomáha znižovať stres, upokojuje, odvádza napätie, vďaka nej nebudete mať stiahnutý žalúdok, pomôže vám zrovnať psychiku. Dávkovanie 1-1-1

Noni- výborne sa Rhodiolinom dopĺňa, zvyšuje množstvo endorfínu v mozgu, uvoľňuje napätie v tele (uvoľňuje žalúdok, žlčovody a celý tráviacu trakt), zrovnáva hormonálny systém, pomáha k pochopeniu. Dávkovanie: 2 polievkové lyžice 2x denne

S láskou ♥ Jarka

02.07.2019 - Manžela to so mnou nebaví, vypisuje si cez sociálne siete... neviem čo mám robiť?

Dobrý deň pani Jarka, som vydatá 24 rokov a už dlhšiu dobu nám to v manželstve nefunguje. Najskôr som si myslela, že vinu má hlavne manžel, pretože mám pocit, že ja sa mu až obetujem a on to neoceňuje.

Pred 13-timi rokmi si našiel milenku, odišiel od nás (máme dve dcéry) a po mesiaci sa s ospravedlnením vrátil, že bez nás nemôže byť. Prijala som ho, odpustila mu, ale nezabudla...

Asi pred mesiacom som zistila, že si dal na telefón heslo a keď som sa ho spýtala, že prečo, tak mi odvrkol, aby som sa mu v ňom nehrabala. Musím priznať, že občas sa to stalo.

Taktiež som zistila, že si cez sociálne siete s niekým píše. Povedal mi, aby som to neriešila, ale mne sa to nedarí neriešiť. Zistila som, že si píše s našou spoločnou známou. Ani jeden z nich nevie, že ja to viem. Keď som ju stretla, bolo mi z toho veľmi zle. Dokonca máme ísť na spoločný výlet aj s ďalšími známymi. Neviem, ako sa mám zachovať. Povedať jemu alebo jej, že si to neželám?

Mala by som asi prestať so sťažovaním na manžela, viem, že za veľa môže aj moja žiarlivosť. Moja nedôvera sama v seba a strach, že ho stratím. Dokonca si uvedomujem svoje nepríjemné nálady, ale neviem, ako ich nemať?

Na manželovi vidím, že ho to so mnou moc nebaví, ale snaží sa. Cítim, že sa bojí byť so mnou sám? Prosím o radu, čo mám robiť so sebou a zároveň s naším vzťahom? A ešte vás chcem poprosiť o radu ohľadne môjho ekzému a kŕčov v nohách. Ďakujem Viera

Milá Vierka,

v Poradni ZDARMA nie je priestor všetko dopodrobna rozobrať. Pokiaľ by vás to zaujímalo, môžem vám urobiť Komplexný partnerský rozbor, ktorý si môžete objednať TU.

Nevera je len dôsledok, signál, že vo vzťahu niečo nefunguje. Partner vám nie je neverný, pokiaľ je vo vzťahu šťastný a spokojný. Nevera je únik od problémov, ktoré nevieme riešiť.

Váš manžel sa k vám vrátil a neviem, čo presne znamenajú vaše slová: „odpustila som, ale nezabudla“. Možno ste mu sem tam túto záležitosť vytkla, vyčítala, alebo týrala sama seba a pitvala sa v pocitoch krivdy a ublíženia, namiesto toho, aby ste sa tešila z toho, že sa k vám vrátil a zaoberala sa tým, čo je TU a TERAZ, svojím vzťahom, komunikáciou s partnerom a poučila sa z chýb.

Musíte si jasne uvedomiť, či manžela milujete alebo nie. Ak je tam z vašej strany láska, tak zmeňte svoj prístup k nemu. Pokiaľ ste nič nezmenila, nemôžete predsa očakávať, že sa to bude vyvíjať inak. Nebude. Po čase príde ďalšia lekcia, aby ste sa zobudila a začala sa konečne zaoberať tým, prečo je manžel vo vzťahu nespokojný, čo vám ukazuje, čo potrebujete pochopiť a zmeniť.

Vo vašom dátume narodenia je len jedno párne číslo, to znamená, že máte prevahu mužskej energie. Čiže ste taký „chlap v sukni“ :-) Ste síce citlivá, empatická, dokážete počúvať druhých, cítiť ich emócie, ale svoju ženskosť asi neviete správne vyjadrovať. Cez argumentovanie, vysvetľovanie, presvedčovanie o svojej pravde a kritizovanie to pravdepodobne nepôjde.

Ženská energia je mäkkosť, láska, tolerancia, zmäkčovanie svojich postojov. Podľa vašich čísiel vidím, že vy moc analyzujete, rozoberáte, premýšľate, vytvárate si domnienky a scenáre. Svoje pocity nedokážete vyjadriť, neviete povedať, čo cítite a držíte to v sebe. A keď je už toho príliš, všetko nahromadené s hnevom vystrelíte.

Pravdepodobne preto nie je manžel s vami rád sám. Pokiaľ vám na vašom vzťahu záleží, musíte v sebe niečo meniť. Možno vás napadá, že prečo vy, veď vy ste nič neurobila!

Áno, môžete čakať, že niečo zmení on. On je predsa vinník, ale pravdepodobne sa nedočkáte... Naši partneri nás len trénujú v tom, v čom sa potrebujeme zmeniť. Vo vašom prípade je to výzva, stať sa viac ženou (ženskou energiou). Niekedy to býva dosť nepríjemný a drsný tréning, ale je len na nás, či svoje správanie zmeníme a už budeme iba šťastní...

Rozprávajte sa so svojím manželom pokojne, vyjadrujte bez strachu, v pravde a s láskou svoje pocity. Hovorte otvorene o svojom strachu. Ak vás manžel miluje, všetko bude dobré. Ak nemiluje, bude záležať iba na vás, či v takom vzťahu budete chcieť zotrvať.

Naštudujte si môj eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P . Nájdete ho TU. Verím, že vám veľmi pomôže.

A čo sa týka vašich zdravotných problémov – aj telo vám signalizuje, čo máte vo svojom živote zmeniť. Ekzém je signálom preťaženej pečene, ktorá súvisí s našou nespokojnosťou a potlačenou zlosťou. Kŕče v nohách súvisia so silným prekyslením, ktoré vzniká z dlhodobej životnej nespokojnosti. Toto prekyslenie následne berie telu minerály (predovšetkým vápnik a horčík), pretože telo ich „míňa“ na odstraňovanie tohto prekyslenia. Keď to neriešime a je to dlhodobé a nepomôžeme telu dodať minerály, začnú sa tieto „míňať“ aj v nervovom systéme a psychické problémy sú na svete. V prvom rade vám odporúčam, aby ste telu pomohla s odkyslením a dodala minerály.

Užívajte:

Liquid Chlorphyl - chlorofyl, ktorý rastlinám prepožičiava ich zelenú farbu, je extrémne účinnou zásaditou látkou, pomocou ktorej si môžete zachovať alebo obnoviť acidobázickú rovnováhu svojho tela. Okrem toho je tiež skvelým detoxikačným prostriedkom a má aj mierne duretické účinky, takže je nevyhnutnou súčasťou očistnej terapie. Pomôže telu s odkyslením, detoxikáciou a neutralizáciou. Dávkovanie: 3 čajové lyžičky do 1,5 litra vody – popíjať počas celého dňa.

Strong Bones - vápnik s horčíkom – je potrebné a dôležité u vás masívne doplniť prírodné minerály. PROSÍM, nezamieňajte si ich s chemickými z lekárne! Sú síce lacné, ale nie sú pre telo vhodné. Produkty firmy CaliVita sú čisto prírodné a v špeciálnej chelátovej podobe, ktorá je telu vlastná a tak ich telo dokáže krásne zabudovať. Naše telo nie je schopné vytvárať si vápnik a horčík, ale tieto minerály sú nevyhnutné pre zachovanie zdravej štruktúry kostí a zubov a na zabezpečenie normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy. Kapsuly Strong Bones tieto dva minerály obsahujú v najvhodnejšom pomere 2:1, a tak prispievajú k nášmu zdraviu. Dávkovanie 2-2-2

Rhodiolin - Krásne vás zharmonizuje, zrovná, dodá akýsi nadhľad a potom sme schopní veci vidieť jasnejšie a lepšie chápať. Hlavná zložka týchto kapsúl, rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) je adaptogénnou rastlinou. Jej účinné látky majú priaznivé účinky na centrálny nervový systém, a to je dôvodom, prečo môže zvyšovať koncentráciu a fyzickú aj psychickú výkonnosť. Rhodiolin môže byť účinný v prípade štúdia, športu a pri vyrovnávaní sa so stresom. Znižuje psychickú únavu a môže prispieť k lepšej celkovej kondícii. Tým, že je doplnený o zinok, zlepšuje odolnosť tela voči chorobám, znižuje stres a príznaky spôsobené vypätým spôsobom života. Dávkovanie 1-1-1 po jedle

Produkty si môžete objednať TU.

V Calivite môžete nakupovať s 25% zľavou. Keď vojdete do eShopu na mojej stránke, zľava vám bude ponúknutá. Ak si nebudete dať vedieť rady, kontaktujte ma, vysvetlím.

Uvidíte, že keď pomôžete telu čisto prírodnými produktmi, vaša psychika sa stabilizuje a všetko pôjde ľahšie. Pozrite aj na môj eBook Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT. Som presvedčená, že by vám táto hlboká terapia veľmi pomohla. Nájdete ho TU.

Nakoľko je téma vzťahov nekonečná, pripravujem špeciálne eBooky Tréning LÁSKY pre ženyTréning SKUTOČNÉHO muža. Keď budú hotové, dám vedieť :-)

Držím palce a pokiaľ by vás zaujímali hlboké a konkrétne súvislosti, môžete si objednať Komplexný osobný, resp. partnerský rozbor . Objednať si ho môžete TU.

S láskou ♥ Jarka

29.06.2019 - DNA

Dobrý deň, priateľovi sa objavila DNA. Má bolestivý opuch na kĺbe palca na nohe. Dostal na to Ketonal forte na vyhojenie zápalu a nakoľko je tento liek dosť škodlivý na žalúdok, dostal k tomu aj Omeprazol stada práve na žalúdok.

Ďalej ho lekár „strašil“ aj cukrovkou (zrejme vedľajšie účinky týchto liekov). Priateľa to veľmi bolí, preto lieky užíva. Hľadáme však alternatívu, ktorá by vyhojila zápal a radu, čo potom ďalej. Čo nám poradíte užívať, aby DNA bola pod kontrolou?

Veľmi pekne ďakujeme za skorú odpoveď. Priateľ je naozaj zúfalý... Ivana

P.S. Dátum narodenia je priateľov.

Milá Ivanka,

dúfam, že priateľ vie, že mi píšete a moja odpoveď sa mu možno nebude páčiť. Z duchovného pohľadu je DNA problém so zatvrdnutosťou, nespokojnosťou, panovačnosťou. Opuch súvisí so zadržovaním vody a znamená nepochopenie toho, čo k nám v živote prichádza.

Nenapísala ste, či sa jedná o pravú alebo ľavú nohu. DNA totižto súvisí aj s obličkami a teda aj s našimi vzťahmi. Pravá strana vyjadruje mužskú energiu a problém s ňou, ľavá strana vyjadruje ženskú energiu a problém s ňou.

Pokiaľ by mal váš priateľ záujem, môžem sa na to pozrieť cez Komplexný rozbor. Ale musí chcieť on, pretože inak by to bola zbytočná strata mojej energie a času a vašich peňazí.

Keď sa zbežne dívam na jeho dátum narodenia, vidím, že pre neho v živote veľmi dôležitý sex. Je to pre neho ventil nahromadených emócií, relax na všetko, ktorý v živote veľmi potrebuje. Rovnako dôležitá je pre neho aj sebarealizácia, práca, ktorá ho baví, napĺňa a teší. Pokiaľ tieto veci vo svojom živote nemá v harmónii a rovnováhe, vzniká u neho nespokojnosť, telo sa prekysľuje, stráca minerály a to sa v konečnom dôsledku prejavuje na tele, u neho konkrétne v podobe jeho ochorenia.

Moje odporúčania na čisto prírodné výživové doplnky:

Pure Yucca - obsahuje saponíny, prírodné zlúčeniny v juke podobné steroidom, majú diuretické, protizápalové, protikŕčové a antioxidačné účinky. Extrakt z tejto rastliny obsahuje niekoľko enzýmov, chlorofyl, antioxidanty a ďalšie účinné látky. Pure Yucca môže podporiť detoxikáciu tráviaceho systému tak, že zrýchli metabolizmus, a tým urýchli aj vylučovanie škodlivých látok. Pomôže vyčistiť kryštáliky kyseliny močovej z ciev a kĺbov. Dávkovanie 2-2-2 na lačno, zapiť veľkým množstvom vody!

Mega qProtect - V staršom veku alebo v období veľkého vypätia máme často skúsenosť s tým, že sa horšie sústredíme, máme rozmazané videnie alebo zmeny v krvnom obehu. Mega qProtect je prípravok s mega dávkami antioxidantov, obsahujúci vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a výťažky rastlín, ktorý chráni naše bunky oveľa účinnejším a cielenejším spôsobom. Ginkgo, zelený čaj a CoQ10 dodávajú energiu, stimulujú krvný obeh a udržiavajú normálnu činnosť mozgu a srdca. Zdravie očí chránia okrem iného čučoriedky a betakarotén. Aminokyseliny výrazne spomaľujú starnutie buniek. Sú to prírodné antioxidanty, ktoré je dôležité užívať spolu s Pure Yucca, pretože je potrebné eliminovať toxíny a voľné radikály, ktoré sa po užívaní Pure Yucca budú uvoľňovať z tela. Dávkovanie 1-1-1 po jedle. Naozaj je veľmi dôležité vypiť denne 2,5 až 3 litre vody, aby sa uvoľnené splodiny mali ako odviesť z tela von. V tele nesmie byť žiadny kovový implantát a neodporúča sa užívať ani pri implantovaných očných šošovkách! Ak by niečo z toho u priateľa bolo, vymeňte Mega qProtect za Green Care - základnou látkou Green Care, je lucerna siata, ktorá je vďaka svojmu vysokému obsahu chlorofylu skvelá na detoxikáciu a alkalizáciu. Je to skutočná zásobáreň živín: obsahuje niekoľko vitamínov (C, D, E, K, B), betakarotén, minerály (vápnik, železo, draslík, fosfor) a esenciálne aminokyseliny, ktoré všetky podporujú zdravé fyziologické procesy v organizme. Pomôže odkysliť telo, pomôže proti zápalom a bolestiam kĺbov. Dávkovanie 2-2-2 pred jedlom.

Liquid Chlorphyl - chlorofyl, ktorý rastlinám prepožičiava ich zelenú farbu, je extrémne účinnou zásaditou látkou, pomocou ktorej si môžete zachovať alebo obnoviť acidobázickú rovnováhu svojho tela. Okrem toho je tiež skvelým detoxikačným prostriedkom a má aj mierne duretické účinky, takže je nevyhnutnou súčasťou očistnej terapie. Pomôže telu s odkyslením, detoxikáciou a neutralizáciou. Dávkovanie 5 čajových lyžičiek do 1,5 litra vody – popíjať počas celého dňa.

Super Soya Lecithin - sójový lecitín pomáha zachovať zdravú hladinu krvných tukov a zdravý krvný obeh, a tiež chráni pečeň a podporuje jej činnosť. Lecitín zohráva významnú úlohu pri podpore mentálnej sviežosti, koncentrácie, pri procesoch učenia a tiež v boji proti poklesu mentálnych schopností. Pomôže rozvoľniť zatuhlosti, pomáha pri problémoch s kĺbmi. Dávkovanie 2-2-2

C 1000mg Plus - podporuje ochrannú aktivitu nášho imunitného systému za pomoci mega dávok vitamínu C s predĺženým vstrebávaním a organických šípok, ktoré zvyšujú jeho účinky počas kritického obdobia, keď to naše telo najviac potrebuje. Okrem toho prispieva aj k normálnej tvorbe kolagénu, podporuje udržiavanie zdravých ciev, kostí, chrupaviek, zubov, ďasien a pokožky. Potrebujete ho na zníženie hladiny kyseliny močovej v krvi. Sú potrebné vysoké dávky 2-2-1 – POZOR! Nezamieňať si s chemickým céčkom z lekárne!

White Willow - hlavnou účinnou látkou vŕbovej kôry je salicyl alebo kyselina salicylová. Tie majú potom, keď sa transformujú v pečeni, rovnaké účinky ako kyselina acetylsalicylová a sú tiež známe ako hlavné účinné látky aspirínu®. Kyselina salicylová má dobre známe utišujúce a antipyretické vlastnosti a tiež bráni tvorbe krvných zrazenín. Správna aplikácia kôry z bielej vŕby môže eliminovať negatívne vplyvy, ktoré majú niektoré prípravky s obsahom kyseliny salicylovej na tráviaci systém. Užívať pri bolestiach 2-3 tablety 6x denne.

Uľaví sa mu skoro, ale je potrebné vyššie uvedené užívať minimálne 3 mesiace a viac, aby sa stav nevracal. Produkty si môžete pozrieť/objednať TU.

Keď vojdete do eShopu, ponúkne vám možnosť nakupovať s 25%-nou zľavou. Pokiaľ by vám bolo niečo nejasné, kontaktujte ma.

A nezabudnite pozrieť aj na moje eBooky, ktoré nájdete TU. Určite je v nich veľa užitočného pre vás aj vášho priateľa :-)

S láskou ♥ Jarka

18.06.2019 - Žiarlivosť – nevera

Dobrý večer pani Jarka,

som 7 rokov vydatá a zistila som, že manžel má milenku. Máme spolu 5-ročnú dcéru, som z celej situácie zúfalá a emočne to nezvládam, neviem čo mám robiť. Opakujem si, že to bude v pohode, že to zvládnem, ale nezvládam. Chytajú ma depky a stres a vtedy manželovi začnem vyčítať ani neviem čo všetko, snáď aj počasie...

Situácia je pre mňa neúnosná, odsťahovať sa nemáme ani jeden kam, jeho milenka je vydatá, má dve deti. Strašne by som si želala, aby sa manžel do mňa znova zamiloval, ale obávam sa, že ho svojím správaním akurát od seba odpudzujem. Poraďte mi, prosím, čo mám robiť, ako túto krízu vyriešiť? Mária

Milá Mária,

nie je mi z vašej otázky jasné, či váš manžel milenku mal alebo stále má? To je totižto veľký rozdiel. Nevera je signál, že vo vzťahu je niečo zle. Je to taká „rana do hlavy“, že sa so svojím vzťahom už musíme zaoberať. Zaoberať sa ním, pokiaľ o vzťah obidvaja stoja, pokiaľ sme ochotní jeden druhému odpustiť a prijať sa navzájom aj so svojimi chybami, ktoré nás predtým neskutočne vytáčali, pokiaľ sa rozhodneme na svojom vzťahu zapracovať a niečo zmeniť.

Teraz hovorím o nevere, ktorá prebehla, nie o vzťahu, v ktorom nevera stále pokračuje. Pretože k čomu by vám bol partner len tak „napoly“ o ktorého by ste sa delila s druhou ženou? V tejto situácie sa jedná o nastavenie vlastných hraníc, o tom, ako sa máme radi, ako si seba vážime.

Pokiaľ sa mám zdravo rada, nikdy sa s takouto situáciou neuspokojím, pretože viem, že si zaslúžim niekoho, kto ma bude milovať a nebude so mnou len na polovicu len napr. preto, že nemá kam odísť a že odchod by mohol vyvolať komplikácie a pod. Jediný dôvod, prečo má byť muž a žena vo vzťahu je LÁSKA. Každý iný dôvod je obchod. Samozrejme, pokiaľ niekomu obchodný vzťah vyhovuje, tak v ňom môže byť. Ale ho aj tak musí brať a netrápiť sa!

Vždy sa dá všetko vyriešiť, len to veľakrát nie sme v danej chvíli schopní vidieť, alebo to vidieť nechceme. Skúste sa s manželom v pokoji porozprávať, ujasniť si, čo vlastne obidvaja chcete a pokiaľ svoj vzťah s milenkou ukončil, chce byť s vami a vy chcete byť s ním, zapracujte na tom.

Pani Majka, zbežne z vášho dátumu narodenia vidím obrovskú citlivosť, veľkú schopnosť počúvať iných a vcítiť sa do nich a zároveň vaše čísla naznačujú, že veľa vecí v živote beriete ako krivdu, zraňujú vás viac než ostatných a máte problém odpúšťať.

To sú vaše výzvy na prekonanie v tomto živote. A keď ste si to zadala ako výzvu, no tak vám bude život prihrávať „učiteľov a trénerov“, ktorí vás v tom budú trénovať..., aby ste sa to naučila a zmenila to. A manžel je pravdepodobne jeden z nich... Ak ho milujte a cítite, že aj on miluje vás, tak určite stojí za to, vyskúšať zmierenie.

Keď ste taká veľmi vystresovaná, odporúčam vám:

Rhodiolin - Krásne vás zharmonizuje, zrovná, dodá akýsi nadhľad, upokojí vás a potom sme schopní veci vidieť jasnejšie, lepšie chápať, nevybuchovať a komunikácia je konštruktívnejšia. Hlavná zložka týchto kapsúl, rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) je adaptogénnou rastlinou. Jej účinné látky majú priaznivé účinky na centrálny nervový systém, a to je dôvodom, prečo môže zvyšovať koncentráciu a fyzickú aj psychickú výkonnosť. Rhodiolin môže byť účinný v prípade štúdia, športu a pri vyrovnávaní sa so stresom. Znižuje psychickú únavu a môže prispieť k lepšej celkovej kondícii. Tým, že je doplnený o zinok, zlepšuje odolnosť tela voči chorobám, znižuje stres a príznaky spôsobené vypätým spôsobom života. Dávkovanie 1-1-1 po jedle

Produkty si môžete objednať TU

Ako „povinné“ čítanie je pre vás eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P . Nájdete ho TU.

Nakoľko je téma vzťahov nekonečná, pripravujem špeciálne eBooky Tréning LÁSKY pre ženyTréning SKUTOČNÉHO muža. Keď budú hotové, dám vedieť :-)

Držím palce a pokiaľ by vás zaujímali hlboké a konkrétne súvislosti, môžete si objednať Komplexný osobný, resp. partnerský rozbor . Objednať si ho môžete TU.

S láskou ♥ Jarka

24.05.2019 - Otázka ohľadne chudnutia

Čo, prosím, odporúčate pri nadváhe. Chcem schudnúť 20 kg a potrebujem jemne „nakopnúť“. Ďakujem, Mirka

Pozdravujem pani Mirka,

predpokladám, že ste si všimla, že v svojej praxi odporúčam, okrem iného, prírodné doplnky výživy od firmy CaliVita, pretože fungujú a prírodne a prirodzene liečia.

Na podporu chudnutia má CaliVita vytvorený balíček One diet, (produkty si môžete pozrieť/objednať TU.

Pozrite na to, moji klienti s ním majú výborné skúsenosti. V balíčku je stravovací program, jednoduché cvičenie, proteín, spaľovač a vláknina. Balíček slúži k nakopnutiu metabolizmu a potom si môžete objednávať jednotlivé produkty zvlášť, podľa potreby. Ak sa rozhodnete, kontaktujte ma, vysvetlím zľavu. Pre každého klienta, ktorý sa rozhodne pre vyššie uvedený balíček a potom samozrejme pokračovať ďalej, mám aj ďalšiu pomôcku na chudnutie. Ozvite sa :-)

Keď pozerám na váš dátum narodenia, vidím tam obrovskú citlivosť, empatiu a schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, vnímať ich potreby, pocity a j trápenie. Často nad problémami veľmi premýšľate, zatiaľ čo iní by nad nimi mávli rukou. Vy však neustále hľadáte spôsoby, ako iným pomôcť, vnútorne sa tým trápite a neviete to zo seba dostať von. A tak sa možno telo obaľuje, aby vás to toľko nezraňovalo.

Rovnako vidím vo vašich číslach silnú potrebu sebarealizácie, niečoho, čo budete robiť s radosťou, vášňou, pretože ste jej plná a potrebujete ju dostať zo seba von. Potrebujete v svojom živote nájsť niečo, čo vás bude napĺňať, tešiť, robiť vás šťastnou. Možno nejaká služba druhým, nejaká pomoc ľuďom.

Pokiaľ by vás zaujímalo niečo bližšieho, nie je v mojich silách vystihnúť to v Poradni ZDARMA, môžem vám vypracovať Komplexný rozbor, alebo si prečítajte niektorý z mojich eBookov. Myslím, že pre vás by bol vhodný eBook Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT, v ktorom je napísaný 12 týždňový návod veľmi hlbokej terapie, ktorá pomáha aj pri chudnutí. Pozrite naň TU.

Držím palce a ak sa rozhodnete pre vyššie naznačený postup, kontaktujte ma. Čo je ale veľmi dôležité, chudnite s láskou k vášmu telu ♥ Jarka

11.05.2019 - Dobrý deň, mám 38 rokov a stále priťahujem rovnaký typ mužov. Prečo???

Nikdy som nemala dlhší vzťah. Vždy to začalo veľkou láskou z ich strany a akonáhle som sa zamilovala ja a z nedostupnej "skaly" sa stala milujúca žena, okamžite sa z nich stávali sebeckí jedinci, ktorí myslia len na seba a ich cit ku mne začal chladnúť. Akoby chceli tú odmeranú a nemilujúcu, ktorou som bola na začiatku. Nechcem starých mládencov alebo večných lovcov mysliacich len na seba.

Ako si mám pritiahnuť emočne zrelého muža? Nechcem s mužmi hrať hry. Existujú muži, ktorí oceňujú úprimnosť a istota ich baví? Priateľ mi zomrel, keď som bola tehotná, teraz som sama s malým dieťaťom... Ani neviem, či tento môj výlev je otázkou... aj tak ďakujem aspoň za prečítanie. Iveta

Milá Ivetka,

k tomu, aby som našla, prečo to tak máte, musela by som vám urobiť Komplexný rozbor, ktorý je však časovo náročný a tým pádom platený. Ak ste ešte nečítala môj eBook ZDARMA Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí, prečítajte si ho TU. Sú tam uvedené základné charakteristiky energií podľa Astrológie deviatich planét. Určite vám niečo napovie. Tieto informácie sú dopodrobna rozpísané v eBooku Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P . Nájdete ho TU.

Napriek tomu sa vám pokúsim aspoň v skratke ukázať vaše výzvy. V dátume narodenia máte iba jedno párne (ženské číslo) a ostatné máte nepárne (mužské čísla). To znamená, že ste si pre tento život vybrala viac mužskej energie ale v ženskom tele. To znamená, že vašou výzvou je prekonať túto mužskú energiu a učiť sa byť ženou, pretože ženská energia je mäkká, magnetická a priťahujúca.

Súvisí to s vašou číselnou rovinou myslenia, ktoré je viac mužskou energiou, kedy jej nositeľ má tendencie všetko argumentovať, logicky vysvetľovať, predkladať svoje názory a to je mužský spôsob komunikácie.

Pre vás je to výzva, naučiť sa komunikovať prirodzeným ženským spôsobom. To znamená vyjadriť svoj pocit s láskou a dosť. Nekritizovať, neposudzovať, neobviňovať.

Vás problém vidím aj v tom, že máte svoju obrovskú citlivosť akoby izolovanú. Pravdepodobne nedokážete svoje smútky a strachy vyjadriť, držíte všetko v sebe. Neviete, nedokážete ich žensky vyjadriť.

Podľa vašich čísiel predpokladám, že ste dobrý poslucháč, taká vŕba pre ostatných, ale svoje vnútorné problémy si nechávate pre seba. Tým pádom svoje emócie v sebe blokujete, tieto sa hromadia a hromadia, až jedného krásneho dňa vyletíte ako sopka a všetko zbúrate...

No a k tomu máte izolované deviatky, takže pravdepodobne veci moc analyzujete, rozoberáte, hľadáte v nich vyšší zmysel, ale prakticky asi z toho neurobíte nič.

A tak namiesto toho, aby ste sa obrátila do seba, hľadala problém v sebe, snažila sa zistiť, čo vám to naznačuje, čo vy potrebujete zmeniť v sebe smerom k ženskosti, viníte za to mužov okolo seba a máte pocit, že sú všetci k ničomu. Oni vás však iba spoľahlivo „trénujú“ v tom, aby ste sa stala skutočnou ženou.

Je super, keď hovoríte, že s mužmi nechcete „hrať hry“, to ale môžete jedine tak, že budete otvorene, bez strachu a s láskou hovoriť o tom, ako sa cítite a budete to oznamovať ženským spôsobom.

Nemyslím si, ako píšete, že by muži chceli tú odmietavú a nemilujúcu ženu, akou ste bola na začiatku. Myslím si, že problém je niekde inde. Život vás núti byť silnou (a to podľa čísiel vo vašom dátume narodenia vidím, že ste silný človek a dokážete toho zvládnuť naozaj veľa) a tak, keď ste zostala s malým dieťaťom sama, musíte byť mamou aj tatom, ležia na vás všetky starosti, všetko musíte zvládnuť sama, vrátane finančného zabezpečenia. A to samozrejme nie je ľahké.

A tak je pre vás vo vzťahu s mužom jednoducho ťažké byť tou mäkkou a „slabou“ ženou, nechať svojho partnera, nech všetko zariadi, dať mu pocit dôležitosti, že jeho pomoc potrebujete, že to bez neho nezvládnete.

Verím tomu, že v hĺbke svojej duše túžite po takom mužovi, ktorý by vás miloval a ochraňoval, ale v realite života a vzťahu ste rovnako akčná a silná, ako on. A tým mu beriete vietor z plachiet a svojou prejavenou silnou mužskou energiou ho vlastne tlačíte do kúta. Takže on vás neberie ako princeznú, ktorú treba „zachrániť“, ale berie vás ako „súpera v ringu“ a bojuje s vami, kto z koho...

Alebo bude druhá krajná varianta, že vám jednoducho ustúpi a bude „pod papučou“, nechá sa prevalcovať vašou energiou, ale nebude vám s ničím sám od seba pomáhať, bude myslieť len na seba. Prípadne vám utečie do práce, na ryby, za kamarátmi, do krčmy alebo do náručia inej, možno z vášho pohľadu „chuderky“, ktorá je však ženou a privinie ho do svojej mäkkej náruče...

Vo vašom prípade je potrebné veľa na sebe zmeniť, učiť sa byť vo vzťahu ženou (ženskou energiou) a potom budete priťahovať mužov, ktorý sú naozajstnými mužmi. Mužmi, ktorí vás budú milovať a snažiť sa o to, aby ste s nimi bola šťastná. Na tému žena a muži pripravujem eBooky Tréning LÁSKY pre ženyTréning SKUTOČNÉHO muža. Keď budú hotové, dám vedieť :-)

Želám vám veľa šťastia

S láskou ♥ Jarka

07.05.2019 - Vzťahový trojuholník

Mám 18 rokov a mám priateľa Martina, ktorý má 26 rokov (viac si rozumiem so staršími mužmi) a chodíme spolu asi 2 týždne. Ale predtým som si 4 mesiace písala s iným mužom (volá sa Ivan) a chceli sme spolu mať vzťah... lenže ja som to vtedy mala zložitejšie...

Nakoniec začal chodiť so svojou kolegyňou a ja som si našla súčasného priateľa. Lenže, ako som to aj čakala, Ivan mi po mesiaci napísal znova. Vraj sa s kolegyňou rozišiel a chce byť so mnou.

Ivan je úplne iný ako môj súčasný partner. Je pre mňa príťažlivejší a ja by som s ním chcela byť radšej ako s Martinom. Tak si píšeme. Myslím, že Martin ma miluje a aj ja ho mám rada, ale asi ho nemilujem... Neviem si rady a preto by som vás chcela požiadať o váš názor, prípadne radu.

Mám síce len 18 rokov, ale vôbec sa nechovám na svoj vek. Chovám sa, ako by som mala ďaleko cez dvadsať. Mala som zložité detstvo. Vopred ďakujem. Veronika

Milá Veronika,

pokiaľ svojho partnera nemilujete a milujete niekoho iného a naviac, ten niekto iný miluje vás, tak to nebude také zložité :-). Načo by ste zostávala vo vzťahu, v ktorom nemilujete? Jediný dôvod na vzťah muža a ženy je LÁSKA. Nič iné. Ale to viete iba VY, koho milujete. Iba VY si to musíte ujasniť sama v sebe. Viac sa o tom dočítate v eBooku Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P . Nájdete ho TU.

Podľa dátumu narodenia ste energia VODA a to sú ľudia extrémne uzavretí. Nehovoria o tom, čo cítia, boja sa zranenia, boja sa, že keď niečo povedia, môžu druhých stratiť. A tak sa sem, na Zem, prišli naučiť sa zbaviť tohto strachu.

Naučiť sa otvoriť druhým a otvorene hovoriť o tom, čo cítim a nečakať, že ten druhý to bude vedieť sám od seba bez toho, že mu to poviem. A rovnako sa treba učiť sebaláske, dávať seba na 1. miesto, pretože keď sa mám naozaj rada, chcem pre seba len to najlepšie, pretože viem, že si ti zaslúžim.

A tak si dovolím prežívať a cítiť skutočnú a hlbokú lásku. Neuspokojím sa iba s tým, že budem mať vzťah len preto, aby som nebola sama, len aby som niekoho mala. Lebo tak je to akože „normálne“.

Normálne je byť v živote šťastná! Normálne je chcieť pre seba to najlepšie! Normálne je zažívať všetko, čo zažívať chcem! Ale POZOR! Nie cez klamstvo a zavádzanie iných, nie na úkor ostatných. Učte sa myslieť, vyjadrovať a žiť PRAVDU.

Veronika, je jedno, koľko máte rokov, ale nikdy nebuďte vo vzťahu s niekým, koho nemilujete. Ani keď máte 18 rokov, ani keď budete mať 99 rokov:-)

Máte veľa silnej energie, ktorú potrebujete ventilovať. Športujte, tancujte, realizujte sa v tom, čo vás baví, čo milujete. Aktivujte, ako sa len bude dať. A zmäkčujte svoje postoje. Možno netušíte, o čom hovorím. Viac to budem vysvetľovať v eBookoch, ktoré pripravujem Tréning LÁSKY pre ženyTréning SKUTOČNÉHO muža. Keď budú hotové, dám vedieť :-)

Konajte vždy s láskou a v mene láska ♥ Jarka

25.04.2019 – Láska k sebe a problém vo vzťahu

Dobrý deň pani Jarka,
mám k vám prosbu, respektíve žiadosť o pomoc, ako sa dostať von z mojej momentálnej situácie. Ešte pred časom som bola šťastná a teraz nemám moc chuť do života, som stále unavená, vyčerpaná a neviem, čo mám robiť.
Neviem, či by to mohlo byť spôsobené aj nejakou poruchou vo mne alebo chorobou... Mám priateľa mladšieho o 14 rokov (väčšinou som mala vždy mladších partnerov a dobre som si s nimi rozumela, ale podľa okolia je 14 rokov vraj už moc...). Sme spolu dva roky, zo začiatku nám bolo spolu fajnovo, ale posledných pár mesiacov som k nemu nedôverčivá, žiarlivá a taká bez nálady. Bojím sa, že keď neprestanem s výpadmi proti nemu, že ho stratím. Chcela by som sa zmeniť, len neviem ako na to. Celá som akási stuhnutá, hlavne kĺby na rukách. Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Gabika

Gabika, pri zbežnom pohľade na váš dátum narodenia vidím, že ste energia ZEM číslo 8, čo je najslobodnejšia energia, ktorá neznáša zákazy a obmedzovanie, potrebuje úplnú slobodu a nikým sa nedá vlastniť.
A tie osmičky máte v dátume dve, čo prináša do vášho života negatívny pohľad na život a pesimizmus, všetko vidíte v čiernych farbách. Tento strach spôsobil, že ste sa na priateľa nezdravo „zavesila“. A tak je vaše partnerstvo založené viac na strachu, že vás opustí, ako na láske a radosti.
Nezabudnite, že každý sme slobodná bytosť a tak sa aj máme vo vzťahoch správať. Nikto nikoho nevlastní a každý môže zo vzťahu slobodne a kedykoľvek odísť. Jediné, čo môžeme urobiť, aby s nami partner/partnerka chceli byť je správať sa tak, aby chceli s nami byť. A to sa nedá kontrolovaním, výčitkami, zákazmi či príkazmi...
Ak ste ešte nečítala môj eBook ZDARMA Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí, prečítajte si ho TU. Ale špeciálne pre vás je však vhodný eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P . Nájdete ho TU.

To, že ste sa upla na vášho partnera vás neskutočne unavuje, berie vám energiu, pretože vašou prirodzenosťou, ako energie ZEM číslo 8 je voľnosť. Vaše JA vás takto upozorňuje, že máte túto upnutosť vypustiť zo života. Ako BONUS ZADARMO k eBooku o vzťahoch získavate aj ďalší eBook – Vypínač STRESU a BOLESTI, ktorý je „receptom“, ako uvoľniť toto vaše napätie.
Pokiaľ v svojom postoji nepopustíte a budete v ňom zatuhnutá, aj vaše kĺby na rukách budú zatuhnuté, pretože problémy s rukami znamenajú, že niečo robíme v súčasnosti zle. Myslím, že je to vaše nezdravé lipnutie na partnerovi.
Vaša nespokojnosť spôsobuje prekyslenie vášho tela a preto ste unavená a vyčerpaná. Ako energia ZEM k tomu máte väčšie sklony. Potrebujete detoxikovať telo, dodať mu minerály a tým harmonizovať psychiku.

Moje odporúčania na čisto prírodné výživové doplnky:

Green Care - Bylinka Lucerna siata je základnou látkou Green Care a vďaka svojmu vysokému obsahu chlorofylu je skvelá na detoxikáciu a alkalizáciu. Je to skutočná zásobáreň živín: obsahuje niekoľko vitamínov (C, D, E, K, B), betakarotén, minerály (vápnik, železo, draslík, fosfor) a esenciálne aminokyseliny, ktoré všetky podporujú zdravé fyziologické procesy v organizme. Pomôže vám odkysliť telo, pomôže proti zápalom a bolestiam kĺbov, dávkovanie 2-2-2 pred jedlom.

Power Mins Je to prírodný komplex minerálov pre správnu funkciu nielen nervového systému. Minerály sú v chelátovej väzbe a to znamená, že telo ich dokáže správne vstrebať a maximálne využiť. Žiadny proces v našom tele sa neodohráva bez prítomnosti nejakých minerálov. Prípravok Power Mins obsahuje 10 najpodstatnejších minerálov, ktoré sú pre činnosť našich buniek denne potrebné. Dávkovanie 1-1-1 po jedle.

Rhodiolin - Krásne vás zharmonizuje, zrovná, dodá akýsi nadhľad a potom sme schopní veci vidieť jasnejšie a lepšie chápať. Hlavná zložka týchto kapsúl, rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) je adaptogénnou rastlinou. Jej účinné látky majú priaznivé účinky na centrálny nervový systém, a to je dôvodom, prečo môže zvyšovať koncentráciu a fyzickú aj psychickú výkonnosť. Rhodiolin môže byť účinný v prípade štúdia, športu a pri vyrovnávaní sa so stresom. Znižuje psychickú únavu a môže prispieť k lepšej celkovej kondícii. Tým, že je doplnený o zinok, zlepšuje odolnosť tela voči chorobám, znižuje stres a príznaky spôsobené vypätým spôsobom života. Dávkovanie 1-1-1 po jedle

Produkty si môžete objednať TU

A nezabudnite si prečítať eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P . Nájdete ho TU.

Nakoľko je téma vzťahov nekonečná, pripravujem špeciálne eBooky Tréning LÁSKY pre ženyTréning SKUTOČNÉHO muža. Keď budú hotové, dám vedieť :-)

Začnite vaše problémy riešiť čím skôr, aby to neprešlo do depresií alebo iných zdravotných problémov. Želám všetko dobré

S láskou ♥ Jarka

31.03.2019 - Depresie a obscesie študentky VŚ

Dobrý deň, mám dcéru (nar. 16.08.1994 o 14:22), ktorá začala pred pár mesiacmi trpieť úzkosťami a obscesiami. Myslím si, že je to z veľkého stresu z učenia na VŠ, lebo je na seba veľmi náročná. Som z toho zúfalá, neviem, čo s tým. Chodí k psychologičke a aj na psychiatriu, kde jej naordinovali lieky, po ktorých s síce upokojila, ale obidve vieme, že to nie je cesta pre mladú ženu. Keď sme skúsili dávky v lete znížiť, stav sa jej zasa zhoršil, takže berie tak ako predtým. Bojím sa o ňu. Existuje cesta von? Zúfalá mama Eva

Dobrý deň pani Evka, ďakujem za otázku, ktorá sa ma veľmi dotýka pretože som zúfalá z toho, koľko mladých ľudí užíva antidepresíva!

V dnešnej strave je nedostatok živín, je plná chémie, prázdna, bez obsahu minerálov a vitamínov. A keď tam nejaké sú, tak ledva stačia na eliminovanie chémie, ktorú s potravou zjeme. To je všeobecný fakt.

A na druhej strane, stres a nároky, ktoré sú na nás a naše deti kladené, sú veľké. Ako môže naše telo fungovať bez dostatku živín? No nemôže! Zlyháva.

K správnemu fungovaniu potrebuje prírodné živiny a stavebné látky. A aj vaša dcéra potrebuje tieto doplniť, hlavne minerály vápnik + horčík, ktoré sa výrazne podieľajú na správnej funkcii nervového systému a psychiky. Vitamíny potrebuje na harmonizovanie psychiky. A to všetko sa dá prírodne. Nie antidepresívami!

Podľa dátumu narodenia je vaša dcéra uzavretá energia KOV a to sú ľudia, ktorí sa často nemajú radi, obviňujú sa za svoje (aj malé) „chyby a zlyhania“ a nedokážu, alebo veľmi ťažko, odpúšťajú sebe aj iným.

Vaša dcéra, ako energia KOV drží všetky emócie v sebe, nevie alebo nedokáže o nich otvorene hovoriť. Ľudia energie KOV sú pracanti, sú najpracovitejšou energiou zo všetkých energií, môžu byť až workoholici a berú prácu naozaj vážne a zodpovedne. A tak vaša dcéra pristupuje ku škole veľmi vážne a zodpovedne (to je momentálne jej práca) a kladie sama na seba veľké nároky, aby bola dobrá.

Ak ste ešte nečítala môj eBook ZDARMA Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí, prečítajte si ho TU. Ale vhodné by pre vás a aj pre vašu dcéru bolo prečítať si eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P . Nájdete ho TU. Získavate s ním aj eBook Vypínač STRESU a BOLESTI zadarmo, v ktorom nájdete techniku na eliminovanie stresu a životného tlaku.

Na uzdravovanie tela aj duše som napísala aj eBook Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT, v ktorom je napísaný 12 týždňový návod veľmi hlbokej terapie. Pozrite naň TU.

Z prírodných produktov veľmi odporúčam:

Rhodiolin - Krásne dcéru zharmonizuje, zrovná, dodá akýsi nadhľad a potom bude schopná veci vidieť jasnejšie a lepšie chápať. Hlavná zložka týchto kapsúl, rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) je adaptogénnou rastlinou. Jej účinné látky majú priaznivé účinky na centrálny nervový systém, a to je dôvodom, prečo môže zvyšovať koncentráciu a fyzickú aj psychickú výkonnosť. Rhodiolin môže byť účinný v prípade štúdia, športu a pri vyrovnávaní sa so stresom. Znižuje psychickú únavu a môže prispieť k lepšej celkovej kondícii. Tým, že je doplnený o zinok, zlepšuje odolnosť tela voči chorobám, znižuje stres a príznaky spôsobené vypätým spôsobom života. Úžasne dokáže uvádzať telo do rovnováhy, veľmi dobre pôsobí na psychiku, dokáže nahradiť chemické antidepresíva Dávkovanie 2-2-2 po jedle, zatiaľ spolu s antidepresívami! Tie sa musia vysadzovať postupne, až keď sa psychika zastabilizuje, pretože telo je na nich závislé.

Strong Bones - vápnik s horčíkom – je potrebné a dôležité u dcéry masívne doplniť prírodné minerály. PROSÍM, nezamieňajte si ich s chemickými z lekárne! Sú síce lacné, ale nie sú pre telo vhodné. Produkty firmy CaliVita sú čisto prírodné a v špeciálnej chelátovej podobe, ktorá je telu vlastná a tak ich telo dokáže krásne zabudovať. Naše telo nie je schopné vytvárať si vápnik a horčík, ale tieto minerály sú nevyhnutné pre zachovanie zdravej štruktúry kostí a zubov a na zabezpečenie normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy. Kapsuly Strong Bones tieto dva minerály obsahujú v najvhodnejšom pomere 2:1, a tak prispievajú k nášmu zdraviu. Dávkovanie 2-2-2

Stress Managenent B-complex - prírodné vitamíny B v správnom pomere, aby ich telo dobre vstrebalo. Stres je súčasťou nášho života. Zatiaľ čo pozitívny stres potrebujeme, pretože nás motivuje a zvyšuje našu výkonnosť, negatívny stres môže strpčovať naše životy a dlhodobo môže viesť aj k chorobám. Predchádzajte stresu správnym životným štýlom a vhodnou diétou! Vašu snahu môže podporiť rodina vitamínov B, v produkte Stress Management doplnená o vitamín C a horčík, ktoré nielenže pomáhajú činnosti nervového systému, ale majú tiež pozitívny vplyv na metabolizmus a činnosť imunitného systému. Dávkovanie 1-1-1

Produkty si môžete objednať TU

Ozvite sa mi, produkty môžete nakupovať s 25% zľavou, čo je pre vás výhodné, pretože aby sme dokázali vysadiť dcére antidepresíva, musí vyššie uvedené prírodné produkty užívať dlhšie. Ale určite to vaša dcéra zvládne, mám veľa klientov rôzneho veku, ktorí zvládli depresie a s nimi spojené zdravotné problémy prírodne a prirodzene.

Pokiaľ budete nakupovať ako člen CaliVity, máte možnosť pýtať sa ZADARMO priamo lekárky CaliVity, keď si nebudete v niečom istá. S láskou ♥ Jarka

23.03.2019 - Prečo sa k sebe stále vraciame?

Dobrý deň...s priateľom sme spolu asi 2,5 roka...prvé dva roky to bol nádherný vzťah....posledný polrok sa to zmenilo a posledné 2 mesiace už nestoja za nič... Niekoľkokrát sme sa za ten posledný polrok rozišli a znova sa k sebe vrátili...priateľa mám stále veľmi rada a myslím si, že aj on mňa.

Priateľ je chorý, má diagnostikovanú sklerózu multiplex a aj napriek svojej chorobe je pracovne veľmi vyťažený...hovorí, že práca mu pomáha, aby na to nemyslel. Priateľ je človek, ktorý nezištne pomáha každému, kto sa na neho obráti s prosbou na pomoc v čomkoľvek. Nedávno mu jeho dávna „kamarátka“ predstavila pani, ktorá má taktiež SM a bohužiaľ je už na vozíčku. Ani psychicky na tom nie je dobre a tak sa priateľ snaží pomáhať jej...vozí ju na rôzne akcie. A samozrejme s nimi chodí aj jeho „kamarátka“, lebo že aj ona chce tej pani pomáhať...a to je v poslednej dobe kameň úrazu v našom vzťahu...

Mňa a ani moje deti a ani svoje nezoberie nikam, ale pre ostatných sa ide pretrhnúť... a musím dodať, že od doby, čo pozná túto pani na vozíku, jeho psychika išla rapídne dole...doma je mrzutý, nekomunikuje, uzavrel sa...a v podstate aj telesne išiel dole...a sú dni, že už je aj on na vozíku...

Neviem čo ďalej a či má vôbec zmysel o niečo bojovať... Jana

Dobrá deň Janka

Vaše tri sedmičky v dátume narodenia ukazujú na veľkú precitlivenosť. Tá sa, predpokladám, prejavuje všade a vo všetkom. Ste plná citu, túžite, aby všetci ľudia okolo vás boli šťastní, chcete ich zachrániť, myslíte na ich dobro, ste asi taký „páchač dobra“.

A tak druhým ľuďom radíte, hovoríte, čo by mali robiť, staráte sa o nich, chcete im pomôcť aj keď oni možno ani o pomoc nežiadajú. Táto vaša veľká citlivosť nesie v sebe výzvu – naučiť sa dovoliť druhým prežiť si ich vlastnú skúsenosť, nechať ich, nech sa rozhodnú sami pre to, čo v živote chcú. Aj keď vy viete, že ich to možno bude bolieť. Láska je totižto dôvera, že každý dostáva v živote presne to, čo potrebuje a dôvera, že to svoje zvládne.

Odložte zo svojho života to, čo „nie je vaše“. Nechajte na partnerovi, nech sa rozhodne sám, ako chce svoj život prežiť. Ak chce pomáhať, nech pomáha.

Pre vás je dôležité svoju citlivosť ventilovať, učiť sa vyjadrovať svoje pocity. Vaše čísla ukazujú, že túto svoju obrovskú citlivosť neviete vyjadrovať, neviete o nej komunikovať. A to vás pravdepodobne zraňuje, pretože nechápete, ako môžu cítiť a jednať druhí inak, ako vy. Potom tieto pocity krivdy a ublíženia držíte v sebe, neviete ich odpustiť a trápite sa nimi. Prijmite však fakt, že každý máme svoju pravdu.

Máte izolovanú deviatku a to znamená, že veci príliš rozoberáte, dookola sa v nich pitváte, premýšľate nad nimi. To je ďalšia vaša výzva – nechajte veci tak, ako sú, hovorte iba o svojich pocitoch so svojím partnerom. Netlačte, ale povedzte, to, čo cítite, napr, že sa cítite nedôležitá, že by ste bola rada, kedy to alebo ono....

Naučte sa prijímať veci tak, ako sú. To je totižto výzva pre energiu ZEM, ktorú ste si do života vybrala. Svoje vnútorné napätie sa učte ventilovať tak, že o svojich pocitoch hovorte. Hovorte, čo cítite, ale neposudzujte, nekritizujte, nehodnoťte, nepoučujte. Ak to nejaký čas vydržíte a ak je medzi vami láska, všetko sa zmení k dobrému. Ak medzi vami láska nie je, potom nie je ani dôvod byť spolu.

A neblokujte sa, prosím, tým, že je chorý. Ak ho milujete a svoje šťastie nájdete v starostlivosti o neho, tak to tak robte. Ak ho nemilujete, nezostávajte s ním z ľútosti... iba mu ublížite a sebe tiež.Samozrejme, že pomáhať mu môžete aj ako kamarátka. Sme TVORCI svojho života a preto si ho tvorte tak, aby ste VY bola šťastná a naplnená. Pretože iba vtedy, keď budete šťastná VY, môžete šťastie rozdávať. Vidím to tak, že váš partner je pre vás dokonalým "trénerom" vášho sebavedomia a sebahodnoty... Nebojujte, MILUJTE.

Čo sa týka vášho partnera, ak chce svoje telo podporiť prírodne, nech mi napíše on. Neriešte to, prosím, za neho. Je to dospelý človek a on sa musí rozhodnúť, čo chce. Vy mu to samozrejme navrhnúť môžete, ale musíte rešpektovať jeho rozhodnutie.

Opatrujte sa a nezabúdajte na seba. Niekedy sa moc staráme o druhých a zabúdame na to, že sme sa narodili kvôli sebe a že tí druhí sú naši „učitelia a tréneri“. A my sme zasa „učiteľmi a trénermi“ iným.

Ak ste ešte nečítala môj eBook ZDARMA Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí, prečítajte si ho TU. Prečítajte si aj môj eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P . Nájdete ho TU. Dozviete sa v ňom, načo máme vzťahy a k čomu nám slúžia. A naviac s ním ZADARMO dostávate ďalší eBook Vypínač STRESU a BOLESTI, ktorý by sa vám, myslím, veľmi hodil :-)

Na uzdravovanie tela aj duše som napísala aj veľmi užitočný eBook Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT, v ktorom je napísaný 12 týždňový návod veľmi hlbokej terapie. Pozrite naň TU. Mnohí ľudia sa pomocou tejto hlbokej terapie uzdravili napr. aj zo sklerózy multiplex. Za vyskúšanie to vždy stojí. Čo myslíte :-)

Nakoľko je téma vzťahov nekonečná, pripravujem aj špeciálne eBooky Tréning LÁSKY pre ženyTréning SKUTOČNÉHO muža. Keď budú hotové, dám vedieť :-)

S láskou ♥ Jarka