Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P

Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy
Jarmila Rosinová

Vzťahy...

...nekonečná téma v živote každého z vás. Chvíľu sme šťastní, potom zase nešťastní. Chvíľu sa tešíme, potom sa zase trápime. 
Môžeme byť vôbec vo vzťahoch šťastní?

Áno, môžeme!

Šťastní v našich vzťahoch budeme až vtedy, keď pochopíme, na čo ich máme a keď ich budeme používať na to, na čo sú predurčené.

Počas mojej cesty k uzdraveniu som spoznala fantastickú, tisícročiami overenú metódu, Astrológiu deviatich planét, ktorá mi otvorila poznanie a poskytla návod, ako vykročiť na cestu nielen uzdravenia,
ale aj k zharmonizovania vzťahov.

NEZABUDNITE, že:

Iba kvalitné vzťahy s blízkymi nás udržiavajú
dlhodobo
zdravými a šťastnými.
Keď sme šťastní vo vzťahoch,
sme zdraví, v práci aj živote sa nám darí lepšie.

A preto som na základe praktických osobných skúseností
s tisícročiami overenou starou  metódou Astrológia deviatich planét
a hlavne na základe skúseností z viac ako 10-ročnej praxe s klientmi v oblasti vzťahov,
napísala pre Vás tento NÁVOD, ako spoznať samého seba,
svojich blízkych a ako následne zlepšiť svoje vzťahy.

A nielen tie partnerské, ale aj vzťahy s vašimi deťmi, rodičmi, susedmi či kolegami v práci.

Čo je Astrológia deviatich planét?

 • Astrológia deviatich planét (A9P) je jednoduchá, stará, múdra a dokonalá náuka o svete, živote, vzťahoch, zdraví a súvislostiach.
 • Keď som sa ja prvýkrát zoznámila s metódou A9P, pozerala som s otvorenými ústami (a dodnes sa mi od úžasu nezatvorili, ako to všetko sedí. Keď sa dostanete na koniec eBooku, možno aj vaše ústa ostanú otvorené prekvapením, že ako to tá metóda o mne môže vedieť... 🙂
 • V eBooku Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P spoznáte seba, svoju energiu, svoje plusy aj mínusy, ako máte relaxovať, ako sa máte realizovať, ako máte dávať pozor na svoje zdravie, ale HLAVNE, ako sa máte správať k ľuďom, na ktorých vám záleží.
 • Päť elementov ENERGETICKÉHO PENTAGRAMU sú v podstate základné typy energií, ktoré následne vo svojich kombináciách určujú, ako si spolu rozumieme alebo nerozumieme.
 • V eBooku, Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P sa dozviete, ako si podľa nej opraviť, napraviť, očistiť alebo "zrušiť" vaše vzťahy. A nielen podľa nej.
 • Dozviete sa, ako byť šťastní vo vzťahu s milostnými partnermi, ale aj s vašimi deťmi, rodičmi, súrodencami, kolegami a všetkými, na ktorých vám záleží. Aj so svokrou... 🙂
 • V eBooku Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P nájdete podrobný popis každého elementu a taktiež návod, ako sa k sebe vzájomne správať pri rôznych energetických postaveniach.
 • Už viac ako desať rokov sa profesionálne venujem rôznym masážiam a terapiám, učím klientov samoliečebné techniky na harmonizáciu emócií a uzdravenie tela, poskytujem poradenské konzultácie na témy zdravie, výživa, chudnutie, myseľ, emócie, vzťahy a deti. Astrológia deviatich planét je základným kameňom mojej úspešnej profesionálnej praxe s klientmi a samozrejme aj môjho každodenného osobného života.
 • Taktiež verím, že tento eBook pomôže aj tým z vás, ktorí pracujete s ľuďmi. V mojej praxi vidím, ako poznanie A9P a vzájomných vzťahových súvislostí pomohlo mnohým učiteľkám a učiteľom v triedach, ktoré boli plné ich „energetických UČITEĽOV“. Keď títo naozajstní učitelia zmenili prístup k svojim žiakom (energetickým UČITEĽOM), výrazne ubudlo stresu a bolestí hlavy a vyučovanie sa stalo omnoho radostnejším.
 • Ale aj mnohí moji klienti, ktorí v práci riadia či vyberajú ľudí do svojich tímov, si poznaním A9P a vzájomných vzťahov medzi ľuďmi rôznych energií ušetrili veľa nedorozumení a problémov. Ich práca sa stala omnoho efektívnejšou.
 • eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P je vlastne príručka do každodenného partnerského, rodinného, pracovného, kamarátskeho či susedského života.Je veľmi zábavná a prekvapujúca v zmysle, že ako to tá metóda o mne môže vedieť 🙂
 • A samozrejme nielen k nim, ale ku všetkým ľuďom. Pretože, keď porozumiete sebe, porozumiete aj ostatným. Keď porozumiete ostatným, budete ich rešpektovať takých, akí sú a náš svet bude krajší.

Poďte sa v eBooku dozvedieť a POCHOPIŤ:

 •    prečo ste chvíľu šťastní a potom zase nešťastní
 •    prečo máte nekonečné vzťahové problémy
 •    prečo vám milostné vzťahy zlyhávajú
 •    prečo vám zlyhávajú vzťahy s deťmi či rodičmi
 •    k čomu majú slúžiť vaše vzťahy
 •    poďte spoznať samých seba
 •    poďte spoznať svojich blízkych
 •    poďte sa spoznať dohromady
 •    poďte sa dozvedieť, ako sa v tom vyznať
 •    poďte sa dozvedieť, ako to všetko zmeniť
 •    poďte sa dozvedieť, ako môžete vytvoriť kvalitný a dlhodobý vzťah
 •    poďte sa dozvedieť, ako môžete byť vo vzťahoch ŠŤASTNÍ, ZDRAVÍ a SPOKOJNÍ

A aká je cena tohto NÁVODU na šťastné vzťahy?

Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy
Jarmila Rosinová

Naviac ešte jedinečný BONUS pre Vás!

Kúpou eBooku Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P naviac získavate
BONUS v podobe praktického eBooku 

na eliminovanie negatívnych emócií a bolestí s názvom
Vypínač STRESU a BOLESTI
v hodnote 9 €
úplne ZADARMO!

Je to základný recept na úžasnú EFT techniku, ktorú každodenne úspešne používam  na sebe a aj v práci s klientmi.
BONUS Vám príde po uplynutí garančnej doby na vrátenie peňazí.

Prečítajte si názory niektorých čitateľov: 

Ďakujem Jarka za perfektný návod, ktorý mi pomohol výrazne zlepšiť vzťah s mojím, už dospelým, synom. Celý život sme akosi stále spolu "bojovali". Až po prečítaní Tvojho eBooku som to pochopil, že prečo. On je môj "energetický učiteľ" a preto ma v podstate nikdy nerešpektoval, pretože som "tlačil na pílu". Riadim sa podľa odporúčaní v tvojom eBooku a náš vzťah je ukážkový. Ďakujem, ďakujem, ďakujem a želám všetko dobré.
Ivan, Púchov
Vzťahy sú vo všeobecnosti veľmi zložitou a krehkou záležitosťou. Musíme predovšetkým poznať sami seba, aby sme vedeli svoje vzťahy riešiť, korigovať a plnohodnotne prežívať.

Autoka eBooku, pani Jarka, nám v ňom podáva znalosť a objasňuje, ako sa zbaviť starých zaužívaných foriem správania a nahradiť ich novými, progresívnejšími. Trpezlivo a dôsledne vysvetľuje, ako rozumieť sám sebe, ako rešpektovať iných, ako pristupovať ku iným s láskou a pravdivo, nie povrchne a ako byť sami sebou.

To sú hlavné piliere, na ktorých skutočné a harmonické vzťahy stoja. Ak ste dospeli k názoru, že nastal čas na zmenu vo vašich vzťahoch, veľmi odporúčam začítať sa do eBooku....
Mgr. Anna Hantáková, učiteľka (na dôchodku)
Som veľmi rád, že som mal možnosť zoznámiť sa s prácou pani Jarky, hlboko sa ponoriť do myšlienok, ktoré šíri okolo nás. Je priam obdivuhodné, ako dokázala zmeniť svoj v minulých rokoch neľahký život. Ako dokázala pomôcť nielen sebe, ale je úžasné, že sa snaží pomáhať aj iným.

Jej práca je návod, ako správne žiť, ako zdravo žiť, ako byť dobrý a láskavý k ostatným ľuďom. Jej práca je malou a zároveň veľmi veľkou násobilkou života, násobilkou, ktorá by mala byť povinne v učebných osnovách v školách všetkých typov. Tak by sme my všetci pochopili, o čom život je, prečo na tomto svete sme, ako sa máme správať jeden k druhému, ako máme žiť v harmónii a s LÁSKOU. Jarka veľká vďaka za to.
Ing. Peter Rezníček
Pani Jarka, som už dlhé roky vašou spokojnou klientkou a som veľmi šťastná, že ste začala písať to, čo mi už dlhodobo na masážiach a terapiách u Vás vysvetľujete. Na základe konzultácii s vami nastali v mojom živote veľmi pozitívne zmeny, hlavne v oblasti zdravia, ale aj vzťahov a celkovej spokojnosti v živote. Klobúk dole, eBook je jasne, prehľadne a "lopatisticky" napísaný. Verím, že mnohým ľuďom pomôže vylepšiť ich vzťahy na všetkých úrovniach. Aj s tou svokrou... 🙂 Tak ako mne.
Irenka Karasová, Považská Bystrica