Objednávka eBooku

Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P

 • ÁNO
  Objednávam si eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P, v ktorom nájdem jedinečný návod, ako si môžem zlepšiť svoje vzťahy podľa starej, múdrej a tisícročiami overenej náuky, Astrológie deviatich planét.
 • ÁNO
  Viem, že cena eBooku je 19 €. Je to konečná kúpna cena pre objednávky zo Slovenska.
 • ÁNO
  Viem, že získavam s kúpou eBooku jedinečný BONUS v podobe praktického eBooku Vypínač STRESU a BOLESTI v hodnote 9 € úplne ZADARMO! Viem, že BONUS si môžem vyčerpať po uplynutí garančnej doby na vrátenie peňazí.
 • ÁNO
  Túžim mať HARMONICKÉ VZŤAHY s partnerom/partnerkou, deťmi, rodičmi a vlastne so všetkými blízkymi, známymi aj s neznámymi. Jednoducho s ľuďmi.
 • ÁNO
  Viem, že iba HARMONICKÉ VZŤAHY nás udržujú dlhodobo zdravými a šťastnými.
 • ÁNO
  Viem, že HARMONICKÉ VZŤAHY sú v mojom živote dôležité a chcem vedieť, ako na to!
 • ÁNO
  Chcem sa dozvedieť, prečo mi vzťahy nefungujú a načo vzťahy v skutočnosti slúžia.
 • ÁNO
  Zaujíma ma, ako k spokojnosti riešiť problémy medzi mojimi zamestnancami a chcem mať kľúč k správnemu výberu nových.

Nezabudnite si uplatniť VIANOČNÝ zľavový kód
VIANOCE2021
pre 20%-nú zľavu!

Ak si po prečítaní eBooku budete myslieť, že vám tento nepriniesol jedinú užitočnú informáciu a dobrú radu k ZHARMONIZOVANIU Vašich vzťahov a že informácie a rady v ňom uvedené nie sú pre vás hodnotné, napíšte mi
do 14 dní od kúpy a ja Vám bez otázok vrátim cenu eBooku v plnej výške. 

Vaša spokojnosť je pre mňa dôležitá!

Ohlasy čitateľov na eBook sú úžasné. Prečítajte si názory niektorých z nich: 

Pani Jarka, som už dlhé roky vašou spokojnou klientkou a som veľmi šťastná, že ste začala písať to, čo mi už dlhodobo na masážiach a terapiách u Vás vysvetľujete. Na základe konzultácii s vami nastali v mojom živote veľmi pozitívne zmeny, hlavne v oblasti zdravia, ale aj vzťahov a celkovej spokojnosti v živote. Klobúk dole, eBook je jasne, prehľadne a "lopatisticky" napísaný. Verím, že mnohým ľuďom pomôže vylepšiť ich vzťahy na všetkých úrovniach. Aj s tou svokrou... 🙂 Tak ako mne.
Irenka Karasová, Považská Bystrica
Ďakujem Jarka za perfektný návod, ktorý mi pomohol výrazne zlepšiť vzťah s mojím, už dospelým, synom. Celý život sme akosi stále spolu "bojovali". Až po prečítaní Tvojho eBooku som to pochopil, že prečo. On je môj "energetický učiteľ" a preto ma v podstate nikdy nerešpektoval, pretože som "tlačil na pílu". Riadim sa podľa odporúčaní v tvojom eBooku a náš vzťah je ukážkový. Ďakujem, ďakujem, ďakujem a želám všetko dobré.
Ivan, Púchov

Ak potrebujete s objednávkou pomôcť, ozvite sa. Rada Vám poradím.

KONTAKT nájdete TU