Objednávka NUMEROLOGICKÉHO rozboru alebo KONZULTÁCIE

Už viac ako 15 rokov je mojou vášňou poradenstvo prírodného sebauzdravovania a orientálna diagnostika
podľa Astrológie deviatich planét a Numerológie,
a z toho vyplývajúce poradenstvo v uzdravovaní tela, mysle aj vzťahov.

Vediem klientov k pochopeniu posolstva chorôb alebo problémov v živote,
a taktiež k poznaniu, že neexistuje NIČ, čo by nedokázali zvládnuť,
pokiaľ o sebe nezačnú POCHYBOVAŤ!

Pomáham mojim klietom nájsť vnútorný mier
cez múdrosť pochopenia súvislostí tela, mysle a duše.

DÔLEŽITÉ, prosím čítajte pozorne

Nie je v mojich silách vás vyliečiť, pretože je to vaša bolesť či choroba.
Vy musíte POCHOPIŤ jej posolstvo a ZMENIŤ vo svojom živote to, čo ju spôsobuje.

Ja som TERAPEUT a ja vám môžem poskytnúť priestor na prebudenie Vášho vnútorného LIEČITEĽA a ukázať CESTU, ako chorobu, bolesť alebo iný životný problém POCHOPIŤ,
a čo UROBIŤ, aby z vášho života odišla a aby ste sa mohli UZDRAVIŤ sami.

PO TEJTO CESTE UŽ VŠAK MUSÍTE KRÁČAŤ SAMI.

Nemôžem zmeniť vaše myšlienky ani vaše návyky.
Nemôžem zmeniť to, čomu VY dávate svoj ČAS a svoju POZORNOSŤ.
To môžete ZMENIŤ iba VY.

Môžem vám však ukázať, ako na to!

Nedokážem za vás zmeniť ani vaše vzťahy. Nie sú to moje vzťahy.
Môžem vám len ukázať, prečo práve takýto vzťah potrebujete,
čomu vás učí a čo máte zmeniť v prístupe k partnerovi/partnerke, 
alebo inej blízkej osobe (deťom, rodičom, súrodencom, kolegom a pod).

Keď to POCHOPÍTE a ZMENÍTE niečo v SEBE, aj váš vzťah sa zmení.
Nebude ďalej vo Vesmíre "visieť" dôvod (príčina) vášho ďalšieho "tréningu".
Ak NEPOCHOPÍTE a zo vzťahu ODÍDETE aj keď partnera/partnerku MILUJETE,
Vesmír vám pošle ďalší "tréning"... možno tvrdší...

Ja vám teda môžem iba ukázať, prečo sa vám to alebo ono v živote deje
a čo máte urobiť,
aby sa to zmenilo. 
Ale iba na VÁS záleží či to UROBÍTE, alebo NEUROBÍTE.

Všetci máme vzácny DAR - SLOBODNÚ VOĽBU
a náš ŽIVOT je ODRAZOM našich ROZHODNUTÍ.
Je teda ODRAZOM toho, čomu venujeme naše ďaľšie vzácne dary,
ktorými sú ČAS a POZORNOSŤ.

Poradenstvo v oblasti ZDRAVIA:

 • Máte zdravotné problémy, s ktorými si neviete dať rady?
 • Vaše problémy a choroby sa stále opakujú?
 • Máte pocit, že sa motáte v kruhu a nemôžete nájsť cestu, ako z toho von?
 • Nerozumiete signálom vášho tela a nechápete, čo vám chce chorobou povedať?
 • Neviete, prečo sa to všetko deje práve vám?
 • Už nechcete chodiť od lekára k lekárovi a ubližovať si chémiou?

Poradenstvo v oblasti VZŤAHOV:

 • Máte problémy vo vzťahoch alebo sami so sebou?
 • Zažívate stále rovnaké nepríjemné situácie, len s rôznymi ľuďmi?
 • Nedokážete pochopiť, prečo vám to ľudia robia, prečo sa k vám tak chovajú?
 • Cítite sa vo vzťahu nešťastní a premýšľate, že či by nebolo lepšie vzťah ukončiť?
 • Riešite vo vzťahu vážne problémy a nedokážete sa s partnerom/kou dohodnúť?
 • Zažili ste sklamanie vo vzťahu a máte strach, že partnera stratíte?

Skôr, ako sa objednáte na konzultáciu, prečítajte si, prosím, môj eBook ZDARMA.
Taktiež vám odporúčam prečítať si ďalšie moje eBooky, články na BLOG-u.
Nájdete v nich veľa odpovedí na rôzne vaše otázky z oblasti ZDRAVIA aj VZŤAHOV.

Ak budete mať aj potom potrebu dozvedieť sa konkrétne a hlbšie informácie o vás a o vašich blízkych, prípadne niečo prediskutovať, môžete si objednať Komplexný OSOBNÝ, PARTNERSKÝ alebo RODINNÝ rozbor alebo sa objednať na OSOBNÚ alebo TELEFONICKÚ konzultáciu

OBJEDNÁVKA

e-mailového Komplexného OSOBNÉHO, PARTNERSKÉHO alebo RODINNÉHO rozboru podľa
Astrológie deviatich planét a Numerológie. 

Ako to prebieha?

 • Podľa toho, pre koľko ľudí chcete rozbor, vyplňte OBJEDNÁVKOVÝ formulár uvedený dole na tejto stránke.
 • Do poznámky uveďte za seba (ak bude rozborov viac, tak za každého človeka) nasledovné údaje: meno a priezvisko (aj rodné priezvisko), celý dátum narodenia, miesto narodenia, čo Vás najviac trápi a čo chcete prednostne riešiť.
 • Uskutočnite platbu. Cena za Komplexný OSOBNÝ rozbor pre jedného človeka je 199 €.
 • Ak si želáte rozbor aj iných ľudí, za každý rozbor pre jedného človeka je cena 199 €. Bude vhodné, ak uvediete svoj vzťah k danému človeku (partner/ka,otec, mama, brat, sestra, syn, dcéra, kamarát/ka, kolega a pod.), aby ste dostali čo najpodrobnejší rozbor.
 • Rozbor Vám zostane navždy, môžete sa k nemu vracať, kedykoľvek budete chcieť, pretože niekedy nepochopíme všetky informácie hneď na prvýkrát, s odstupom času to vidíme inak a informácie postupne do seba zapadnú.
 • Po obdržaní platby na môj účet vás budem informovať o termíne dodania rozboru. Nakoľko mám veľmi veľa objednávok, momentálne sa termín vyhotovenia písomného rozboru pohybuje približne 60 dní po obdržaní platby.
  Ak Vás niečo veľmi akútne trápi, môžete si objednať telefonickú konzultáciu, na ktorej preberieme základné charakteristiky aj cez NUMEROLÓGIU.
 • Ak budete mať záujem určité informácie ohľadom ROZBORU následne prekonzultovať, je to možné telefonicky alebo osobne. Jedna konzultačná hodina (60 minút) stojí 35 €. Môžete si objednať aj viac konzultačných hodín.

OBJEDNÁVKA

TELEFONICKEJ alebo OSOBNEJ poradenskej KONZULTÁCIE na témy zdravie, sebarealizácia, výživa, myseľ, emócie, vzťahy a deti.

Ako to prebieha?

 • Podľa toho, ako dlho chcete konzultovať (1 hodinu alebo viac hodín), vyplňte OBJEDNÁVKOVÝ formulár.
 • Do poznámky uveďte za seba dátum narodenia, ďalej uveďte, čo Vás najviac trápi a čo chcete prednostne riešiť. Ak budeme debatovať o vašom malom dieťati (približne do veku puberty), napíšte o ňom nasledovné údaje: meno a priezvisko, celý dátum narodenia a problém, ktorý chcete riešiť.
 • Uskutočnite platbu kartou alebo bankovým prevodom. Termín konzultácie sa určuje až po pripísaní sumy na účet.
 • Cena za Konzultačnú hodinu (60 minút) osobne alebo cez telefón, prípadne skype je 35 €. Je možné si objednať aj viac konzultačných hodín.
 • Telefonická alebo skype konzultácia je pre vás vhodná vtedy, ak uprednostňujete priamu komunikáciu a chcete reagovať priamymi otázkami alebo ak ste zďaleka a nemôžete prísť osobne.
 • Osobná, telefonická alebo skype konzultácia sa začína v hodinu, ktorú máme dohodnutú a potvrdenú cez e-mail. Ak sa nemôžete v dohodnutý termín z vážnych dôvodov dostaviť osobne alebo telefonovať, je potrebné mi to oznámiť SMS správou minimálne 24 hodín vopred a dohodneme iný termín.
 • Po obdržaní platby na môj účet vám zavolám a dohodneme termín. Momentálne dávam termíny do 7-14 dní, podľa aktuálneho stavu objednávok pred Vami .
 • Ak je niečo veľmi súrne, je možné dohodnúť si skorší víkendový termín s 50% príplatkom.

A čo hovoria moji klienti:

Z celého srdca vám ďakujem za rozbor. Je pre mňa neuveriteľné a naozaj nechápem, ako môžete len na základe nejakých čísiel úplne presne vystihnúť osobnosť človeka. Niektoré vety v rozbore sú tak vnútorné a hlboké, že som mala pocit, že sa chcem pri čítaní schovať pod perinu... Dodnes nechápem, ako to o mne môžete vedieť :-). Vďaka rozboru a niekoľkým následným telefonických konzultáciám som si uvedomila a pochopila veľa vecí. Začínam chápať aj mojich "trénerov"... Čítam rozbor skoro každý deň a stále mi "docvakávajú" nové a nové súvislosti. Ďakujem, ďakujem, ďakujem
Vierka Hromadíková, Žilina
Ahoj Jarka, z hĺbky srdiečka Ti ďakujem za, pre mňa nepochopiteľný, rozbor. Nikdy v živote ma nenapadlo, že čísla hrajú v našom živote nejakú úlohu, a to mám 67 rokov! Čísla boli pre mňa "iba čísla", bez významu (snáď okrem čísel na výplatnej páske :-))... Aj keď mi Tvoje eBooky, rozbory, masáže, terapie, cvičenia a konzultácie s Tebou zmenili za posledné 2 roky môj život úplne naruby (v tom pozitívnom zmysle), stále mi to ešte úplne všetko "nedošlo"... Zo začiatku som tie Tvoje "teórie" moc nechápala, ale postupne, keď som to začala prijímať a moje zdravie sa začalo pomaly zlepšovať, otvorila som svoje srdce aj myseľ dokorán. A všetko zlepšovanie sa zrýchlilo. Moje zdravie sa výrazne zlepšilo a dokonca aj s mojou švagrinou, s ktorou sme sa 15 rokov "hnevali" som sa zmierila a odpustila som jej aj sebe staré hriechy a krivdy. Na Tvoj podnet. A keď som prestala na ňu doma nadávať, aj môjmu manželovi sa zdravotne veľmi polepšilo. Až teraz som pochopila, že náš "súboj" so švagrinou (manželovou sestrou) ho dlhé roky trápil, až z toho ochorel. Predtým, ako som Ťa spoznala, by som to nikdy nespojila. Keď si mi to prvýkrát povedala, popravde, myslela som si o tom "svoje"... Až teraz chápem, že nás má každú rád (samozrejme každú iným spôsobom), a že ho náš spor veľmi trápil. Ďakujem za silu, ktorú si do mňa naliala! Ďakujem za Tvoju trpezlivosť s "tvrdohlavou babou"... Viem, že to so mnou nebolo jednoduché. Tie moje nekonečné námietky a pochybnosti... A Tvoje nekonečné a trpezlivé opakovanie pravidiel života... Ďakujem ešte raz a dopredu blahoželám každému, kto sa rozhodne pre Tvoje služby. Želám všetko dobré. Slová nestačia na to, aby som vyjadrila vďačnosť, ktorú k Tebe cítim.
Anastázia Chrenová, Považská Bystrica
Ďakujem za naozaj komplexný rozbor! Dosť ma zarazilo, ako presne ste sa len podľa dátumu narodenia trafila do mojej povahy a aj povahy môjho manžela. Je to naozaj neuveriteľné. Rozbor čítam dookola a dúfam, že zvládnem odporúčania v ňom (aj odporúčania vo Vašich eBookoch) zaradiť do života a konečne sa naučím byť viac ženou... Ešte raz ďakujem a želám všetko dobré.
Eva Hronská, Zvolen
Pani Jarka, ďakujem za váš podrobný rozbor o mojej "maličkosti"... Sedí to ako tá "prdelka...". A taktiež vysoko oceňujem váš eBook o vzťahoch. Úžasný návod, ako vychádzať s ľuďmi.
Karol Belavý, Bratislava
Je to neuveriteľné, ale vy ma poznáte snáď lepšie, ako ja sama seba! Pri čítaní rozboru som cítila, ako keby ste bola moja najlepšia kamarátka, ktorá so mnou vyrastala... Rozbor ma vo veľa veciach prekvapil, ale zároveň aj utvrdil v poznaniach, ktoré som mala niekde v hĺbke duše, ale bála som sa s nimi vyjsť na "svetlo". A následné konzultácie boli veľmi odborné a zároveň priateľské a prívetivé. Ďakujem z celého srdca za to, čo pre nás robíte.
Irena Metiková, Vranov nad Topľou

PROSÍM, nezabudnite v časti POZNÁMKA napísať:

 

 • meno a priezvisko (koho sa ROZBOR alebo KONZULTÁCIA týka)
 • dátum, miesto a hodinu narodenia (ak viete)
 • problémy, ktoré Vás najviac trápia a čo chcete prednostne riešiť
 • v prípade zdravotných problémov napíšte aj lieky, ktoré užívate
 • vyberte a označte v časti "Položky a ceny", o akú službu alebo služby máte záujem 
 • ak si objednávate ROZBORY pre viacerých ľudí alebo viac KONZULTAČNÝCH hodín,
  NEZABUDNITE zadať v časti "Položky a ceny" aj počet kusov

OBJEDNÁVACÍ FORMULÁR:

Moje služby pre VÁS

MASÁŽE a TERAPIE
pre telo aj dušu

 • úľava od bolestí
 • zlepšenie zdravia
 • prevencia
 • oddych pre telo aj myseľ
 • relaxácia a pohoda

MASÁŽ je dotyková terapia, ktorá je nielen príjemným a uvoľňujúcim zážitkom, ale hlavne je mnohými spôsobmi prospešná Vášmu
celkovému zdraviu.

MASÁŽ nie je určená len pre občasný relax. Je dobrá pre Vaše telo, psychiku a prevenciu z viacerých dôvodov, preto z nej urobte pravidelnú súčasť
Vášho života.

Kliknite na obrázok hore alebo
na žlté tlačítko dole a pozrite si ponuku masáží a terapií.

Telefonická alebo osobná KONZULTÁCIA

pre riešenie vašich problémov
v oblastiach zdravie, výživa, myseľ, emócie, vzťahy a deti ♥

podľa NUMEROLÓGIE,
Astrológie 9 planét,
a psychosomatiky,

Mojou vášňou je orientálna diagnostika, pomocou ktorej pomáham klientom nájsť súvislosti tela, mysle a duše.

Pomáham im pochopiť duchovné posolstvo rôznych chorôb, problémov
vo vzťahoch alebo v živote celkovo.

Pomáham im nájsť cestu
k SEBASPOZNANIU, k SEBAUZDRAVENIU
a k spokojnému životu.

Komplexný NUMEROLOGICKÝ
rozbor

(osobný/partnerský/rodinný)

pre vaše SEBAPOZNANIE

podľa NUMEROLÓGIE,
Astrológie 9 planét,
psychosomatiky

Vypracovávam 
Komplexné osobné, partnerské
a rodinné rozbory
 podľa
Astrológie 9 planét
a
NUMEROLÓGIE,
ktoré vám pomôžu spoznať svoju energiu, svoje dary
a hlavne svoje výzvy,
na ktorých treba "popracovať".

Pomáha nájsť cestu
k SEBASPOZNANIU, k SEBAUZDRAVENIU
a k spokojnému životu.

Prírodné doplnky výživy,

prírodná kozmetika, 
ekologické čistiace
a pracie prostriedky

 • pre prevenciu zdravia
 • pre vaše dobré zdravie
 • pre zdravú krásu
 • pre zdravú domácnosť

V dnešnej "dobe jedovej" je veľmi ťažké zabezpečiť pre seba a svoju rodinu kvalitnú potravu.

Preto ja osobne preventívne používam na doplnenie výživy rokmi overené, kvalitné a čisto prírodné výživové doplnky,
ktoré odporúčam aj svojim klientom na UZDRAVOVANIE
alebo ako PREVENCIU.

Kliknite na obrázok hore alebo
na žlté tlačítko dole a zoznámte sa s kvalitnými doplnkami výživy pre Vaše prírodné SEBAUZDRAVENIE.

Pozrite si aj eBooky, ktoré som pre VÁS pripravila:

Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy 

Spoznajte komplexný NÁVOD na ZHARMONIZOVANIE
vašich vzťahov podľa Astrológie 9 planét
a žite láskyplný a radostný život

so svojimi blízkymi.

Spoznajte TAJOMSTVO a SILU
Liečebných kódov

Spoznajte 
hlboko uzdravujúcu metódu 
a UZDRAVTE svoj ŽIVOT aj v oblastiach,
o ktorých si myslíte alebo vám hovoria, že sa to nedá...
...zistite, že sa to dá!

Vypínač
STRESU a BOLESTI

V eBooku nájdete fantastickú
a rýchlu technika na eliminovanie negatívnych emócií, bolestí, strachov,
stresu a fóbií. 

V niektorých situáciách až neuveriteľne účinnú.