METAMORFNÁ (motýlia) TECHNIKA

Čo je METAMORFNÁ TECHNIKA?

Metamorfná technika je veľmi jemná a zároveň veľmi hlboká a účinná terapia, ktorá pomáha uvoľňovať a rozpúšťať duševné, psychické a emocionálne bloky, negatívne emočné záznamy, stresy a strachy rôzneho druhu z obdobia deviatich mesiacov v tele matky. Získané negatívne životné vzorce a nefunkčné mentálne programy, presvedčenia a postoje k sebe samému i k druhým, ako aj k rôznym životným situáciám premieňa jednoduchým, účinným, príjemným a relaxačným spôsobom.

Aplikáciou veľmi jemnej masáže – akoby dotykom krídiel motýľa – na reflexných zónach chrbtice na chodidlách, dlaniach a zátylku hlavy človek dostáva možnosť zbaviť sa negatívnych programov, tráum a blokov a rozpustiť ich.

Uvoľnením týchto blokov sa harmonizuje náš energetický systém a pri pravidelnej aplikácii pomáha vyladiť naše vnútro na pokoj a vnútornú pohodu, a tak nás navracia do plného potenciálu radosti, životnej sily a energie, psychickej a emočnej vyrovnanosti, sebadôvery, zdravého sebavedomia, fyzického zdravia, navracia nás k objaveniu prirodzených darov, schopností, talentov a tvorivosti na všetkých úrovniach nášho bytia.

Metamorfná technika nemá absolútne žiadne vedľajšie účinky a dobre sa dopĺňa s inými terapiami a liečebnými postupmi. Pre terapeuta nie je potrebné vedieť o problémoch klienta – samozrejme ak klient chce o svojich  problémoch rozprávať, terapeut je pripravený poradiť aj ďalšie podporné terapie.

Metamorfná technika je výborná pomoc pri akýchkoľvek psychických, emočných či fyzických problémoch a stavoch, ťažkostiach, chorobách, úrazoch, postihnutiach, je veľmi vhodná aj pre malé deti (už od narodenia) pri rôznych mentálnych, fyzických či emočných problémoch.

Spája v sebe poznatky starovekých civilizácií s modernými objavmi súčasnej vedy a je to ucelený holistický systém prechodu zo stavu NEVEDOMOSTI k vedomému prežívaniu života, je mostom z TMY do SVETLA poznania.

ČO SÚ ENERGETICKÉ BLOKY?

Je to zablokovaná vitálna životná energia daná človeku Bohom, ktorá nemôže voľne prúdiť energetickými dráhami a centrami, pretože si ju vedome alebo nevedome blokujeme našimi negatívnymi myšlienkami a následnými negatívnymi emóciami, ktoré svojou obrovskou silou brzdia prirodzený tok tejto životnej energie.

Táto potom nemôže prostredníctvom krvi prinášať našim bunkám, tkanivám a telesným systémom kyslík a výživu a spätne odnášať metabolity, toxíny a všetko, čo už tam nemá byť.

Bunky a telesné systémy tak začínajú postupne strádať, a ak to trvá pridlho, začínajú nám rôzne problémy, v závislosti od druhu a typu negatívnych myšlienok a následných negatívnych emócií, ktorými si vytvárame traumy, strachy, stresy, ktoré sa následne začnú prejavovať vo forme psychických, emocionálnych či fyzických problémov, citovej nerovnováhy či porúch v správaní.

Tieto energetické bloky podvedome a veľmi silno ovplyvňujú prúdenie životnej energie, narúšajú našu vnútornú harmóniu a rovnováhu, a tým negatívne pôsobia na naše duševné aj fyzické zdravie, blokujú a obmedzujú naše postoje a názory.

AKO SA METAMORFNÁ TECHNIKA APLIKUJE?

Aplikuje sa veľmi jemne a pomaly na reflexných zónach chrbtice (na chodidlách, rukách a na hlave), kde je zachytená celá časová perióda prenatálneho obdobia od počatia až po moment narodenia.

Pre klienta je to veľmi príjemné a uvoľňujúce, pretože sa uskutočňuje prostredníctvom jemných a láskyplných dotykov v hlbokom uvoľnení pri relaxačnom odpočinku.

ČO NÁM METAMORFNÁ TECHNIKA PRINÁŠA?

 • zlepšuje kvalitu života, pretože na najhlbšej úrovni nalaďuje človeka na pozitívne vnímanie svojho života a pracuje na báze priameho napojenia na základné energetické princípy
 • premieňa vedomé aj nevedomé postoje, ktoré silno negatívne ovplyvňujú naše psychické aj fyzické zdravie, našu sebadôveru, naše reakcie na životné situácie, ako aj na druhých ľudí – pravidelnou aplikáciou tejto techniky negatívne postoje postupne miznú a už ďalej nezaťažujú a neovplyvňujú náš život
 • aktivuje našu životnú energiu v jej seba liečiteľskom pôsobení, čo je prirodzeným potenciálom každého jedného z nás
 • podporuje naše zdravé sebavedomie a dáva nám silu aj odvahu byť sám sebou, teda originálnou a jedinečnou bytosťou
 • harmonizuje vzťah k sebe samému ako aj vzťah ku všetkým okolo
 • pomáha vyjasňovať životné situácie
 • harmonizuje psychické, emocionálne a fyzické zdravie

PRAVIDELNÁ APLIKÁCIA METAMORFNEJ TECHNIKY ďalej HARMONIZUJE:

 • následky negatívnych prežitkov počas počatia, vývoja v brušku matky, ťažkého pôrodu (aj cisárskeho rezu)
 • hyperaktivitu, poruchy pozornosti a sebaovládánia, agresivitu, autizmus, poruchy CNS, ADD, ADHD
 • negatívne myšlienky a následné negatívne emócie
 • strachy a stresy akéhokoľvek druhu
 • depresie a všetky ostatné psychické problémy
 • rodinné „bloky“ a podporuje harmonizáciu rodiny ako celku
 • rodové vzorce správania
 • uzavretosť a neschopnosť prejaviť sa, presadiť sa
 • schopnosť riešiť životné situácie a vnímať ich ako nové príležitosti
 • problémy s autoritami
 • problémy s otehotnením
 • alergie, ekzémy, choroby (aj tzv. „dedičné“)
 • rôzne druhy závislostí (alkohol, drogy, jedlo, hry a ďalšie)
 • akékoľvek psychické aj telesné zdravotné problémy – akútne aj chronické
 • stavy po mozgových príhodách, úrazoch
 • harmonizuje postihnuté deti aj dospelých

METAMORFNÁ TECHNIKA je taktiež podporou:

 • v procese premeny postojov a presvedčení
 • pri rekonvalescencii a pooperačných stavoch
 • v náročných životných situáciách (tehotenstvo, menopauza, andropauza, nové zamestnanie, sťahovanie, rozvod, choroba moja alebo blízkeho človeka, úmrtie blízkej osoby, problémy v práci či v živote)
 • pre tehotné ženy a zdravý vývoj ich bábätiek v brušku

AKO ČASTO A AKO DLHO JE POTREBNÉ TECHNIKU ABSOLVOVAŤ?

Na túto otázku sa nedá jednoznačne odpovedať, pretože žiadny terapeut nevie, ako bude klient na terapiu reagovať. Vo všeobecnosti sa odporúča absolvovať minimálne 10 terapií v týždennej frekvencii, a podľa pocitu a prejavov sa klient rozhodne, či bude ďalej pokračovať. U niekoho sú viditeľné posuny už po 5-6 terapiách a niekomu nestačí ani 20 terapií, tak pokračujeme ďalej. Je to skutočne veľmi individuálne, pretože každý jeden z nás má svoj jedinečný spôsob vnímania a prejavu. A samozrejme aj problémy sú rôzneho druhu a u mnohých veľmi spletené a hlboko zakorenené…

TU si pozrite ponuku všetkých mojich masáží a emočných terapií

Je vo VAŠOM živote NIEČO,
v čom by som VÁM mohla pomôcť?

Stiahnite si  Darčeky ZDARMA pre VÁS 
Prečítajte si moje nové články
Sledujte denné inšpirácie na Facebooku Sám sebe liečiteľom
Možno sa Vám budú hodiť Moje služby pre VÁS

Ak vás zaujímajú hlbšie a konkrétne súvislosti vášho života, ak sa potrebujete od niečoho odraziť, spoznať svoju energiu, nájsť svoje výzvy, svoju sebarealizáciu, opraviť svoje vzťahy alebo zdravie, ponúkam vám:

 • Telefonickú KONZULTÁCIU podľa Astrológie deviatich planét, NUMEROLÓGIE a PSYCHOSOMATIKY – môžete si objednať TU
 • Komplexný OSOBNÝ, PARTNERSKÝ alebo RODINNÝ ROZBOR podľa Astrológie deviatich planét, NUMEROLÓGIE a PSYCHOSOMATIKY  – môžete si objednať TU

Ak to chcete rozlúskať SAMI, pripravila som pre vás eBooky:

 • Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí – ZADARMO si stiahnite TU
 • Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P – pozrite si TU
 • Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT – pozrite si TU
 • Vypínač STRESU a BOLESTI – pozrite si TU

S láskou ♥ Jarka

Jarmila Rosinová
Na ceste za mojím uzdravením som spoznala fantastické sebauzdravovacie techniky a terapie, ktoré už 10 rokov úspešne overujem aj v profesionálnej praxi s klientmi. S radosťou ich naučím aj Vás. Som autorkou zaujímavého eBooku Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí, ktorý som pre Vás napísala ZDARMA, spolu s ďalšími darčekmi pre Vás Moje služby pre VÁS- napísala som pre Vás NÁVODY vo forme eBookov na tému prírodného a prirodzeného sebauzdravovanie tela, mysle a vzťahov- ďalej pre Vás vypracovávam Komplexné osobné, partnerské alebo rodinné NUMEROLOGICKÉ rozbory pre spoznanie samých seba, pre pochopenie svojich vzťahov a pre nájdenie svojej správnej životnej cesty- poskytujem osobné alebo telefonické poradenské a konzultačné služby v oblastiach celostného prístupu k zdraviu, vzťahom a životu vôbec- vykonávam rôzne masáže a emočné sebauzdravovacie terapie- odporúčam overené a účinné prírodné produkty pre vaše prirodzené sebauzdravenie. A to všetko preto, aby ste sa zbavili chemických liekov a nemuseli podstupovať zbytočné operácie. Ukážem Vám cestu, ktorú som sama prešla.Viac sa o mojej ceste k SEBAUZDRAVENIU dozviete TU Teším sa na Vás, na Vaše životné príbehy a rada poradím, pomôžem :-) S láskou ♥ Jarka
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.