NUMEROLÓGIA - číslo 7

Jedna 7
Človek s jednou sedmičkou v dátume narodenia si len veľmi ťažko nechá do niečoho hovoriť. Jeho odpoveď je často spontánne nie. Opatril si tak možnosť premýšľať. Často prekvapí ľudí okolo seba, keď im dá za pravdu alebo svoje odmietnutie náhle hodí za hlavu. Náhle to pôsobí iba na iných, pre neho však nie, a nemôže pochopiť, prečo sa zmene jeho názoru ostatní čudujú. Ľudia s jednou sedmičkou sa radi vmiešavajú do života druhých, pretože chcú pomôcť. Problém ktorý sa pri tom často objaví je, že si myslia, že len ten ich návrh na riešenie je správny, a to aj vtedy, keď dotyčnej osobe vôbec nesedí. Môže sa stať, že sa urazene stiahnu do svojej ulity, keď ich návrh nie je prijatý alebo zostane nepovšimnutý. Tito ľudia majú presnú predstavu o tom, co je zlé a čo je správne. Samozrejme z ich pohľadu 🙂 Majú vyhranený zmysel pre spravodlivosť a sú pripravení svoje presvedčenie zastávať. A pretože vecí, ktorým veria, sa držia za každú cenu, je pre nich ťažšie byť flexibilní a prijať aj názory iných ľudí. Niektorí majú taktiež zvyk držať nekonečné prednášky. Ľudia s jednou sedmičkou sú ale pripravení pomôcť a sociálne súcitia.

Dve a viac 7
Dotyčné osoby sú veľmi emotívne, možno dokonce „dramatické“. Radi hovoria, a veľakrát aj všetko a všetkých hodnotia a posudzujú,  a to s veľkou vytrvalosťou, pretože vždy znovu potrebujú počuť potvrdenie svojich názorov. Zaujímajú sa o spirituálne záležitosti a ezoterické oblasti. Pokiaľ sa chytia nejakej veci, tak s veľkým nasadením. Ich výhradný zmysel pre spravodlivosť vedie ženy s viacerými sedmičkami v dátume narodenia napr. k aktivitám za práva žien ako takých. Muži s viacerými sedmičkami ich v takýchto aktivitách vrele podporujú. Ľudia s viacerými sedmičkami sú veľmi emocionálni a pokiaľ sa zaviažu k nejakej veci, tak telom aj dušou. Keď sa nedostaví vytúžené uznanie, môžu zahorknúť a len zriedka zabúdajú domnelé alebo skutočné urážky. V takom prípade sa môžu stať dokonca pomstychtivými, obzvlášť keď sa na dlhú dobu ocitnú v nevýhode. Od svojho predsavzatia sa potom nedajú ničím odradiť.

Keď chýba 7
Sedmička je emocionálne číslo a reprezentuje ochotu pomáhať. Keď chýba v dátume narodenia, títo ľudia sú potom viac orientovaní na seba a nie sú tak ochotní nechať sa vtiahnuť do nejakej záležitosti. Sú zdržanliví a majú problém presadiť sa.

Izolovaná sedmička
Ľudia s izolovanou sedmičkou často nenachádzajú správny vzťah k svojim silným pocitom, a preto nevedia, ako by ich mali správne vyjadriť. Často pôsobia nevyrovnane a nespokojne. Často si tým pre seba vyslúžia u svojho okolia nepochopenie a to do ich jednania taktiež niekedy vnáša zlobu a frustráciu.

Spôsoby vyrovnania - hudba, tanec, šport. Pre vyrovnanie nahromadenej energie odporúčam úžasnú a účinnú terapiu LIEČEBNÉ KÓDY.

Komplexný osobný, partnerský alebo rodinný
NUMEROLOGICKÝ ROZBOR si môžete objednať TU.