Objednávka eBooku

Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov
a UZDRAVTE svoj ŽIVOT

 • ÁNO
  Objednávam si eBook Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT, v ktorom nájdem jedinečný a jasný návod, ako si UZDRAVIŤ svoj ŽIVOT vo všetkých oblastiach.
 • ÁNO
  Viem, že cena eBooku je 39 €. Je to konečná kúpna cena pre objednávky zo Slovenska.
 • ÁNO
  Viem, že získavam s kúpou eBooku dva jedinečné BONUSY.
 • ÁNO
  Viem, že ako 1. BONUS získavam nádherné meditačné nahrávky ku každej téme so špeciálnym cinknutím, ako signál na výmenu pozície rúk pri cvičení Liečebných kódov v hodnote 20 €.
 • ÁNO
  Viem, že ako 2. BONUS získavam ku každej téme VIDEO nahovorené autorom metódy Dr. Alexandrom Loydom + pracovné listy v hodnote 10 €.
 • ÁNO
  Viem, že obidva BONUSY, spolu v hodnote 30 €, získavam úplne ZADARMO, ako poďakovanie za kúpu eBooku a viem, že mi budú chodiť priebežne každý týždeň k jednotlivým kategóriám.
 • ÁNO
  Chcem začať riešiť svoje zdravotné, emočné aj vzťahové problémy.
 • ÁNO
  Chcem spoznať seba a zharmonizovať svoj život.
 • ÁNO
  Chcem mať viac životnej energie a menej únavy.
 • ÁNO
  Chcem sa naučiť odpúšťať sebe aj druhým.
 • ÁNO
  Chcem mať viac zdravého sebavedomia.
 • ÁNO
  Chcem mať v svojom živote viac láskavosti, viac pokory, viac radosti zo života, viac pokoja v duši, viac trpezlivosti, viac sebaovládania a menej škodlivých činností.
 • ÁNO
  Chcem začať UZDRAVOVAŤ svoj ŽIVOT vo všetkých oblastiach.

Nezabudnite si uplatniť VIANOČNÝ zľavový kód
VIANOCE2021
pre 20%-nú zľavu!

Ak si po prečítaní eBooku budete myslieť, že vám tento nepriniesol jedinú užitočnú informáciu a dobrú radu k UZDRAVENIU vášho ŽIVOTA a že informácie a rady v ňom uvedené nie sú pre vás hodnotné, napíšte mi do 14 dní od kúpy a ja Vám bez otázok vrátim cenu eBooku v plnej výške. 

Vaša spokojnosť je pre mňa dôležitá!

Ohlasy čitateľov na eBook sú úžasné: 

Liečebné kódy cvičím asi rok. Začal som po prečítaní knihy Liečebný kód od Dr. Alexandra Loyda a stále som trošku tápal. Potom som našiel na tejto stránke eBook Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT od pani Rosinovej a okamžite som cítil, že je to to, čo som potreboval k svojmu posunu v živote.

Hneď som si ho objednal a som užasnutý praktickosťou a skutočným návodom krok za krokom cez pracovné listy. Ďalší bonus - nádherná meditačná hudba s cinknutím mi neuveriteľne pomohla uvoľniť sa pri cvičení.

Keď som začal cvičiť Liečené kódy, mal som psychické problémy, mierne depresie, pocit, že som k ničomu, že sa mi nič nedarí...

Možno sa vám to bude zdať nadnesené, ale je to tak! Už po týždni pravidelného a poctivého cvičenia som pocítil obrovskú psychickú úľavu. Nehovorím o zázračnom uzdravení, všetky moje problémy za týždeň nepominuli, ale začal sa mi meniť pohľad na svet.

Začal som sa ináč dívať na veci okolo seba. Veľmi mi k tomu pomohli aj následné konzultácie s pani Rosinovou, ktorá je neskutočne láskavá, pozitívna a optimistická žena. Ďakujem. Samozrejme, že mi pomohol aj jej ďalší eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P (ale o ňom viac v mojej referencii na stránke tohto eBooku) a veľmi sa teším na pripravovaný eBook Ako UZDRAVIŤ svoje telo podľa A9P.

Vrátim sa však k môjmu posunu pri cvičení Liečebných kódov - ako som už napísal, začal som sa ináč dívať na dianie okolo seba, na správanie ľudí, nemám už v sebe taký časový tlak, viac som si začal všímať svojich blízkych, viac som začal chodiť do prírody a venovať sa naozaj tomu, čo ma baví.

Cez Koplexný rozbor mojej maličkosti 🙂 mi pani Rosinová odporučila, čomu sa mám venovať, čo mám eliminovať. Snažím sa držať jej odporúčaní a môj život sa začal neuveriteľne meniť k lepšiemu po všetkých stránkách.

Nemôžem tvrdiť, že už mám vyriešené všetko, čo ma trápilo, ale som si istý, že som na správnej ceste.

P.S. A ešte perlička na záver... po viditeľných zmenách na mojej maličkosti 🙂 sa k cvičeniu Liečebných kódov pridala aj moja manželka, ktorá sa z takýchto vecí vždy "vysmievala"...
Ing. Milan Galbavý

Ak potrebujete s objednávkou pomôcť, ozvite sa. Rada Vám poradím.

KONTAKT nájdete TU