ŽENY, milujte ♥ svojich MUŽOV

8.marec je Medzinárodným dňom žien a preto mi, milé ženy, dovoľte malé zamyslenie a možno aj povzbudenie. Alebo sa možno aj mnohé rozčúlite 🙂 Všetko s pokorou prijímam…

Samozrejme hovorím o mužovi, ktorý s Vami žije, zdieľa s Vami všetko (nielen posteľ, ale aj bývanie, ekonomiku, starosti aj radosti), stará sa o rodinu a aj o vás. Ak Vás iba navštevuje a zasa odchádza do niečoho „svojho“, tak to nie je partner, to je možno „kamarát s výhodami“. Ak Vám to tak vyhovuje, pokojne v tom žite ďalej, ale ak Vám to nevyhovuje, niečo s tým urobte…

Každá vedomá žena vie, že ona je tvorcom vzťahu so svojím partnerom, ktorého miluje. Nie ON. Muži nevedia tvoriť vzťah. Oni vedia veľa iných vecí. Umenie tvoriť vzťah sme do vienka dostali my – ŽENY.

Len MY – ŽENY, dokážeme vytvoriť SÚZNENIE alebo ROZPORY v partnerstve (a následne v rodine). Môže sa vám to zdať na prvý pohľad nespravodlivé, môžete sa hnevať a nechcieť to prijať, ale aj tak s tým nič nenarobíte, je to proste fakt.

Keď budeme s našimi partnermi bojovať o pravdu, o názory, za vzťah pol na pol… – porazení budeme obidvaja. Nespokojní, vyčerpaní, s pocitom, že sme nemilovaní, nepodporovaní, nepochopení. Jednoducho budeme nešťastní a smutní.

Bojom nič nezmeníme… Alebo iba na chvíľu. Aj keď vyhráme nejakú „bitku“ a nejakým spôsobom partnera „donútime“ urobiť niečo, čo on sám nechce a nevychádza to z jeho srdca, tak „vojnu“ aj tak v konečnom dôsledku prehráme. Nedostaneme LÁSKU, po ktorej každá žena tak zúfalo túži, ale iba možno „poslušnosť“, ktorá nás aj tak dlhodobo neuspokojí.

Biologická úloha ženy a muža je úplne, ale úplne odlišná a nezameniteľná. Nič nezmení fakt, že muž je zo svojej podstaty aktívny ochranca a živiteľ rodiny a žena je zo svojej podstaty opatrovateľka detí a rodinného krbu, pohody a harmónie v rodine. Túto podstatu nezmení ani moderná doba, ani spoločenská situácia.

V žene je obrovská sila!

Len ju treba, milé dámy, objaviť. Žijeme v dobe, kedy sa všetko zrýchľuje, graduje, vyhrocuje. Je to skutočná KRIŽOVATKA ľudskej civilizácie. Dejú sa obrovské zmeny vo všetkom, na čo sa pozriete – a aj vo vzťahoch.

Je dôležité svoju ženskú úlohu – LÁSKU, SÚZNENIE a HARMÓNIU – práve v týchto prelomových podmienkach pochopiť, prijať a hlavne realizovať. Pretože tým, že to skutočne urobíme, zmeníme nielen vzťah so svojím partnerom, ale budeme takému vzťahu učiť aj svoje deti. Uvidia, ako sa chováme k najbližším a aj k „cudzím“ ľuďom a to pre nich bude norma. Bude pre nich NORMÁLNE byť láskaví, ústretoví, chápajúci, empatickí…

Dieťa sa predsa nevychováva príkazmi, ale PRÍKLADOM a USMERŇOVANÍM. A usmerňovaním nie s výkričníkom, ale s otáznikom. Dieťa napodobňuje všetko, čo doma nielen vidí, ale hlavne čo cíti na energetickej a emocionálnej úrovni. Deti sú veľmi vedomé a inteligentné bytosti, pokiaľ ich „nepokazíme“ našimi nezmyselnými príkazmi, obmedzeniami a nariadeniami.

Keď sa budeme správať pravdivo a láskyplne doma, pre naše deti to bude najlepší štart do života mimo rodiny, kam to budú prirodzene prenášať. V deťoch je budúcnosť ľudstva. A kto prevažne vychováva deti či už doma alebo neskôr v škôlkach a školách?

No predsa MY – ŽENY. Už chápete, akú obrovskú silu máme zmeniť náš svet k LÁSKE! Ale musíme začať láskou k našim partnerom. Partner musí byť na prvom  mieste. Ak ho dáte až za deti, aj on vás dá až za niekoho…

Milujete svojho muža?

 1. Uvedomte si, že je to dokonalý partner, ktorého v túto chvíľu potrebujete. Vesmír sa nikdy nemýli a zákon príťažlivosti funguje dokonale. Preto skúmajte, čo vám váš partner zrkadlí a v čom sa máte vy zmeniť.
 2. Čo dávate, to dostanete späť. Bojíte sa? Aj váš partner sa bude báť. Nechcete s ním zdieľať, čo cítite? Aj váš partner bude svoje city tajiť. Čakáte najskôr, čo on? Nedočkáte sa. Dávajte a nič za to nechcite!
 3. Láska je sloboda. Uvedomte si, že váš partner je slobodná bytosť, úplne dobrovoľne je s vami a vy nemáte žiadnu šancu, pokiaľ sa rozhodne odísť, ho zadržať. Milujete ho? Tak sa snažte, aby nechcel odísť, aby bol vedľa vás šťastný a spokojný.
 4. Láska je nezameniteľnosť. Pokiaľ si nie ste istá či je váš partner ten pravý a či by nebol lepší ten, ktorého ste stretla včera, aj vy nebudete pre neho určite tá pravá a očakávajte neveru. Pokiaľ si nie ste istá, odíďte od partnera do doby, než si budete. Buď s partnerom som na 100% alebo vôbec. Všetko medzi tým je obchod.
 5. Láska je komunikácia. Hovorte svojmu partnerovi, ako sa cítite, čo by ste rada, z čoho ste šťastná, čo vás teší, ale aj to, čo vás bolí, čo vás zraňuje. Zároveň počúvajte jeho. A taktiež spolu zdieľajte spoločné chvíle len tak, bez slov, preciťujte prítomnosť jeden druhého.
 6. Aké je partnerstvo, taký je sex. Hovorte o tom, čo máte rada alebo nerada v tejto oblasti. Ale s vaším partnerom, NIE S KAMARÁTKOU!!! Odhoďte kontrolu a buďte sama sebou, váš partner netúži po ničom inom. Nechce žiadne predvádzanie dokonalých polôh a predstieranie kozmického orgazmu. Váš milujúci partner chce, aby ste bola šťastná. Dovoľte mu to.
 7. Stále si predstavujte, čo ste robila na začiatku vzťahu, čoho všetkého ste bola schopná pre svojho milovaného podstúpiť a urobiť. Robte to stále.
 8. Každý deň svojho partnera pochváľte (i keď sa vám to možno nezdá, že by si to zaslúžil…). Nájdite akúkoľvek maličkosť a urobte to. A pochváľte ho žensky: Som tak rada, že si to tak perfektne zariadil, opravil… Potešilo ma, že si si spomenul, že mám narodeniny… Som šťastná, že mám práve teba, som na teba hrdá.
 9. Nikdy nehovorte o svojom partnerovi negatívne. Ani pred ním, ani za jeho chrbtom. Vráti sa vám to. Iba vyjadrujte svoje pocity. Jemu, Nie kamarátke!

Všetky ženy máme rovnakú základnú úlohu – byť LÁSKOU. Niektoré viacej, niektoré menej, ale vedzte, že sa z toho nevyvlečieme, aj keď sa nám možno do toho nechce alebo sa nám to momentálne moc nezdá 🙂

Vedzte, s úplnou určitosťou, že pokiaľ čokoľvek začnete, partner vám to začne skôr či neskôr vracať. Či už je to SÚZNENIE alebo ROZPORY…

Ak u vás to súznenie nie je a partnera milujete, tak veľmi rýchlo a veľmi intenzívne začnite. Ako rýchlo a intenzívne začnete, tak rýchlo a intenzívne vám to začne váš partner vracať.

Je v tom však malý háčik. Začne vám to vracať, ak vás miluje. Ak nie, je na vás, či chcete v takomto vzťahu zotrvať. Bez ohľadu na deti, rodiny, majetky, spoločenskú prestíž, náboženstvá… Máme vzácny dar – SLOBODNÚ VOĽBU. Tak sa rozhodnite.

Nech už sa rozhodnete akokoľvek, musíte ale aj znášať dôsledky týchto rozhodnutí. Ak teda zotrváte vo vzťahu, ktorý aj napriek vašej snahe vás nenapĺňa, potom bude za vás plakať vaše telo rôznymi chorobami…

Pokiaľ máte pocit, že vám váš muž nedáva dosť lásky, verte mi, že len čaká na vás, aby mohol! Že ste to len a len vy, ktorá tomu bráni! Ak neviete, ako na to, som tu pre vás.

Ponuku a cenník masáží a terapií nájdete TU MASÁŽ alebo DARČEKOVÚ POUKÁŽKU si môžete objednať telefonicky na 0907 518 826 alebo ONLINE – TU

Stiahnite si  ZDARMA inšpirácie pre ŽIVOT Prečítajte si moje nové články Sledujte denné inšpirácie na Facebooku – Uzdravujúca sila dotyku Alebo na Instagrame – Uzdravujúca sila dotyku Možno sa Vám budú hodiť Moje služby pre VÁS

Ak vás zaujímajú hlbšie a konkrétne súvislosti vášho života, ak sa potrebujete od niečoho odraziť, spoznať svoju energiu, nájsť svoje výzvy, svoju sebarealizáciu, opraviť svoje vzťahy alebo zdravie, ponúkam vám:

 • Telefonickú KONZULTÁCIU podľa Astrológie deviatich planét, NUMEROLÓGIE a PSYCHOSOMATIKY – môžete si objednať TU
 • Komplexný OSOBNÝ, PARTNERSKÝ alebo RODINNÝ ROZBOR podľa Astrológie deviatich planét, NUMEROLÓGIE a PSYCHOSOMATIKY  – môžete si objednať TU

Ak to chcete rozlúskať SAMI, pripravila som pre vás eBooky:

Spoznaj svoju energiu – ZADARMO si stiahnite TU

 • Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P – pozrite si TU
 • Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT – pozrite si TU
 • Vypínač STRESU a BOLESTI – pozrite si TU

S láskou ♥ Jarka

Jarmila Rosinová
Ak si potrebujete oddýchnuť, načerpať nové sily alebo nájsť cestu k sebe, tak ste na správnom mieste. ♥ S radosťou Vám pomôžem a nasmerujem Vás v oblasti sebapoznania a prírodného sebauzdravovania. ♥ Stiahnite si ZDARMA inšpirácie do nového ŽIVOTAO mne si môžete prečítať TUMoje služby pre VÁS nájdete TU ♥ Teším sa na Vás, na Vaše životné príbehy, rada poradím a pomôžem ♥ S láskou ♥ Jarka
Komentáre
 1. Milan píše:

  Pani Jarka nám ponúkla jednoduchý, zrozumiteľný a bezbolestný návod k zharmonizovaniu osobného i rodinného života. Aj keď je článok smerovaný k ženám, mnohé z uvedených princípov platia rovnako aj pre mužov. K tomu, aby sme dospeli k požadovaným zmenám stačí len chcieť a potlačiť svoje ego.

  Milan

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.