Ach tie vzťahy… stále nás trápia. A na čo ich vlastne máme?

Vzťahy – nekonečný príbeh v živote každého z nás. Vzťahy a problémy v nich sú veľmi častou témou mojich konzultácií s klientmi a otázok v poradni. V tomto článku skúsim všeobecne a v jednoduchosti priblížiť, prečo stále riešime vzťahy, k čomu vlastne sú a na čo ich potrebujeme.

Prečo nám milostné vzťahy zlyhávajú? Preto, lebo ich nadväzujeme z nesprávnych dôvodov – aby sme sa zbavili samoty, zaplnili prázdnotu v srdci, aby sme mali koho milovať alebo aby niekto miloval nás – a to sú iba niektoré z tých „lepších“.

Mnohí ľudia nadväzujú vzťahy ešte z horších dôvodov – aby posilnili svoje EGO či prestíž, skoncovali s depresiou, zlepšili svoj sexuálny život, spamätali sa z predchádzajúcich vzťahov, lebo „tikajú biologické hodiny“ a treba rýchlo splodiť dieťa, prípadne, aby sa zbavili nudy, aby sa finančne zabezpečili.

Je to veľmi smutné, ale veľakrát a pre mnohých z nás je LÁSKA iba krycím názvom na uspokojenie našich potrieb. Každý máme nejaké potreby. Jeden potrebujeme to, druhý ono. Obaja z dvojice vidíme v tom druhom možnosť uspokojiť tieto svoje potreby.

Keď vstupujeme do vzťahu, často sme v stave zamilovanosti a máme nasadené „ružové okuliare“. Tieto „ružové okuliare“ nie sú ničím iným, ako energetickým nastavením našich duší. Slúžia nám k tomu, aby sme s partnerom, ktorého sme si pritiahli, naviazali bližšie spojenie.

Keby sme totižto hneď na začiatku vedeli, v čom nás bude trénovať, ktoré naše výzvy nás bude učiť zvládnuť, možno by sme do vzťahu ani nevstúpili. Ale vďaka týmto „ružovým okuliarom“ sa zamilujeme a tréning môže začať 🙂

Po čase to však už nie je Pán Úžasný a Slečna Dokonalá, ale zdá sa nám, že sa ten druhý zmenil. Chceme, aby napĺňal naše predstavy a tak vyčítame a tlačíme. A kde je tlak, tam vzniká odpor.

Zapamätajte si toto dôležité! Nevybrali  sme  si partnera preto, že ho budeme neskôr „prerábať“ na svoj obraz. Vybrali (pritiahli) sme si ho preto, lebo naša duša „cítila“, že ho potrebujeme k nejakej úlohe, k poznaniu, k postupu v našom duchovnom vývoji.

S pomocou nášho partnera/ky sa máme niečomu naučiť, posunúť sa, niečo sa o sebe dozvedieť. Z nejakého dôvodu jeho tréning potrebujeme. Je teda úplne zbytočná naša snaha chcieť ho/ju zmeniť.

Je predsa jasné, že pokiaľ tento tréning potrebujeme, bude nás správanie partnera/ky iritovať a rozčuľovať stále dokola. Až keď pochopíme, prečo sa to tak deje, prečo to my tak potrebujeme a zmeníme niečo v sebe, tréning môže skončiť. Už nebudeme potrebovať trénovať.

Viem, že sa to ťažko počúva a ešte horšie prijíma. A úplne najhoršie zavádza do reálneho života. Naše EGO sa vzpiera a minimálne vnútorne (a možno aj nahlas) kričí, že prečo JA??? Prečo mám v sebe niečo zmeniť ja, keď on/ona je taký/á? Všetko sa v nás vzpiera, búri a kričí, že JA sa meniť nebudem, pretože to ON/ONA robí niečo zle! Prečo sa mám meniť ja, veď ja nie som zlý/á.

Skúste sa zamyslieť nad tým, čo nás na tom druhom dráždi, čo nás najviac štve na jeho/jej správaní, postojoch. Ručím vám za to, že je tam VŽDY pre nás niečo dôležité. Každý náš partner je naším trénerom a učiteľom.

Každý náš partner je tou „Malou dušičkou„ (stiahnite si ZDARMA tento nádherný príbeh), ktorá nám prišla urobiť „službu“ z lásky k nám, aby sme mohli zažiť to, po čom túžime a hlavne, aby sme sa v svojom duchovnom vývoji posunuli bližšie k láske.

Možno sa potrebujeme naučiť milovať sami seba, nájsť svoju vlastnú hodnotu, dokázať sa postaviť za seba, naučiť sa hovoriť o tom, čo cítime, snažiť sa byť viac tou láskou bez podmienok, namiesto podmienenou láskou, že „ak“ a „pretože.“

Poznať, čomu nás partner učí, je ťažké,
ale omnoho ťažšie je to prijať a zmeniť.

Môžeme zo vzťahu odísť bez pochopenia, máme predsa slobodnú voľbu, nikto nás nebude držať za nohu. Pokiaľ ale nepochopíme, čo sa z daného vzťahu potrebujeme naučiť, začne sa ďalšie kolo „výuky“, príde ďalší partner a bude nás trénovať v tom istom. A možno ešte aj dôraznejšie…

Zvonku to potom vyzerá tak, že máme na vzťahy jednoducho smolu a priťahujeme si stále rovnaké typy partnerov/partneriek. Vesmír nás proste raz „donúti“ to pochopiť a zvládnuť 🙂

Pri numerologických rozboroch a telefonických či osobných konzultáciách veľmi často s klientmi riešime vzťahy. A aj preto, lebo obrovské množstvo zdravotných problémov vzniká z nepochopenia „tréningu“ v nefunkčných vzťahoch, v ktorých účastníci nechcú nič riešiť, aj keď sú nešťastní, a tak to potom za nich kričí ich telo cez rôzne diagnózy.

Veľakrát si klienti aj uvedomia, kde to viazne, kde robia chyby a aj by chceli svoje postoje zmeniť, zlepšiť svoje vzťahy. Ale stále narážajú na to, že riešenie je veľmi jednoduché a zároveň veľmi ťažké, pretože ukazovať na druhých a kričať, nech sa zmenia oni, dokážeme všetci. Ale pozrieť sa do ZRKADLA na jediného a skutočne zodpovedného – to už nezvládne každý.

Každý sme tu však sám za seba. Sami sme na tento svet prišli a sami z neho aj odídeme. A za svoje myšlienky, činy a rozhodnutia budeme zodpovedať iba každý sám za seba. Tam sa nikto nebude pýtať, čo ten alebo onen. Tam si iba TY a to, čo si TY spravil alebo nespravil. A či to bolo v mene lásky.

Ale je medzi mojimi klientmi aj mnoho takých,
ktorí pochopili, prijali a začali meniť seba.
Nebolo to pre nich jednoduché,
padali pred prekážkami,
znova sa postavili a vytrvali.
A v ich životoch sa začali diať zázraky.

Ak už nechcete byť „obeťou“ a neustále premýšľať, prečo vám druhí „krivdia“, naštudujte si môj eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa Astrológie 9 planét, v ktorom nájdete návod, ako pracovať na sebe a následne zlepšiť svoje (a nielen partnerské) vzťahy.

Ak neviete, odkiaľ začať, objednajte si Komplexný numerologický rozbor alebo konzultáciu a spoločne nájdeme odrazový mostík. Ukážem vám, prečo sa vám deje to alebo ono, prečo ste si takú situáciu potrebovali prežiť, čo vás to učí, čo potrebujete zmeniť a ako to máte zmeniť, aby váš život bol šťastný a spokojný.

Ukážem vám cestu, ale či po nej pôjdete, záleží len a len na vás.

Je vo VAŠOM živote NIEČO,
v čom by som VÁM mohla pomôcť?

 Stiahnite si  Darčeky ZDARMA pre VÁS 
Prečítajte si moje nové články
Sledujte denné inšpirácie na Facebooku Uzdravujúca sila dotyku
Alebo na Instagrame Uzdravujúca sila dotyku
Možno sa Vám budú hodiť Moje služby pre VÁS

Ak vás zaujímajú hlbšie a konkrétne súvislosti vášho života, ak sa potrebujete od niečoho odraziť, spoznať svoju energiu, nájsť svoje výzvy, svoju sebarealizáciu, opraviť svoje vzťahy alebo zdravie, ponúkam vám:

  • Komplexný OSOBNÝ, PARTNERSKÝ alebo RODINNÝ ROZBOR podľa Astrológie deviatich planét a NUMEROLÓGIE, ktorý si môžete objednať TU.

Ak to chcete rozlúskať SAMI, pripravila som pre vás eBooky: 

  • Spoznaj svoju energiu – ZADARMO si stiahnite TU
  • Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P – pozrite si TU
  • Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT – pozrite si TU
  • Vypínač STRESU a BOLESTI – pozrite si TU

S láskou ♥ Jarka

Jarmila Rosinová
Ak si potrebujete oddýchnuť, načerpať nové sily alebo nájsť cestu k sebe, tak ste na správnom mieste. ♥ S radosťou Vám pomôžem a nasmerujem Vás v oblasti sebapoznania a prírodného sebauzdravovania. ♥ Stiahnite si ZDARMA inšpirácie do nového ŽIVOTAO mne si môžete prečítať TUMoje služby pre VÁS nájdete TU ♥ Teším sa na Vás, na Vaše životné príbehy, rada poradím a pomôžem ♥ S láskou ♥ Jarka
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.