Keď som začal skutočne milovať sám seba

Mnohí z vás určite poznáte slová Charlie Chaplina, ktoré budú nasledovať. Je v nich toľko múdrosti, pochopenia, pokory, úcty a lásky k životu, že si myslím, že stojí za to si ich pripomínať častejšie. Možno v nich „náhodou“ nájdete odpovede na svoje problémy…

Keď som začal skutočne milovať sám seba, dokázal som spoznať, že telesná či psychická bolesť a utrpenie je pre mňa len varovaním, aby som nežil proti svojej vlastnej pravde.
Dnes viem, že sa tomu hovorí byť PRAVDIVÝ voči sebe. 

Keď som začal skutočne milovať sám seba, pochopil som, ako veľmi druhého zahanbuje, keď mu vnucujem svoje želania, aj keď viem, že na to nie je vhodná doba, ani na to nie je ten človek pripravený, aj keby som tým dotyčným človekom bol ja sám.
Dnes viem, že sa tomu hovorí SEBAÚCTA.

Keď som začal skutočne milovať sám seba, prestal som túžiť po inom živote a dokázal som vidieť, že všetko, čo sa v mojom živote deje, je pre mňa výzvou k rastu.
Dnes viem, že sa tomu hovorí ZRELOSŤ.

Keď som začal skutočne milovať sám seba, pochopil som, že vždy a pri každej príležitosti som v správny čas na správnom mieste a že všetko, čo sa deje, je správne. Od tej doby som mohol byť pokojný.
Dnes viem, že sa tomu hovorí VYROVNANOSŤ.

Keď som začal skutočne milovať sám seba, prestal som sa okrádať o voľný čas a robiť veľkolepé plány do budúcnosti. Teraz robím to, čo ma baví a spôsobuje mi radosť, čo milujem a čo teší moje srdce. Robím to po svojom a svojím vlastným tempom.
Dnes viem, že sa tomu hovorí POCTIVOSŤ voči sebe.

Keď som začal skutočne milovať sám seba, zbavil som sa všetkého, čo pre mňa nebolo zdravé. Jedla, ľudí, vecí, situácií a predovšetkým toho, čo ma neustále sťahovalo dole a preč odo mňa samotného. Najskôr som to nazýval zdravým egoizmom.
Dnes však viem, že je to SEBALÁSKA.

Keď som začal skutočne milovať sám seba, prestal som chcieť mať vždy pravdu. Tak som sa menej často mýlil.
Dnes viem, že sa tomu hovorí POKORA.

Keď som začal skutočne milovať sám seba, nechcel som už ďalej žiť v minulosti a starať sa o svoju budúcnosť. Teraz žijem iba v tomto okamžiku, kedy sa koná VŠETKO.
Tak dnes prežívam a vychutnávam každý prítomný moment a hovorím tomu DÔKLADNOSŤ.

Keď som začal skutočne milovať sám seba, uvedomil som si, že moje myšlienky môžu zo mňa urobiť úbohého a chorého človeka. Keď som však povolal na pomoc silu svojho srdca, dostal môj rozum významného partnera.
Tomu spojeniu dnes hovorím MÚDROSŤ SRDCA.

Nemusím sa už obávať sporov, konfliktov a problémov so sebou samým a ani s ostatnými, pretože dokonca aj hviezdy sa spolu niekedy zrazia a vzniknú z toho nové svety.
Dnes viem, že to je ŽIVOT.

Je vo VAŠOM živote NIEČO,
v čom by som VÁM mohla pomôcť?

 Stiahnite si  Darčeky ZDARMA pre VÁS 
Prečítajte si moje nové články
Sledujte denné inšpirácie na Facebooku Uzdravujúca sila dotyku
Alebo na Instagrame Uzdravujúca sila dotyku
Možno sa Vám budú hodiť Moje služby pre VÁS

Ak vás zaujímajú hlbšie a konkrétne súvislosti vášho života, ak sa potrebujete od niečoho odraziť, spoznať svoju energiu, nájsť svoje výzvy, svoju sebarealizáciu, opraviť svoje vzťahy alebo zdravie, ponúkam vám:

  • Komplexný OSOBNÝ, PARTNERSKÝ alebo RODINNÝ ROZBOR podľa Astrológie deviatich planét a NUMEROLÓGIE, ktorý si môžete objednať TU.

Ak to chcete rozlúskať SAMI, pripravila som pre vás eBooky: 

  • Spoznaj svoju energiu – ZADARMO si stiahnite TU
  • Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P – pozrite si TU
  • Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT – pozrite si TU
  • Vypínač STRESU a BOLESTI – pozrite si TU

S láskou ♥ Jarka

Jarmila Rosinová
Ak si potrebujete oddýchnuť, načerpať nové sily alebo nájsť cestu k sebe, tak ste na správnom mieste. ♥ S radosťou Vám pomôžem a nasmerujem Vás v oblasti sebapoznania a prírodného sebauzdravovania. ♥ Stiahnite si ZDARMA inšpirácie do nového ŽIVOTAO mne si môžete prečítať TUMoje služby pre VÁS nájdete TU ♥ Teším sa na Vás, na Vaše životné príbehy, rada poradím a pomôžem ♥ S láskou ♥ Jarka
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.