Viete, že v podstate existuje iba 5 chorôb?

Veríte, že každej chorobe môžeme porozumieť a tak ju sami vyliečiť? Nechcete už potláčať príznaky, ale chcete poznať skutočnú príčinu vašej choroby? Chcete sa sami uzdraviť? Prekvapuje vás informácia, že existuje iba 5 chorôb, od ktorých vznikajú všetky ostatné? Počuli ste už, že každá choroba má svoju duchovnú (psychosomatickú) príčinu? Viete, že žiadna choroba nepríde náhodou, ale žiadnu nemusíme mať? Veríte, že choroba je posolstvo našej duše a keď to posolstvo rozpoznáme, dokážeme sa uzdraviť?

Možno pre niektorých z vás sú predchádzajúce otázky neprijateľné. Pre niekoho až kacírske a odmietne ich. Pre niekoho sú však možno prekvapujúce a poskytujúce nádej. Ak patríte do druhej kategórie, čítajte ďalej.

Ak dokážete prijať skutočnosť, že my sami sme strojcami svojho života a teda aj zdravia, a iba naša NEVEDOMOSŤ nám spôsobuje trampoty, tak ste pripravení vykročiť na novú cestu životom a to spôsobí úplnú zmenu v prístupe k zdraviu a životu vôbec.

Určite ste už počuli vety typu:

 • Neviem (nedokážem) to a to rozdýchať.
 • Príliš veľa si toho či onoho naložil na chrbát.
 • Láme sa pod obrovskými starosťami.
 • Neviem (nedokážem) stráviť to alebo ono, alebo toho či tú.
 • Je mi z nej alebo z neho na vracanie.
 • Podlamujú sa mi kolená strachom.
 • Neznášam svoju prácu a ide mi z nej hlava prasknúť.
 • Vzkypela mu od hnevu žlč.
 • Ide mi srdce puknúť od žiaľu.
 • Je mi z toho či onoho na vracanie… a mnoho ďalších.

Viete, že v základe existuje iba 5 chorôb?

Možno je pre vás veľmi prekvapivé tvrdenie, ale v podstate existuje iba päť chorôb a žiadnu z nich nemusíte mať. Možno že v tejto chvíli ešte neveríte, že môžete spoznať pravú príčinu svojich zdravotných či vzťahových problémov.

Súvislosti problémov so zdravím môžete pochopiť nielen tým ako sa stravujete, ale aj tým, ako sa chováte a aké máte vzťahy s okolím. A dokonca, že môžete pochopiť svoje karmické úlohy a výzvy vašej duše. Možno to zatiaľ ťažko prijímate, ale pravdou je, že toto všetko môžete.

Z akejkoľvek choroby sa môžete vyliečiť sami. Aj z tých, o ktorých si bežne myslíte, že to nejde. Samozrejme, že to nie je jednoduché a zároveň to jednoduché je. Záleží na tom, či chcete…

Nemusíte jesť hrste chemických liekov, ktoré, možno v mnohých prípadoch tušíte, že ani nepomáhajú. Nemusíte chodiť na zbytočné operácie. Nemusíte sedieť v čakárni a strachovať sa, čo bude. Zdá sa vám to odvážne tvrdenie? Možno. Ale je to tak.

Aj ja som bola pred pár rokmi plná strachu
a úzkostí, vysedávala som v čakárňach,
podstupovala rôzne vyšetrenia,
jedla chemické lieky,
ležala v nemocnici…
A bolo mi stále horšie a horšie.

Prešla som si tým a už nikdy viac nechcem!!!

A ak to už nechcete ani VY, ak sa chcete naučiť poradiť si s chorobami a inými problémami v živote sami, ak chcete pochopiť svoju chorobu a vzťahové problémy či problémy s deťmi, ak chcete porozumieť svojej duši a vedieť rozpoznať, čo vám problémami naznačuje a ak chcete vedieť, prečo to všetko v živote máte (choroby, zlé vzťahy a pod.), som tu pre VÁS.

Stiahnite si ZDARMA mini  kurz Spoznaj svoju energiu a odštartujte svoje uzdravovanie. Okrem iného v ňom nájdete fantastickú diagnostickú metódu Astrológiu deviatich planét (A9P), ktorá vychádza z ČÍNSKEHO ENERGETICKÉHO PENTAGRAMU. Keď som ju spoznala ja, od úžasu mi ostali otvorené ústa a dodnes sa mi nezatvorili 🙂

Stiahnite si mini kurz, vypočítajte si, aká ste energia podľa ENERGETICKÉHO PENRAGRAMU (DREVO, OHEŇ, ZEM, KOV, VODA), zistite, aké sú vaše výzvy či ohrozenia a možno aj vaše ústa ostanú otvorené údivom, že ako to tá metóda o vás môže vedieť 🙂

Ani ja som pred niekoľkými rokmi nepoznala odpovede na predchádzajúce otázky. Môj život sa vyvíjal tak, ako mnohým z vás. Rôzne životné komplikácie, pády a samozrejme choroby, úzkosti a depresie. Viac o mojej ceste si prečítajte TU.

Keď mi pred viac ako desiatimi rokmi (ešte som vtedy nemala ani 40 rokov), niekoľkí lekári povedali na moje veľké bolesti chrbtice a ľavého kolena, že veď už mám skoro štyridsať, moje telo vynosilo a porodilo 5 detí, tak sa nemôžem čudovať, že je vyčerpané a že sa a tým mám zmieriť…

Samozrejme, že ma to veľmi hnevalo. Ale ani neviem, na koho som sa hnevala. Na osud, na Boha, a na ani neviem koho… Asi na všetko a všetkých. Okrem seba. Vtedy som ešte nepozerala na život tak, ako teraz, že som si to všetko vytvorila sama. Tak, ako si to tvoríme všetci. Či to vedome vieme alebo nevieme. Vždy tvoríme.

Vtedy som sa cítila ako obeť osudu. Vtedy som ešte nevedela, že keď som si problémy vytvorila svojim vtedajším prístupom k životu, tak zmenou tohto prístupu ich môžem aj odstrániť.

Zlatým klincom všetkého bolo, keď mi môj gynekológ po pravidelnej prehliadke povedal, že mám veľmi zlé výsledky cytosterov a že mi preventívne odporúča odobrať maternicu.  Táto situácia ma ,,dorazila“ a po odchode z ordinácie som už plánovala vlastný pohreb…

Musela som vyzerať strašne, lebo po ceste k autu som NÁHODOU stretla jednu známu, ktorá na mňa vydesene pozrela a spýtala sa ma, že čo sa mi stalo. Náhodou… Samozrejme že nie náhodou. Teraz už viem, že žiadne náhody neexistujú. Vtedy som to nevedela. V návale zúfalstva a zároveň zúrivosti som jej opísala, akú mám smolu a ako mi osud nadelil takéto trápenie, čo bude s mojimi deťmi a pod.

Moja známa ma trpezlivo vypočula, ponúkala ďalšie a ďalšie vreckovky. Keď som sa vyžalovala a vynadávala na osud, všetko a všetkých, s neskutočným pokojom a láskavosťou v hlase sa ma spýtala, že či sa chcem dať naozaj „vykuchať“, že či naozaj verím tomu, že to, čo sa mi doteraz v živote dialo a deje je náhoda či osud. Prekvapene som sa na ňu pozrela, že nerozumiem.

Tak začala vysvetľovať. Všetko, čo hovorila bolo pre mňa nové, ale sama som bola prekvapená, ako to so mnou ladilo. Odporučila mi rôzne múdre knihy a odovzdala mnohé múdre rady. Ten deň som za pomoci ,,náhodného“ stretnutia prehodila výhybku na mojej životnej ceste na inú koľaj. Viac o mojej ceste k uzdraveniu si prečítajte TU.

Odvtedy prešlo skoro 14 rokov a môj život sa úplne zmenil. Som zdravá a mám prácu, v ktorej som sa našla a ktorá ma neskutočne napĺňa. Aj vy môžete vyhodiť výhybku, ak ste so svojim životom v nejakej oblasti nespokojní.

Ak to zvládnete sami, klobúk dole. Ak si netrúfate sami, podávam vám ruku a povediem vás po ceste, ktorú som si sama prešla.

Je vo VAŠOM živote NIEČO,
v čom by som VÁM mohla pomôcť?

 Stiahnite si  Darčeky ZDARMA pre VÁS 
Prečítajte si moje nové články
Sledujte denné inšpirácie na Facebooku Uzdravujúca sila dotyku
Alebo na Instagrame Uzdravujúca sila dotyku
Možno sa Vám budú hodiť Moje služby pre VÁS

Ak vás zaujímajú hlbšie a konkrétne súvislosti vášho života, ak sa potrebujete od niečoho odraziť, spoznať svoju energiu, nájsť svoje výzvy, svoju sebarealizáciu, opraviť svoje vzťahy alebo zdravie, ponúkam vám:

 • Komplexný OSOBNÝ, PARTNERSKÝ alebo RODINNÝ ROZBOR podľa Astrológie deviatich planét a NUMEROLÓGIE, ktorý si môžete objednať TU.

Ak to chcete rozlúskať SAMI, pripravila som pre vás eBooky: 

 • Spoznaj svoju energiu – ZADARMO si stiahnite TU
 • Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P – pozrite si TU
 • Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT – pozrite si TU
 • Vypínač STRESU a BOLESTI – pozrite si TU

S láskou ♥ Jarka

Jarmila Rosinová
Ak si potrebujete oddýchnuť, načerpať nové sily alebo nájsť cestu k sebe, tak ste na správnom mieste. ♥ S radosťou Vám pomôžem a nasmerujem Vás v oblasti sebapoznania a prírodného sebauzdravovania. ♥ Stiahnite si ZDARMA inšpirácie do nového ŽIVOTAO mne si môžete prečítať TUMoje služby pre VÁS nájdete TU ♥ Teším sa na Vás, na Vaše životné príbehy, rada poradím a pomôžem ♥ S láskou ♥ Jarka
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.