Masáž horúcimi LÁVOVÝMI kameňmi

MASÁŽ HORÚCIMI LÁVOVÝMI KAMEŇMI je stvorená pre každého, kto miluje teplo a jemné dotyky zároveň. Mnohí tvrdia, že je to jedna z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu tela. Je špecifická tým, že sa pri nej využíva energetická sila sopečných kameňov, ktoré hĺbkovo prehrievajú problematické svalové partie a relaxujú telo i dušu. Vykonáva sa pomocou teplých lávových kameňov.

Kombinácia tepla, dotykov nahriatych lávových kameňov a vône olejov ju právom radí ku kráľovnám masáží a stáva sa nezabudnuteľným zážitkom. Urobí vás šťastnejšími, pohyblivejšími a dodá vám silu. Ten, kto si ju dopraje, zažíva pri nej blahodarné príjemné uvoľnenie. Rozžiari myseľ, dušu a povzbudí unavené a vyčerpané telo.

Možno je najvyšší čas, aby ste aj vy začali uvažovať o tejto terapii, ak máte zablokovaný krk, chrbát, stavce, bolesť hlavy, únavu, stratu vitality, malátnosť, nervozitu a dokonca niektoré psychické problémy.

MASÁŽ HORÚCIMI LÁVOVÝMI KAMEŇMI má dlhoročnú tradíciu. Starí Číňania a Mayovia využívali teplo a energiu z kameňov na uvoľnenie a obnovu síl, rovnako ako aj Inkovia, Indiáni a obyvatelia Mezopotámie. A keďže v dnešnej uponáhľanej dobe potrebujú ľudia „vypnúť“ a zregenerovať svoje telo viac ako inokedy, tento spôsob relaxácie je veľmi žiadaný.

MASÁŽ HORÚCIMI LÁVOVÝMI KAMEŇMI
je naozajstný zážitok a dokáže na Vašom tele aj duši zázraky.

S lávovými kameňmi sa predovšetkým masíruje a zároveň sa aj prikladajú. Po masáži sa budete cítiť príjemne uvoľnení s rozvibrovanými bunkami v tele. Chvíľku budete mať pocit, že sa vznášate, až sa vám nebude chcieť vstať zo stola a odísť. A potom pocítite úžasný prísun energie a bude sa vám chcieť tancovať.

Tak ako pri každej dobrej masáži, aj pri tejto sa okrem iných hormónov vyplavujú hormóny šťastia – endorfíny, ktoré majú na svedomí pocity dobrej nálady, pocit šťastia a uvoľnenosti, umocnené jedinečnou energetickou vibráciou kameňov.

MASÁŽ HORÚCIMI LÁVOVÝMI KAMEŇMI v sebe skrýva tajomstvo, ktoré spočíva v tom, že lávové kamene produkujú mimoriadne silné vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na meridiánoch – energetických dráhach a rozprúdia blokovanú energiu v tele.

Lávové kamene majú schopnosť absorbovať negatívnu a dopĺňať pozitívnu energiu. Okrem toho majú kamene schopnosť najskôr prijímať teplo, ktoré potom postupne uvoľňujú telu. Takto je zabezpečený relax celého organizmu, ktorý nie je možné dosiahnuť pri klasickej masáži.

Vibrácia lávových kameňov je tak silná, že aj samotný terapeut pri masáži prijíma ich energiu a nemal by robiť viac ako dve takéto masáže denne. Teplota kameňov by mala byť od 40-60 °C. Samozrejme záleží od klienta, koľko znesie a ktoré partie tela práve masírujeme, pretože niektoré časti tela sú citlivejšie, iné menej. Preto je potrebné neustále sa pýtať klienta, či je teplota kameňov prijateľná a čakať na jeho okamžité reakcie, keď niečo nie je v poriadku. Ľudia robia často chybu, keď nepovedia o svojich pocitoch a myslia si, že to tak má byť. Pri každej masáži platí, že sa musíte cítiť komfortne a uvoľnene.

MASÁŽ HORÚCIMI LÁVOVÝMI KAMEŇMI uvoľňuje stuhnuté svalstvo a odstraňuje bolesti chrbtice a kĺbov (akútne aj chronické), stimuluje krvný obeh a celkové prekrvenie organizmu (aj pri studených končatinách), stimuluje lymfatický systém, zvyšuje vitalitu vnútorných orgánov, má detoxikačné a antistresové účinky, pomáha pri úzkostných stavoch, nespavosti a depresiách. Vyrovnáva energie v tele.

Dámy si pochvaľujú aj jej pozitívny vplyv v boji proti celulitíde. Táto kráľovská procedúra má viac variantov, ktoré závisia od voľby zákazníka. Je možné zvoliť si samostatnú masáž chrbta, rúk či nôh, alebo masáž celého tela.

MASÁŽ HORÚCIMI LÁVOVÝMI KAMEŇMI sa neodporúča:

 • pri poraneniach kože
 • hypersensitivite na teplo
 • infekčných, vírusových, parazitových a hubových ochoreniach
 • zápaloch, horúčke, pooperačných stavoch
 • pri výskyte kŕčových žíl
 • ochoreniach srdca
 • nádorových ochoreniach
 • nie je vhodná pre ľudí s vysokým krvným tlakom
 • silných cukrovkároch
 • ľudí trpiacich epilepsiou
 • počas silnej menštruácie
 • pre tehotné ženy

TU si pozrite ponuku všetkých mojich masáží

Je vo VAŠOM živote NIEČO,
v čom by som VÁM mohla pomôcť?

Stiahnite si  Darčeky ZDARMA pre VÁS 
Prečítajte si moje nové články
Sledujte denné inšpirácie na Facebooku Sám sebe liečiteľom
Možno sa Vám budú hodiť Moje služby pre VÁS

Ak vás zaujímajú hlbšie a konkrétne súvislosti vášho života, ak sa potrebujete od niečoho odraziť, spoznať svoju energiu, nájsť svoje výzvy, svoju sebarealizáciu, opraviť svoje vzťahy alebo zdravie, ponúkam vám:

 • Telefonickú KONZULTÁCIU podľa Astrológie deviatich planét, NUMEROLÓGIE a PSYCHOSOMATIKY – môžete si objednať TU
 • Komplexný OSOBNÝ, PARTNERSKÝ alebo RODINNÝ ROZBOR podľa Astrológie deviatich planét, NUMEROLÓGIE a PSYCHOSOMATIKY  – môžete si objednať TU

Ak to chcete rozlúskať SAMI, pripravila som pre vás eBooky:

 • Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí – ZADARMO si stiahnite TU
 • Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P – pozrite si TU
 • Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT – pozrite si TU
 • Vypínač STRESU a BOLESTI – pozrite si TU

S láskou ♥ Jarka

Jarmila Rosinová
Na ceste za mojím uzdravením som spoznala fantastické sebauzdravovacie techniky a terapie, ktoré už 10 rokov úspešne overujem aj v profesionálnej praxi s klientmi. S radosťou ich naučím aj Vás. Som autorkou zaujímavého eBooku Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí, ktorý som pre Vás napísala ZDARMA, spolu s ďalšími darčekmi pre Vás Moje služby pre VÁS- napísala som pre Vás NÁVODY vo forme eBookov na tému prírodného a prirodzeného sebauzdravovanie tela, mysle a vzťahov- ďalej pre Vás vypracovávam Komplexné osobné, partnerské alebo rodinné NUMEROLOGICKÉ rozbory pre spoznanie samých seba, pre pochopenie svojich vzťahov a pre nájdenie svojej správnej životnej cesty- poskytujem osobné alebo telefonické poradenské a konzultačné služby v oblastiach celostného prístupu k zdraviu, vzťahom a životu vôbec- vykonávam rôzne masáže a emočné sebauzdravovacie terapie- odporúčam overené a účinné prírodné produkty pre vaše prirodzené sebauzdravenie. A to všetko preto, aby ste sa zbavili chemických liekov a nemuseli podstupovať zbytočné operácie. Ukážem Vám cestu, ktorú som sama prešla.Viac sa o mojej ceste k SEBAUZDRAVENIU dozviete TU Teším sa na Vás, na Vaše životné príbehy a rada poradím, pomôžem :-) S láskou ♥ Jarka
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.