Význam čísiel v našom živote. NUMEROLÓGIA pre vaše SEBAPOZNANIE

Dátum narodenia človeka a jeho meno majú omnoho väčší význam, ako si myslíte. S ich pomocou zistíte Vaše povahové vlastnosti, fyzické schopnosti, silné a slabé stránky, životné poslanie, partnerskú zhodu, vhodný čas na dôležité rozhodnutia, dokonca aj to, ako ste vnímaní okolím. 

Nakoľko sa mi nahromadilo veľa otázok ohľadne NUMEROLOGICKÝCH ROZBOROV, skúsim vám pre všeobecnú informáciu napísať niekoľko základných informácii o tom, aký význam hrajú v našom živote čísla. A nielen čísla na výplatnej páske 🙂

V čom Vám môže numerológia pomôcť?

Numerológia je určená všetkým ľuďom v každom veku, ktorí chcú:

 • pochopiť podstatu svojej osobnosti
 • odhaliť dôvody vzájomných vzťahov s inými
 • pracovať na svojom osobnom raste a zmeniť svoj život
 • riešiť zložité životné situácie a nájsť nový uhol pohľadu na ne
 • riešiť a harmonizovať vzťah
 • pochopiť súvislosti príčin a následku

Vďaka numerológii môžete pochopiť mnoho vecí: ako si vybrať vhodný okamih na dôležité rozhodnutie, ako a kedy nadväzovať harmonické vzťahy, určiť ideálne miesto pre život, aby ste správne hospodárili so svojou energiou a mnoho ďalších.

V čom konkrétne Vám viem pomôcť ja?

Numerológia v mojom prípade znamená dlhoročné skúsenosti a množstvo spokojných klientov. Rovnako ako im, aj Vám:

 • objasním príčinu situácie, aby ste sa vedeli sami rozhodnúť
 • vysvetlím súvislosti, aby ste mali prehľad a boli pohotoví
 • pomenujem veci, ktoré cítite a potrebujete im dať správny názov
 • naučím vás rozumieť číslam a využívať ich v svoj prospech

Kde všade môžete numerológiu využiť?

Doslova VŠADE 🙂

 • sebarealizácia a osobný rozvoj (schopnosti, zdravie, úspech, kariéra)
 • poradenstvo v partnerských vzťahoch (láska, partnerstvo, rodina, deti)
 • usmernenie pri výbere povolania (štúdium, práca, kariéra, financie)
 • výber vhodného mena dieťaťa k dátumu narodenia a priezvisku (doladenie psychiky dieťaťa vhodným menom)
 • firemné poradenstvo (personalistika, výberové konania, podpisy zmlúv, dôležité rozhodnutia)

Základné informácie o numerológii

Dátum narodenia nehovorí len o povahových vlastnostiach človeka, jeho profesionálnom nasmerovaní, ale každé číslo nám poskytuje informáciu o toku energií ako po stránke duchovnej, tak aj po stránke fyzickej, teda zdravia.

Pre mnohých z vás je možno prekvapením, že čísla majú obrovský vplyv na všetko v našom živote. Pre niekoho je to nezmysel, pre niekoho veľký objav. A nech už na to pozeráte akokoľvek, možno pre vás bude zaujímavá informácia, že celý VESMÍR sú vlastne matematické vzorce…

Na začiatok sa s vami podelím o zaujímavé tvrdenie, ktoré vyslovil José Rodrigues dos Santos, portugalský novinár, spisovateľ a profesor, ktorý skúma práce mnohých vedcov:

„Pri hľadaní najjednoduchších koreňov vecí zistíme, že základom vedomia je biológia, ktorá sa odvíja od chémie. A základom chémie je fyzika, ktorej piliere stoja na matematike.“

Celý chod vesmíru sú vlastne myšlienky, princípy a kódy, ktoré stoja pri zrode udalostí. To všetko sa dá vyjadriť teóriou čísel. Keď pochopíme, ako čísla fungujú, zistíme, ako tieto sily ovplyvňujú prírodu, telo človeka, jeho psychiku a dokonca aj jeho osud.

Staré civilizácie boli zasvätené do tajomstva fungovania vesmíru. Vedeli, že predstavuje globálnu univerzálnu harmóniu, ktorú popisujú znaky, symboly, slová a čísla. Všetko je vo vzájomnej jednote a predurčené. Nič nie je náhodné a chaotické.

Pytagoras zistil, že prírodné zákony vychádzajú z matematiky, čísiel a vzorcov. Akýkoľvek systém počítania, alebo akákoľvek abeceda sú iba kódom, prostredníctvom ktorého sa zaznamenávajú udalosti vo Vesmíre.

Keď sa viac zahĺbime do vedomostí o našom svete, zistíme, že všetko podlieha predvídateľnému vývoju v určitých cykloch. Tieto cykly sa dajú vyjadriť číslami a hrajú v našom každodennom živote veľmi dôležitú úlohu.

Len veľmi málo ľudí si uvedomuje,
že čísla nevyjadrujú iba kvantitu, ale aj kvalitu.

Kvalita čísla alebo skupín čísiel v dátume narodenia vytvára neviditeľnú silu či vibráciu, podobnú elektrickému náboju. Tieto vibrácie síce nevidíme, ale môžeme sledovať ich prejavy.

Keď napríklad rozsvietime lampu, nevidíme elektrický prúd, ale svietiaca žiarovka je dôkaz, že tento prúd existuje. Práve tak nevidíme vibračnú silu čísiel v dátume narodenia, ale postrehneme jej prejavy v povahových črtách človeka.

Dátum narodenia však nevypovedá iba o povahových vlastnostiach. Je z neho možné vyčítať o tom, ako sa daný jedinec vyrovnáva so svetom, aké má profesionálne predpoklady, možné zdravotné problémy, sexuálnu energiu, o jeho problémoch prežitých v detstve a mnoho ďalších vecí.

NUMEROLÓGIA znamená
skúmať dátum narodenia človeka s cieľom
dospieť k lepšiemu pochopeniu seba aj svojho života
a následné pochopenie toho, čo sa nám v ňom deje.

Čím lepšie budeme poznať vibrácie jednotlivých čísiel a ich kombinácií v dátume nášho narodenia, tým lepšie a jasnejšie budeme rozumieť sebe a začneme aj lepšie chápať svojich blízkych. A postupne možno začneme vnímať vplyv čísiel na celú našu ľudskú spoločnosť. Numerológia pracuje hlavne so základnými číslami 1 – 9, pretože každé vyššie číslo je možné zredukovať na niektoré z nich.

TU si pozrite základný význam jednotlivých čísiel

V NUMEROLOGICKOM ROZBORE sa čísla nášho narodenia zostavujú do rôznych vzorcov, ktoré odrážajú kvalitu našej existencie. Z týchto vzorcov sa dajú vyčítať všetky naše vrodené schopnosti a predpoklady ako aj naše nedokonalosti a záporné vlastnosti, ktoré v pravej prapodstate nie sú zápornými vlastnosťami, ale našimi výzvami pre to, čo sa máme v živote naučiť. Každý z nás má dňom a hodinou narodenia svoj vlastný osobný cyklus.

Všetky naše „nedokonalosti“ sú výzvami pre náš duchovný postup k tomu, aby sa z nás stal ČLOVEK s veľkým Č.

V komplexnom NUMEROLOGICKOM ROZBORE sa vypočítava veľa skutočností. V prvom rade sa váš dátum narodenia zostavuje do numerologickej mriežky. Ďalej sa vypočítava osobné číslo, životné číslo, číslo roka, rôzne roviny čísiel (aj plné aj prázdne), vibrácia vášho mena a priezviska, trojuholníky vašich deväťročných životných cyklov a mnohé ďalšie. Aj chýbajúce čísla, ktoré v dátume narodenia nemáte, majú svoj význam. Ďalej sa v numerologickom rozbore vypočítava vplyv vašich čísiel na vaše zdravie, partnerská zhoda a ďalšie astrologické významy a súvislosti.

O vplyve numerológie na naše vzťahy si prečítajte v tomto článku.

Len pre zaujímavosť – vyskúšajte si „mágiu“ čísla deväť. Keď akékoľvek číslo vynásobíte číslom deväť, jeho výsledok bude po zredukovaní vždy deväť 🙂

Je vo VAŠOM živote NIEČO,
v čom by som VÁM mohla pomôcť?

 Stiahnite si  Darčeky ZDARMA pre VÁS 
Prečítajte si moje nové články
Sledujte denné inšpirácie na Facebooku Uzdravujúca sila dotyku 
Alebo na Instagrame Uzdravujúca sila dotyku
Možno sa Vám budú hodiť Moje služby pre VÁS

Ak vás zaujímajú hlbšie a konkrétne súvislosti vášho života, ak sa potrebujete od niečoho odraziť, spoznať svoju energiu, nájsť svoje výzvy, svoju sebarealizáciu, opraviť svoje vzťahy alebo zdravie, ponúkam vám:

 • Komplexný OSOBNÝ, PARTNERSKÝ alebo RODINNÝ ROZBOR podľa Astrológie deviatich planét a NUMEROLÓGIE, ktorý si môžete objednať TU.

Ak to chcete rozlúskať SAMI, pripravila som pre vás eBooky: 

 • Spoznajte svoju energiu – ZADARMO si stiahnite TU
 • Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P – pozrite si TU
 • Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT – pozrite si TU
 • Vypínač STRESU a BOLESTI – pozrite si TU

S láskou ♥ Jarka

Jarmila Rosinová
Ak si potrebujete oddýchnuť, načerpať nové sily alebo nájsť cestu k sebe, tak ste na správnom mieste. ♥ S radosťou Vám pomôžem a nasmerujem Vás v oblasti sebapoznania a prírodného sebauzdravovania. ♥ Stiahnite si ZDARMA inšpirácie do nového ŽIVOTAO mne si môžete prečítať TUMoje služby pre VÁS nájdete TU ♥ Teším sa na Vás, na Vaše životné príbehy, rada poradím a pomôžem ♥ S láskou ♥ Jarka
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.