Vzťahy a NUMEROLÓGIA

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo ľudí k sebe priťahuje? Alebo prečo dvaja ľudia zotrvávajú vo vzťahu, ktorý je nielen nešťastný, ale často aj krutý a ponižujúci? Koľkokrát sa pozeráte na vzťahy okolo seba a nejde vám do hlavy, ako sa títo ľudia dokážu vyrovnať s návykmi a správaním svojich partnerov?

Bez dlhých úvah vám je jasné, že vy by ste podobnú situáciu a také trápenie znášať nedokázali. Možno si poviete, že vy by ste si s takým človekom predovšetkým vôbec nič nezačínali, a keby predsa, zaručene by ste sa s ním rozišli hneď po prvých problémoch.

Skúste sa však pozrieť na vlastné vzťahy. Priťahuje vás vždy tá správna osoba alebo skôr určitý typ? A akých ľudí priťahujete vy? Keby ste mali vyplniť ten najúprimnejší dotazník, v ktorom máte vymenovať vlastnosti a charakterové črty, ktoré sú podľa vás pre dlhodobý vyrovnaný vzťah potrebné, koľko ľudí by vyhovovalo vašim požiadavkám?

O koľkých ľuďoch ste si už mysleli, že s nimi budete šťastní, ale nakoniec ste sa dočkali iba sklamania, keď nedokázali splniť vaše očakávania? Myslíte, že je to všetko iba náhoda? Žiadna náhoda. Všetko vo VESMÍRE sa deje podľa presných pravidiel a zákonov. A neznalosť zákonov neospravedlňuje. A tým nemyslím zákony svetské, ktoré sme si vymysleli my ľudia. Myslím tým zákony VESMÍRU, čiže zákony duchovné.

Vo VESMÍRE existuje základná trojica, resp. „postupka“, ktorú tvorí informácia, energia a hmota. Preložené do ľudskej reči a v súvislosti s ľudským životom to vo veľkej jednoduchosti znamená, že informáciou je prvotná myšlienka, ktorú prijmeme a uveríme jej. Táto myšlienka vyvolá vznik energie, teda vyvolá nejakú emóciu a emócia svojimi vibráciami ovplyvňuje hmotu, teda naše telo. Aké emócie (či už v negatívnom alebo pozitívnom zmysle) ovplyvňujú orgány v našom tele nájdete v mojom eBooku ZDARMA Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí.

Už niekoľko rokov sledujem v svojej praxi, ale samozrejme aj v súkromnom živote, veľmi zblízka problémy v rámci vzťahov. Ľudia, ktorí sa na mňa obracajú so žiadosťou o radu a pomoc, trpia predovšetkým citovými problémami, ktoré sa postupne ukazujú na zdravotných problémoch tela či psychiky. Preto som pre svojich klientov, a samozrejme pre všetkých, kto chce mať svoje vzťahy šťastné, ako prvý napísala eBook Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa Astrológie deviatich planét a dokončujem eBook Ako UZDRAVIŤ svoje telo podľa Astrológie deviatich planét.

Dovolím si tvrdiť, že vzťahy sú v našich životoch to najdôležitejšie. Viem, že veľa ľudí dáva na prvé miesto zdravie. Ja nie. Ja dávam na prvé miesto LÁSKU. Kde je láska, tam je aj zdravie, aj šťastie, aj radosť. Život je veľmi krásny a jednoduchý, keď pochopíme jeho zmysel.

Rozumiem stresu, zúfalstvu a žiaľu, ktorí zažívajú moji klienti alebo aj ľudia okolo mňa. Tí, ktorí sa pustili do aplikovania úžasnej metódy LIEČEBNÉ KÓDY, sa svojich problémov postupne zbavili. V svojej praxi som sa dozvedela veľmi veľa o rôznych druhoch vzťahov a verte mi, že nič sa nedeje náhodou. Človek nikdy necíti príťažlivosť k inému človeku bezdôvodne.

Neexistuje nič také, ako bežne tvrdíme,
že sme sa zle oženili či vydali,
alebo, že žijeme s nesprávnym človekom.

Osoba, s ktorou žijeme alebo nadväzujeme vzťah (samozrejme, keď k tej osobe cítime príťažlivosť a nemyslím tým „obchodné“ vzťahy – aj keď v konečnom dôsledku, aj tie majú svoj dôležitý význam v našom živote…), je vždy presne ten pravý partner/partnerka, ktorý nás má v danej chvíli naučiť presne to, čo MY potrebujeme pre svoj duchovný vývoj. Komplexný NUMEROLOGICKÝ rozbor vám pomôže spoznať samého seba, pomôže rozpoznať vaše životné výzvy a aj výzvy vo vzťahoch, pretože…

…zmyslom života je náš duchovný vývoj,
ktorý má smerovať k bezpodmienečnej láske,
a
by sa z nás stal ČLOVEK s veľkým Č,
ktorý vždy a za každých okolností koná s LÁSKOU
a v mene LÁSKY.

Viem, že je pre mnohých z vás veľmi ťažké prijať predchádzajúcu myšlienku, pretože v kútiku duše všetci dúfame, že niekto niekde zamáva čarovným prútikom alebo nám prezradí tajné zaklínadlo a my budeme vo vzťahoch šťastní. A to je ten lepší prípad.

Prevažná väčšina ľudí ukazuje na toho druhého, že ten či tá za to môžu. Nemôžu! Oni nám z lásky k nám prišli urobiť službu možno nepríjemného, agresívneho, hysterického, žiarlivého či neviem akého učiteľa/trénera, aby sme sa MY sami posunuli bližšie k LÁSKE.

Každý sme tu sám za seba, pre svoj vlastný duchovný vývoj a vzájomne s inými bytosťami si vytvárame „kvalitný tréning“. Prečítajte si nádherný príbeh Malá duša a Slnko, pomôže k pochopeniu.

Viem, že informácia, že my sami sme si strojcom svojho šťastia aj zdravia, a vlastne všetkého, je pre mnohých nepochopiteľná, ale vedzte, že za všetkým trápením nášho sveta stojí NEVEDOMOSŤ. Nevedomosť o vesmírnych/duchovných zákonoch. Celé tisícročia sme oficiálnymi inštitúciami zavádzaní.

Ale už sa vyhovárať nemôžeme. Žijeme  v tisícročí, ktoré sa začína dvojkou, ktorá vyjadruje INTUÍCIU a EMPATIU, v ktorom sa pomaly vytráca jednotkou podporované EGO. Žijeme v dobe internetových technológií a množstva kníh, v ktorých, kto chce, nájde zrnká PRAVDY a prapôvodných duchovných informácií.

Ešte sa vrátim k minulému storočiu, v ktorom vyvrcholilo šialenstvo nášho ľudského EGA. V dvoch svetových vojnách, v množstve lokálnych konfliktoch a genocídach zahynuli milióny ľudí. A to všetko len pre naše EGO, ktoré sa chce oddeľovať, povyšovať, hodnotiť, kritizovať, posudzovať a odsudzovať.

Nezabudnite, že každý konflikt (aj vojna) sa začína v hlave…

Snáď je už najvyšší čas zhodiť zo seba nánosy oddelenosti a nájsť v sebe lásku. To, čo skutočne sme. A ako začať? Samozrejme, že každý SÁM od SEBA, pretože…

…keď opravíme sami seba, opravia sa vzťahy v rodine, v susedstve, v spoločnosti
a aj medzi národmi.

Zabudnime na čarovný prútik či niekoho, kto opraví náš život a naše vzťahy. Áno, môže nám niekto, kto je už duchovne trošku pred nami ukázať cestu, ale kráčať po nej musíme my sami. Alebo aj nemusíme. Máme predsa vzácny dar, SLOBODNÚ VOĽBU. To áno, ale k slobodnej voľbe patrí aj energetické vyrovnanie každej jednej našej myšlienky, každého jedného slova, každého jedného činu. Podľa všetkým známeho: „Čo si zaseješ, to si aj zožneš.“

Prestaňme čakať na niekoho, kto by nám hneď pomohol zbaviť sa všetkých našich trápení. Na niekoho, kto vyrieši všetky naše problémy. Pokiaľ budeme čakať na zázrak, nepríde. Zázraky, ako aj sklamania si vyrábame my sami. Pokiaľ to neprijímame, nasleduje v našom živote jeden problém za druhým.

Keď sa dokážeme vyrovnať s myšlienkou, že žiadny problém a ani žiadny vzťah nevzniká bez podstatnej príčiny, sme na dobrej ceste. Žiadny recept, ani na zdravie, ani na šťastné vzťahy či život, neúčinkuje okamžite. Samozrejme okrem chémie, ktorá síce zaberie rýchlo, ale aj rýchlo naše telo ničí. Priaznivý výsledok závisí od toho, či sa budeme každý sám za seba snažiť byť Človekom s veľkým Č.

Chce to samozrejme veľkú odvahu. Je dôležité spoznať SEBA samého, vymaniť sa zo zabehnutých vzorcov šialenej spoločnosti, kde prestane vládnuť EGO, ktoré oddeľuje, a v ktorej začneme žiť v mene LÁSKY, ktorá spája. Záleží to IBA od každého jedného z nás.

Okrem odvahy to chce aj obrovské množstvo trpezlivosti a ohľaduplnosti. Keď sa nám to však podarí, uvidíme, že to stálo za to.

Kľúčom k úspechu je, aby sme v prvom rade spoznali sami seba a potom sa snažili porozumieť partnerom a následne všetkým ľuďom. Pretože tam, kde existuje porozumenie, nemôže vládnuť neistota. Za roky praxe som zistila, že NUMEROLÓGIA ako aj Astrológia deviatich planét sú až prekvapivo presné, samozrejme, ak je človek sám k sebe úprimný.

Základnú informáciu o NUMEROLÓGII si prečítajte v tomto článku.

Zdroje:
www.numero.sk
Milan Walek – Numerologie v praxi
Robin Steinová – NUMEROLÓGIA čísla lásky

Je vo VAŠOM živote NIEČO,
v čom by som VÁM mohla pomôcť?

 Stiahnite si  Darčeky ZDARMA pre VÁS 
Prečítajte si moje nové články
Sledujte denné inšpirácie na Facebooku Sám sebe liečiteľom
Možno sa Vám budú hodiť Moje služby pre VÁS

Ak vás zaujímajú hlbšie a konkrétne súvislosti vášho života, ak sa potrebujete od niečoho odraziť, spoznať svoju energiu, nájsť svoje výzvy, svoju sebarealizáciu, opraviť svoje vzťahy alebo zdravie, ponúkam vám:

  • Komplexný OSOBNÝ, PARTNERSKÝ alebo RODINNÝ ROZBOR podľa Astrológie deviatich planét a NUMEROLÓGIE, ktorý si môžete objednať TU.

Ak to chcete rozlúskať SAMI, pripravila som pre vás eBooky: 

  • Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí – ZADARMO si stiahnite TU
  • Ako ZHARMONIZOVAŤ svoje vzťahy podľa A9P – pozrite si TU
  • Spoznajte TAJOMSTVO a SILU Liečebných kódov a UZDRAVTE svoj ŽIVOT – pozrite si TU
  • Vypínač STRESU a BOLESTI – pozrite si TU

S láskou ♥ Jarka

Jarmila Rosinová
Na ceste za mojím uzdravením som spoznala fantastické sebauzdravovacie techniky a terapie, ktoré už 10 rokov úspešne overujem aj v profesionálnej praxi s klientmi. S radosťou ich naučím aj Vás. Som autorkou zaujímavého eBooku Ako byť SÁM SEBE LIEČITEĽOM tela, mysle, vzťahov aj svojich detí, ktorý som pre Vás napísala ZDARMA, spolu s ďalšími darčekmi pre Vás Moje služby pre VÁS- napísala som pre Vás NÁVODY vo forme eBookov na tému prírodného a prirodzeného sebauzdravovanie tela, mysle a vzťahov- ďalej pre Vás vypracovávam Komplexné osobné, partnerské alebo rodinné NUMEROLOGICKÉ rozbory pre spoznanie samých seba, pre pochopenie svojich vzťahov a pre nájdenie svojej správnej životnej cesty- poskytujem osobné alebo telefonické poradenské a konzultačné služby v oblastiach celostného prístupu k zdraviu, vzťahom a životu vôbec- vykonávam rôzne masáže a emočné sebauzdravovacie terapie- odporúčam overené a účinné prírodné produkty pre vaše prirodzené sebauzdravenie. A to všetko preto, aby ste sa zbavili chemických liekov a nemuseli podstupovať zbytočné operácie. Ukážem Vám cestu, ktorú som sama prešla.Viac sa o mojej ceste k SEBAUZDRAVENIU dozviete TU Teším sa na Vás, na Vaše životné príbehy a rada poradím, pomôžem :-) S láskou ♥ Jarka
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.